Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy wasze dzieci mają tą

Elektryczna deskorolka dla 8 latka czy nie jest za mały

Polecane posty

Gość Czy wasze dzieci mają tą

Jak myślicie? Chce kupić dziecku siostry na urodziny taka za ok 500 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do tego od razu zarezerwuj kwaterę na cmentarzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym nie kupila, tylko że względu na to,że dziecko na sie ruszać, a nie wozić tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak tylko pierwszy raz zobaczyłam taka deskorolke to stwierdziłam, że to jest jakiś kres społeczeństwa. Poznuej się dziwić, że dzieci otyle, jak nawet pomachac noga na deskorolce im nie dajemy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Moja córka ma do tego na kupiona nakładkę zobacz na Allegro " nakładka na deskę elektryczną - gokart" szalała z miesiąc później drugi miesiąc jeździła na nogach bez nakładki a teraz przerzuciła się na rower, deska leży chodź czasem mój mąż na niej jeździ 😍

Ja uważam że warto kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama

Powalone jestescie... 😞 wszedzie zuuuuuo widzicie. Przeciez to zabawka jak kazda inna. 

Corka wlasnie w wieku 8 lat dostala hoverbord'a, sama prosila jako prezent za dobre wyniki na koniec roku szkolnego. 

Jezdzi na tym od ponad 2 lat, uzywa na rowni z klasyczna deskorolka, hulajnoga, rolkami i rowerem, jakos nie widze zeby byla otyla (135cm i 28kg) Dla mnie to jeszcze jedna forma spedzania czasu na swiezym powietrzu, po prostu cos dla odmiany. 

A co do umiejetnosci to nie jest to nic trudnego dla 8 latka (sama tez czasami jezdze 😉 ) corka szybko sie nauczyla, kwestia kilku dni. Dla bezpieczenstwa kask i ochraniacze na nadgarstki, tak jak przy rolkach, i sprawa zalatwiona 🙂 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Za 500 zł to kupisz najtańszy szajs to już lepiej dać pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość TakaSobieMama napisał:

Powalone jestescie... 😞 wszedzie zuuuuuo widzicie. Przeciez to zabawka jak kazda inna. 

Corka wlasnie w wieku 8 lat dostala hoverbord'a, sama prosila jako prezent za dobre wyniki na koniec roku szkolnego. 

Jezdzi na tym od ponad 2 lat, uzywa na rowni z klasyczna deskorolka, hulajnoga, rolkami i rowerem, jakos nie widze zeby byla otyla (135cm i 28kg) Dla mnie to jeszcze jedna forma spedzania czasu na swiezym powietrzu, po prostu cos dla odmiany. 

A co do umiejetnosci to nie jest to nic trudnego dla 8 latka (sama tez czasami jezdze 😉 ) corka szybko sie nauczyla, kwestia kilku dni. Dla bezpieczenstwa kask i ochraniacze na nadgarstki, tak jak przy rolkach, i sprawa zalatwiona 🙂 

 

 

Dokładnie. Moja też ma, jeździ.dostala na 10 urodziny.Ale rolki, rower też używa. 8 latek spokojnie w 10 minut nauczy się jeździć na tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Moja też ma, jeździ.dostala na 10 urodziny.Ale rolki, rower też używa. 8 latek spokojnie w 10 minut nauczy się jeździć na tym. 

A wiecie jakie to prędkości rozwija? Nawet to 45km/h i teraz pomyślcie chwilę czy to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

UTO bo do tej grupy zalicza sie elektryczna deska mogą poruszac się osoby powyżej 10rz posiadające kartę rowerową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość xxx

To niebezpieczne, niewychowawcze i nieekologiczne. Niech dziecko jeździ na rowerze. Pieniądze lepiej odłożyć dla dzieciaka. Do 18 uzbiera się fajna kwota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A wiecie jakie to prędkości rozwija? Nawet to 45km/h i teraz pomyślcie chwilę czy to dobry pomysł?

No, moja ma taka do 15km/h , te co 45km/h jezdza to 500zl nie kosztuja i nie sa przeznaczone dla dzieci

500zl to rzeczywiscie troche malo ale za 600-700 juz niezlego cos kupi

1 godzinę temu, Leżaczek napisał:

A z ochraniacze wstydu się nabawi. 

U mnie jest prosta zasada : jedzi w kasku i z ochraniaczami albo wcale... jakos nie zrezygnowala i wcale jej to nie przeszkadza ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy wasze dzieci mają tą

Dziękuję za wypowiedzi mam które przyznały mi rację 😉proszę podajcie firmę deskorolki która warto kupić ale wiecie bez przesady 700 zł to już max. I do Mikołaja nic nie dostanie 😉 z siostra rozmawiać nie będę  bo znowu dostane opieprz ze taka droga zabaweke kupiłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSobieMama

Wpisz sobie w wyszukiwarce DESKOROLKA ELEKTRYCZNA HOVERBOARD i poczytaj opnie. Ja juz nie pamietam jaka ma corka a nie chce mi sie szukac w rachunkach.

Widze ze przez te 2 lata ceny poszly w dol i mysle ze za 500-600zl kupisz juz cos przyzwoitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a te deskorolki to jakis hit ostatnio? nie lepsze hulajnogi elekryczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×