Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopak

Co należy robić, gdy dziewczyna ma ,,krwawe dni" ?

Polecane posty

Gość Gość 1
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

tutaj nie wiem jak skomentować

Do ginekologa idź lepiej. Rak nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Gość napisał:

U ginekologa pewnie też nie byłaś na przeglądzie nigdy bo to przecież zboczone. 

Ty masz kobieto 30 lat ? To jakiś żart. Tampony należy zmieniać kilka razy na dzień. Boże trzymajcie mnie 🤣

a gdzie ja napisałam, że się nosi cały dzień TEN SAM tampon?

do gina, jeśli jest kobietą i nie lesbą można chodzić

no chyba że jest jakaś nagła sprawa, pogotowie, nagły poród, coś się z dzieckiem dzieje

ale w komfortowej sytuacji wybranie mężczyzny gina jest.... dziwne, porządna kobieta niech się 2 razy zastanowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

a gdzie ja napisałam, że się nosi cały dzień TEN SAM tampon?

do gina, jeśli jest kobietą i nie lesbą można chodzić

no chyba że jest jakaś nagła sprawa, pogotowie, nagły poród, coś się z dzieckiem dzieje

ale w komfortowej sytuacji wybranie mężczyzny gina jest.... dziwne, porządna kobieta niech się 2 razy zastanowi

Dlaczego taki ciemnogrod siejesz? Myślisz że chłopa obchodzi jakaś stara cipa nieuzywana jakiejś broken? Musisz być niedojēbana mozgowo z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, brokentiger87 napisał: a gdzie ja napisałam, że się nosi cały dzień TEN SAM tampon? do gina, jeśli jest kobietą i nie lesbą można chodzić no chyba że jest jakaś nagła sprawa, pogotowie, nagły poród, coś się z dzieckiem dzieje ale w komfortowej sytuacji wybranie mężczyzny gina jest.... dziwne, porządna kobieta niech się 2 razy zastanowi X ja bym nie chodził będąc kobietą 👩 

Bo jesteś przedstawicielem ciemnogrodu. Razem z broken. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Dlaczego taki ciemnogrod siejesz? Myślisz że chłopa obchodzi jakaś stara cipa nieuzywana jakiejś broken? Musisz być niedojēbana mozgowo z domu.

a ty się nie r'u'c''hasz, mam nadzieję, z przypadkowymi facetami tylko dlatego, żeby ich obchodziła twoja ci;pka? są zasady przyzwoitości, jak nie jesteś lewaqiem to się stosujesz do cywilizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jakby facet miał problem z p.....en..isem i jako pierwszy wybór pobiegł o lekarki to przecież wiadomo, że nie na leczenie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O czym ty do mnie piszesz nawiedzona babo? Nawet w ginekologu doszukujesz się lewactwa. On ma wyjēbane na twoja cipe bo jest lekarzem a ty się podniecasz jakby chciał cie wyrúchac. To chore. Masz wyprany mózg. Jak na raka zdechniesz bo się nie badalas to też będziesz przyzwoitke udawać? Nie odzywaj się już lepiej bo wychodzi ci siano ze lba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

O czym ty do mnie piszesz nawiedzona babo? Nawet w ginekologu doszukujesz się lewactwa. On ma wyjēbane na twoja cipe bo jest lekarzem a ty się podniecasz jakby chciał cie wyrúchac. To chore. Masz wyprany mózg. Jak na raka zdechniesz bo się nie badalas to też będziesz przyzwoitke udawać? Nie odzywaj się już lepiej bo wychodzi ci siano ze lba. 

czemu nie badałam się u faceta = nie badałam wcale?

lekarz to też człowiek

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

 X tygrys ma rację nie raz słyszałem o ginekologu dziwnych zachowań lepiej nie ryzykować 😙

jakie to były zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
27 minut temu, brokentiger87 napisał:

jakie to były zachowania?

Rozmawia dwóch ginekologów:

- miałaem dziś pacjentję, co miała łechtaczkę jak cytrynę

- taką dużą??

- Nie. Taką kwaśną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Aka napisał:

Jak to, co wtedy robić? Kaszankę! 😄

😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Rozmawia dwóch ginekologów:

- miałaem dziś pacjentję, co miała łechtaczkę jak cytrynę

- taką dużą??

- Nie. Taką kwaśną 

🤓

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały parchaty cudniś
7 minut temu, Gość gość napisał:

😁

dzieś wyczytałam na jakimś forum poradę dla nastolatek, czy to prawda,że okres się szybciej skonczy jak będzie się krew wciągać rurą od odkurzacza.. może spróbuj autorze, jak te "krwawe dni' tak cię przerażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ludzie, to tylko okres 😳😱. Specjalne traktowanie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
53 minuty temu, brokentiger87 napisał:

jakie to były zachowania?

Takie cos moze się zdarzyc, ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Chłopak napisał:

Czyli okres. Ilebto trwa

3-5 dni. Dziewczyny różnie to przechodzą. Niektóre muszą wspomagać się tabletkami, bo nie wyrabiają z bólu. W czasie okresu można współżyć, ale jak wiadomo nie każdy czuje się komfortowo, więc rezygnuje w te dni. I tak uważam, że najgorszy jest czas przed okresem, bo chodzimy rozdrażnione i bardzo łatwo zaliczyć "wojnę domową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość on

Czy któraś z was kobietki ma tak, że podczas okresu „czujecie” najlepiej podczas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość gość on napisał:

Czy któraś z was kobietki ma tak, że podczas okresu „czujecie” najlepiej podczas?

Chyba podczas owolacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Aga In napisał:

3-5 dni. Dziewczyny różnie to przechodzą. Niektóre muszą wspomagać się tabletkami, bo nie wyrabiają z bólu. W czasie okresu można współżyć, ale jak wiadomo nie każdy czuje się komfortowo, więc rezygnuje w te dni. I tak uważam, że najgorszy jest czas przed okresem, bo chodzimy rozdrażnione i bardzo łatwo zaliczyć "wojnę domową".

Skąd taka teoria, ze mozna? Moze lepiej popytaj lekarzy albo się doucz, ze nie jest wskazane. Sluzówka jest bardzo cienka i wrazliwa na otarcia, co grozi mikroranami, nadzerkami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iuii

baba cały czas ma okres,takie to już durne stworzenie że lubi czuć się żle niż dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wtedy ładujesz w paszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Skąd taka teoria, ze mozna? Moze lepiej popytaj lekarzy albo się doucz, ze nie jest wskazane. Sluzówka jest bardzo cienka i wrazliwa na otarcia, co grozi mikroranami, nadzerkami itp.

Nie ma przeciwskazań medycznych, poczytaj sobie. Niechęć do seksu w te dni jest spowodowana tylko warunkami higienicznymi. Dlatego wiele par decyduje się na numerek pod prysznicem i wiadomo musi być obustronna zgoda. Od strony psychicznej mamy same plusy, ponieważ uwalniany „hormon szczęścia” (oksytocyna) a ona wpływa pozytywnie na uczucie napięcia i spadek nastroju.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×