Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michalina2333

Dlaczego nagle jest inny

Polecane posty

Mam 19 lat, mój chłopak 30, znamy się już rok a spotykamy i jesteśmy razem od 4 miesięcy, przez cały ten czas był dla mnie bardzo kochany i dobry, super się dogadywaliśmy pomimo roznicy wieku. Jestem bardzo zakochana i myślałam ze z wzajemnością. Zaczął planować już coś więcej, mówił ze spędzi ze mną życie. Następnego dnia wyjawił mi ze niestety siedział w więzieniu, zdenerwowałam się ponieważ ukrywał ten fakt, w dodatku był to dla mnie szok. Jednak mimo to mowilam ze to nic nie zmieni, ze teraz wiem ze jest dobry i nie chce tam wracać. Jednak on od tego czasu stwierdził ze będę uprzedzona, ze to nie ma sensu, ze mi nagle nie ufa. 

Mimo zapewnień, obiecywania, starania się on nie chce ze mną rozmawiać.

kiedy do niego przyjechałam odebrac rzeczy, mówił ze jeszcze się spotkamy, całowaliśmy się, było wszystko ok jednak dalej twierdził ze „ mi nie ufa „ chociaż nie dałam mu powodu aby tak czuł. Mowi ze nie chce żebym go zraniła, a czuje coś do mnie, wiec woli uciekać.

nie rozumiem czy po prostu wystraszył się bo naprawdę zaczął coś do mnie czuc, może wymknęło się z pod jego kontroli? Wiem ze ma złe wspomnienia ze związku i od 3 lat był sam. 

Co mam zrobić w tej sytuacji, nie mam pojęcia jak się zachować tym bardziej ze kiedy piszemy jest oschły i daje do zrozumienia ze jestem mu obojętna - bardzo dosadnie. 

Pomocy!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz zrobić? Odpuścić. Już nie tyle z powodu tego, że facet ma nieciekawą przeszłość, ale dlatego, że nie jest z Tobą szczery, kombinuje i próbuje Tobą manipulować w dość prymitywny sposób.

Przecież to Ty masz prawo mieć do niego żal, że celowo zataił przed Tobą tak istotną informację, że był w więzieniu. On nie ma żadnych podstaw, żeby nie ufać Tobie, za to Ty masz poważny powód, żeby nie ufać jemu. Tymczasem facet obraca kota, ogonem, a Ty pozwalasz sobą manipulować.

Sprawa kolejna, to próba obarczania Cię winą i odpowiedzialnością, za jego poprzednie, nieudane związki - absurd! Krótko mówiąc, facet zawinił, a Ty masz ponosić tego konsekwencje? Nie bądź naiwna i nie pchaj się w układ z takim popaprańcem, bo już widać, że normalny, to on nie jest.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żenada

Idio.tka w wieku 19 lat lata za kryminalistą który na nią leje... a później dom samotnej matki i inne cyrki z sądami niewiadomo dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×