Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja123

Czy rozmawialiście z dziećmi o masturbacji?

Polecane posty

Gość Gość

Miałam z 8 lat i mama przyłapała mnie jak się dotykam, wiecie co zrobiła? Wyciągnęłam mnie wściekła z łóżka, kazała klękać i się modlić?  Ale to chore....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Miałam z 8 lat i mama przyłapała mnie jak się dotykam, wiecie co zrobiła? Wyciągnęłam mnie wściekła z łóżka, kazała klękać i się modlić?  Ale to chore....

i kazała się modlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

O tym skąd się biorą dzieci raczej dziecko poinformuję. Natomiast masturbacja ? Nie widzę takiej potrzeby.

To są prywatne sprawy mojego dziecka. Ja też w młodości bym była zniesmaczona jakby ojciec czy matka gadali ze mną o masturbacji. Powiedziałabym na pewno im aby spadali. Na szczęście nie mam takich głupich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocz

a dziecko to kto? czlowiek w wieku 1-100lat? 1-15lat=?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że grupa inteligenrnych rozmówczyń podzieliła się na obóz "zboków" i obóz "świętoszek". Forum niereformowalne jak widzę po większości wątków. Połowa z Was nie powinna mieć dzieci. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wy naprawdę jesteście takie głupie i myślicie, że Wasze dzieci tego nie robią? Współczuję, naprawdę współczuję. Widać, że skończyłyscie jakieś bardzo kiepskie licea, jadąc na dwojach z góry do dołu. Poczytajcie sobie o tym, to naturalny etap w rozwoju KAŻDEGO dziecka. Uwierzcie, że Wasze dzieci też to robią, tylko ich nie przyłapałyscie. 

A teksty: "po co o tym rozmawiać" zostawię bez komentarza. To tak jakby nie rozmawiać z dziećmi o miesiączkach, seksow, itp. Nie wiedziałam, że takie zacofane baby jeszcze egzystują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wy naprawdę jesteście takie głupie i myślicie, że Wasze dzieci tego nie robią? Współczuję, naprawdę współczuję. Widać, że skończyłyscie jakieś bardzo kiepskie licea, jadąc na dwojach z góry do dołu. Poczytajcie sobie o tym, to naturalny etap w rozwoju KAŻDEGO dziecka. Uwierzcie, że Wasze dzieci też to robią, tylko ich nie przyłapałyscie. 

A teksty: "po co o tym rozmawiać" zostawię bez komentarza. To tak jakby nie rozmawiać z dziećmi o miesiączkach, seksow, itp. Nie wiedziałam, że takie zacofane baby jeszcze egzystują. 

A co ty się dziwisz, siedzą tu jakieś wiesniary, których jedyną rozrywką jest kościół. A później są lamenty że bąbelek się trzepie na przedstawieniu w przedszkolu i jest wstyd na całą wies :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
56 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wy naprawdę jesteście takie głupie i myślicie, że Wasze dzieci tego nie robią? Współczuję, naprawdę współczuję. Widać, że skończyłyscie jakieś bardzo kiepskie licea, jadąc na dwojach z góry do dołu. Poczytajcie sobie o tym, to naturalny etap w rozwoju KAŻDEGO dziecka. Uwierzcie, że Wasze dzieci też to robią, tylko ich nie przyłapałyscie. 

A teksty: "po co o tym rozmawiać" zostawię bez komentarza. To tak jakby nie rozmawiać z dziećmi o miesiączkach, seksow, itp. Nie wiedziałam, że takie zacofane baby jeszcze egzystują. 

Ja nie robiłam. Dopiero jak miałam 16 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Anna napisał:

Ja nie robiłam. Dopiero jak miałam 16 lat.

po pierwsze, nie chodzi o taką masturbację, a po drugie, dowód anegdotyczny, to żaden dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Anna napisał:

Ja nie robiłam. Dopiero jak miałam 16 lat.

Widocznie byłaś cofnięta w rozwoju seksualnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×