Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaczka

potrzebuje rady

Polecane posty

Gość pytaczka

proszę o radę jakąś sensowną. zakochałam się i nie wiem dlaczego reaguje ucieczką na próby zmniejszenia dystansu pomiędzy mną a nim.po prostu nie chce żeby się zbliżał do tego stopnia że mogę mu odwinąć.. Dlaczego tak jest!!!! O co tutaj chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Podświadomość daje Ci znaki, że to nie ten. Włącza się chęć walki , czyli, nie ten. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawałek nieba
5 godzin temu, Gość pytaczka napisał:

proszę o radę jakąś sensowną. zakochałam się i nie wiem dlaczego reaguje ucieczką na próby zmniejszenia dystansu pomiędzy mną a nim.po prostu nie chce żeby się zbliżał do tego stopnia że mogę mu odwinąć.. Dlaczego tak jest!!!! O co tutaj chodzi??

Nie jesteś wystarczająco pewna jego uczuć..boisz się że Cię skrzywdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt

Dylemat jeża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdystansowana
6 godzin temu, Gość pytaczka napisał:

proszę o radę jakąś sensowną. zakochałam się i nie wiem dlaczego reaguje ucieczką na próby zmniejszenia dystansu pomiędzy mną a nim.po prostu nie chce żeby się zbliżał do tego stopnia że mogę mu odwinąć.. Dlaczego tak jest!!!! O co tutaj chodzi??

Mam podobnie. Mysle, ze to z powodu intensywnosci emocji jakie ta osoba we mnie wzbudza 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Po prostu się wstydzisz. Wstydzisz się uczuć, które żywisz do niego i boisz się, że będzie się śmiał.;) Młode kobiety tak reagują, a starsze... starsze też. To naturalna reakcja.;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×