Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DawnaLumpeksiara

w lumpeksach zrobiło sie dziadostwo

Polecane posty

Gość DawnaLumpeksiara

hejka

parę lat kupowałam ciuchy w lumpeksie i byłam zadowolona - tanio i modnie sie ubrałam

ale gdzieś tak od roku czasu zauważyłam,że w lumpeksach zaczyna być nadmiar szajsu - ciuchy są mega sprane i porościągane a ładniejsze rzeczy są  w rozmiarze albo XS albo XXL

zaczęłam zaglądać do sklepów sieciówek z nowymi ciuchami np.H&M i zauważyłam że te sklepy robią mocne wyprzedaże ładnych ubrań i to 4 razy w roku.

zaczęłam tam kupować i nie żałuję

w lumpeksie za zużytą bluzke-szmate musiałam zapłacić 10zł a za nową i modną w H&M na wyprzedaży dałam 20zł.

zrozumiałam że teraz lumpeksy mają dziadostwo i jeszcze każą nam za to płacić połowe tego jak za nową rzecz - niech spier****ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo

Nie ma co się dziwić. Lumpeks jest dla biedaków😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawnaLumpeksiara
3 minuty temu, Gość kolo napisał:

Nie ma co się dziwić. Lumpeks jest dla biedaków😝

ja bym jeszcze dodała tu do biedaków grupe ludzi którzy lubią zakupoholizm i którzy lubią ciągle coś kupić i po tygodniu wyrzucić i znowu coś kupić i wyrzucić --- ja ciągle widziałam w lumpeksie te same osoby i to codziennie i nie mogłam pojąć jak można kupować ciuchy codziennie i dopiero potem wpadłam na to że ci ludzie lubią kupować ciuchy za 2 lub 5 zł,pochodzić w nich 5 dni ,potem je wywalają i szukają kolejnych starych łachów 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×