Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzenka

Zakopiańczyk to jeebanny chooj z wielką blizną na gębie i kuutas i ...da wjeednym

Polecane posty

Gość Marzenka

I wcale z Zakopanego nie pochodzi tylko ze wsi pod Zakopanem, robi w warsztacie który ojciec zapisał jemu i bratu, tylko on jak osioł naiwny tyra po 12h a braciszek starszy dudki zbija i w stołek pierdzi. Zakopiańczyk to zwykła pipa, matce pieluchy zmienia , bratom dzieci bawi, chałupy sprząta, na baciarki nie chodzi bo niby kiedy a jak ma chwilę to gruce kopię bo ojciec maszynowo nie pozwala bo straty są! Hihi. Takie z niego goowno nie chłop!! I on Ja go w końcu znalazłam i niech wie że ma przesrane!! ... nie chłop. Śmiechu wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Urzekła mnie twoja historia. Wszyscy mężczyźni są beznadziejni i zyebani tylko każdy inaczej. Nadają się jedynie jako zwierzęta z zoo do oglądania a to i tak nie wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

Ale to źle , że pomaga ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

Zatkało Cię Zakopiańczyk? Jeebanny robalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
Przed chwilą, Gość Marzenka napisał:

Zatkało Cię Zakopiańczyk? Jeebanny robalu?

Możesz mnie obrażać, ok. Przepraszam Cię jeszcze raz.  Proszę odpisz na priv, pogadajmy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona

Tylko nie pisz już tutaj, piłaś chyba co?? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka
2 minuty temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Możesz mnie obrażać, ok. Przepraszam Cię jeszcze raz.  Proszę odpisz na priv, pogadajmy.

 

 

Jasne, chooj Cię to obchodzi czy coś piłam, znów chcesz mi alkocholizm wmawiać? Przez Ciebie piję deebiilu, na priv nie będziemy gadać, niech się ludzie dowiedzą jakie z Ciebie zero! Co robisz na takim forum? Bo już nie masz z kim pogadać we wsi ino z braciszkami bo każdy ma dosyć słuchania o takiej piizdzie. Idź lepiej zobacz czy mamuśka w pieluchę nie nasrała, ciekawe czy ta twoja ślicznotka weźmie na siebie opiekę nad warzywem, eh w końcu pielęgniarstwo studiuje to by się nadawała co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja

Szkoda mi Ciebie Zakopianczyk.Laska jedzie po Tobie publicznie,a Ty ja jeszcze przepraszasz 😱 To co napisala,chcac postawic Cie w zlym swietle,nie udalo sie Jej za bardzo.Z tego co przeczytalam to jestes w porzo Gosciem a ta Wariatka tylko pokazala jaką jest osobą.Żal. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Marzenka napisał:

Jasne, chooj Cię to obchodzi czy coś piłam, znów chcesz mi alkocholizm wmawiać? Przez Ciebie piję deebiilu, na priv nie będziemy gadać, niech się ludzie dowiedzą jakie z Ciebie zero! Co robisz na takim forum? Bo już nie masz z kim pogadać we wsi ino z braciszkami bo każdy ma dosyć słuchania o takiej piizdzie. Idź lepiej zobacz czy mamuśka w pieluchę nie nasrała, ciekawe czy ta twoja ślicznotka weźmie na siebie opiekę nad warzywem, eh w końcu pielęgniarstwo studiuje to by się nadawała co nie?

Dziewczyno opanuj nerwy. To co piszesz źle świadczy, ale o Tobie. A Jego przyszła żona będzie mieć z niego pociechę.

Dobrze to wiesz i nie możesz znieść faktu, że nie jesteście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
9 minut temu, Gość Marzenka napisał:

Jasne, chooj Cię to obchodzi czy coś piłam, znów chcesz mi alkocholizm wmawiać? Przez Ciebie piję deebiilu, na priv nie będziemy gadać, niech się ludzie dowiedzą jakie z Ciebie zero! Co robisz na takim forum? Bo już nie masz z kim pogadać we wsi ino z braciszkami bo każdy ma dosyć słuchania o takiej piizdzie. Idź lepiej zobacz czy mamuśka w pieluchę nie nasrała, ciekawe czy ta twoja ślicznotka weźmie na siebie opiekę nad warzywem, eh w końcu pielęgniarstwo studiuje to by się nadawała co nie?

