Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Mam dość bycia dziewicą

Polecane posty

Gość Gość

Mam 20 lat i jeszcze nigdy nic w tym temacie nie robiłam...mam tego naprawdę dość. Czasami aż mam ochotę, aby brzydko mówiąc - ktoś mnie ostro zer*ął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

To nie twoje myśli tylko zapisane w genach w gadzim mózgu, milion razy to słyszałem. Wszystkie jak jeden waż tak samo. Z takim myśleniem już nie jesteś i tak nią 😞

🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

To nie twoje myśli tylko zapisane w genach w gadzim mózgu, milion razy to słyszałem. Wszystkie jak jeden waż tak samo. Z takim myśleniem już nie jesteś i tak nią 😞

To zdrowy rozsądek 😛 dziewczyna ma swoje potrzeby, nic dziwnego że ją korci haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

1 minutę temu, Gość Ktoś napisał: To zdrowy rozsądek dziewczyna ma swoje potrzeby, nic dziwnego że ją korci haha X to jest żałosne 😩

Ty jesteś żałosny. Przebywanie z broken całkowicie pozbawiło cie popędu co jest bardzo nienormalne biorąc pod uwagę twoje wielomiesieczne jęki na forum z powodu braku cipy w twoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakas
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Ty jesteś żałosny. Przebywanie z broken całkowicie pozbawiło cie popędu co jest bardzo nienormalne biorąc pod uwagę twoje wielomiesieczne jęki na forum z powodu braku cipy w twoim życiu.

Hahaha no nareszcie ktoś go podsumował! 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exhibicjonistka

Wszystkie są takie same? Mężczyźni też są tacy sami, każdy, co do joty 🙂 już nie mam co do tego wątpliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powinnaś być dumna że jesteś dziewicą. Dziewictwo to symbol szacunku do własnego ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do nauki gówniaro a nie myślisz o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Do nauki gówniaro a nie myślisz o seksie

Ta gówniara już nie musi się uczyć, coś ci się tekst nie udał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Leżaczek napisał:

Przed chwilą, Gość Gosc napisał: Ta gówniara już nie musi się uczyć, coś ci się tekst nie udał X to idź zarabiać pieniądze albo pograć 😞

Nie odpowiadam za resztę komentarzy, ale bądź pewny, że pracuję i zarabiam na siebie. W gry nie gram, bo to nie dla mnie. Martw się proszę o siebie zamiast komentować wszystko, co przeczytasz na kafeterii, a widzę że jesteś baaardzo aktywny. Może to Ty właśnie cierpisz na brak pracyi dostatek wolnego czasu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
Dnia 23.07.2019 o 14:56, Gość Gość napisał:

Mam 20 lat i jeszcze nigdy nic w tym temacie nie robiłam...mam tego naprawdę dość. Czasami aż mam ochotę, aby brzydko mówiąc - ktoś mnie ostro zer*ął

Ja Cie doskonale rozumiem. Każdy ma swoje potrzeby. Ale nie rób nic z desperacji. Przynajmniej pomyśl o zabezpieczeniu. Jak już to ma być jakiś nieznajomy to najlepiej nie z Twojego otoczenia. Faceci później roznoszą takie rzeczy, chwalą sie tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×