Nie odpisujesz na priv, Jestem pod Twoim domem. Otwórz albo obudzę rodziców. Spokojnie pogadamy. Wszystko jest ok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

Niech się Zakopiańczyk przyzna dlaczego jego stara w pieluchy robi he he, bo Tadziu gnooj 6 lat temu z mamusia jechał do Nowego Sącza i się na lodzie pod tira wyjebał. Sam se mordę rozrypal, matkę do końca życia na wózek skazał, Cwaniak mi tu teraz mądrości prawił że za dużo wypiłam a jak ten gnooj z matki warzywo zrobił to jest niby ok.??? I kootas mi będzie w szufladach grzebał czy ścieżki nie robię hehehe, Deebill . skończony, z tą ciipaa tu przylaz chooj a ja jej byk mogła w gebe zasadzić niech się wali dziewka karzeł. ...alaj Zakopiańczyk. Ciotaa pies i chooj. Koorwa rogata a twoja nowa dziewczyna to karzeł a jej Stary to pedał i każdy to wie. I ty mi pijaństwa i  kresek chooju nie wmawiqj szmatoo, załatwię Cię jeszcze zobaczysz gnooju, to dopiero początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Marzenka napisał:

Niech się Zakopiańczyk przyzna dlaczego jego stara w pieluchy robi he he, bo Tadziu gnooj 6 lat temu z mamusia jechał do Nowego Sącza i się na lodzie pod tira wyjebał. Sam se mordę rozrypal, matkę do końca życia na wózek skazał, Cwaniak mi tu teraz mądrości prawił że za dużo wypiłam a jak ten gnooj z matki warzywo zrobił to jest niby ok.??? I kootas mi będzie w szufladach grzebał czy ścieżki nie robię hehehe, Deebill . skończony, z tą ciipaa tu przylaz chooj a ja jej byk mogła w gebe zasadzić niech się wali dziewka karzeł. ...alaj Zakopiańczyk. Ciotaa pies i chooj. Koorwa rogata a twoja nowa dziewczyna to karzeł a jej Stary to pedał i każdy to wie. I ty mi pijaństwa i  kresek chooju nie wmawiqj szmatoo, załatwię Cię jeszcze zobaczysz gnooju, to dopiero początek

Co Ci zrobil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kuurwa jaki big brother.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona
31 minut temu, Gość Maja napisał:

Szkoda mi Ciebie Zakopianczyk.Laska jedzie po Tobie publicznie,a Ty ja jeszcze przepraszasz 😱 To co napisala,chcac postawic Cie w zlym swietle,nie udalo sie Jej za bardzo.Z tego co przeczytalam to jestes w porzo Gosciem a ta Wariatka tylko pokazala jaką jest osobą.Żal. 

Mają, przepraszam ją za to że kiedyś ją zranilem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Zakopiańczyk albo i łona napisał:

Mają, przepraszam ją za to że kiedyś ją zranilem. 

Pewnie zdradzales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ta Twoja da ci kosza jak nic jak się zorientuje że wypisujesz o niej i jej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakopiańczyk albo i łona

Nigdy nie zdradziłem Marzeny ani żadnej innej dziewczyny,  Marzenka ma problem z uzależnieniem od alkoholu i amfetaminy, zerwalismy gdy była w naprawdę dobrej kondycji i rozstanie nie było spowodowane jej nałogiem, poprostu  wygasła między nami chemia, przynajmniej z mojej strony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bee

Bee 🐑

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Skończcie prac te brudy publicznie. Chuuj to kogo obchodzi. To forum i tak jest wystarczająco spiierdolome. Co ja tu robie w ogóle, na szczęście co raz rzadziej wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góral

Zakopianczyk ja ci powiem ze ty jesteś dobry ,wrażliwy człowiek, że pomagasz ludziom,matką się opiekujesz to znaczy że jesteś wartościowy, masz sumienie a ta Marzenka to dno , to byle co,nie zadaj się z taką bo to wstyd,uciekaj od takich patologicznych dziewuch,Bóg ci kiedyś wynagrodzi ,dobry masz charakter,uciekaj od takiej,co to za dno żeby tak pisała o twojej matce,wstydu nie na ,z rynsztoka jest,człowieku nie patrz ani w jej stronę, udaj ze nie znasz bo to wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góral

Ona chce go zniszczyć, szkoda chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WGo

Policja powinna zrobić porządek z tą wariatka. Zakopianczyk jest w porządku nie jedna dziewczyna chciałaby takiego . Trzymam za niego kciuki i życzę mu kochającej kobiety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przecież ten zakopiańczyk to jakiś ...iarz który traktuje kobiety jak wory na sperme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pytanie czy dziewczyna wie jaki z niego ...iarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zawsze tak jest - do dobrej osoby zawsze się ktoś przyczepi i będzie pomyje wylewał. Nie wiem co zrobił ci zakopianczyk, ale fakt jak zerwal, jak przepraszal, chcial ci to wynagrodzic i kupic kolczyki i kwiaty, opiekuje się matką, ojcu pomaga, u brata pracuje ponad normę i jest pracowity świadczy o nim bardzo dobrze. Jeszcze teraz chce cie przepraszac i czuje się winy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HE HE!

Fajna ta Marzenka, do rany przyłóż, święta kobieta normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak

Dobrze Zakopianczyk zrobił kończąc z ta chorą dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

Co Tadzik, Zakopiańczyk z wiochy co  tak milczysz? Zatkało Cię? Nie wieże zes w robocie nie zaglądał na to forum dla nieudaczników? Wielki pan kootasiński, chłop jak dąb ino interesik mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zieww 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenka

I myślisz że ja nie wiem zes mnie na FB I MS poblokował... Bo ja taka głupie jak ty deebiilu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×