Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety z tatuażami

Polecane posty

46 minut temu, Gość Gosc123 napisał:

Po prostu mialam wrażenie ze ta pielegniarka jest mniej profesjonalna przez to ze ma te tatuaze i balam sie o swoją Dżesikę.

i co, miałaś rację? Czy dziecko dostało szczepionke i ręka mu nie odpadła? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
32 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

i co, miałaś rację? Czy dziecko dostało szczepionke i ręka mu nie odpadła? 😛

Nic moje Dżesice nie odpadło.

Pamietajmy jednak o tym, ze nalezy oddzielić odczucia od tolerancji.

Ja po prostu nie lube tatuaży i nie podobają mi się u innych osob i uwazam te osoby za mniej profesjonalne i bardziej infantylne niż ja (madka Dżesiki). Natomiast jestem tolerancyjna i nikomu nie ośmielilabym sie zwrócić uwagi na to że ma tatuaże albo potraktować te osobę horzej z tego powodu. Natomiast ze swojej natury traktuje te osoby chłodniej, z większą rezerwą i bez przesadnego zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość Gosc123 napisał:

Nic moje Dżesice nie odpadło.

Pamietajmy jednak o tym, ze nalezy oddzielić odczucia od tolerancji.

Ja po prostu nie lube tatuaży i nie podobają mi się u innych osob i uwazam te osoby za mniej profesjonalne i bardziej infantylne niż ja (madka Dżesiki). Natomiast jestem tolerancyjna i nikomu nie ośmielilabym sie zwrócić uwagi na to że ma tatuaże albo potraktować te osobę horzej z tego powodu. Natomiast ze swojej natury traktuje te osoby chłodniej, z większą rezerwą i bez przesadnego zaufania.

Nie wnikam dlaczego nazywasz siebie madką, a swoją córkę "Dżesiką", więc to pominę. Moim zdaniem zachowałaś się fajnie, nic nie powiedziałaś, "madka" zrobiłaby pewnie awanturę

Mówisz, że uważasz te osoby (w tym tą pielegniarkę) za mniej profesjonalne i bardziej infantylne, czy to się sprawdziło w jej zachowaniu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc123
13 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Nie wnikam dlaczego nazywasz siebie madką, a swoją córkę "Dżesiką", więc to pominę. Moim zdaniem zachowałaś się fajnie, nic nie powiedziałaś, "madka" zrobiłaby pewnie awanturę

Mówisz, że uważasz te osoby (w tym tą pielegniarkę) za mniej profesjonalne i bardziej infantylne, czy to się sprawdziło w jej zachowaniu? 

Nazwalam sie madka Dżesiki bo tak okreslila mnie pod moim postem jakas komentująca osoba. Pociągnelam wiec dalej tę stylistykę;)

 

Pielegniarka nie byla w zaden sposob nieprofesjonalna. Mówię tylko ze mialam takie odczucia, ze moglaby byc niepofesjonalna. To jest pewnie kwestia uprzedzen. Tatuaze zazwyczaj widywalam u ludzi z kryminalna przeszloscia albo u sasiadki, ktora byla w Oswiecimiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gosc123 napisał:

Nazwalam sie madka Dżesiki bo tak okreslila mnie pod moim postem jakas komentująca osoba. Pociągnelam wiec dalej tę stylistykę;)

 

Pielegniarka nie byla w zaden sposob nieprofesjonalna. Mówię tylko ze mialam takie odczucia, ze moglaby byc niepofesjonalna. To jest pewnie kwestia uprzedzen. Tatuaze zazwyczaj widywalam u ludzi z kryminalna przeszloscia albo u sasiadki, ktora byla w Oswiecimiu.

rozumiem. Myślę, że z czasem się to zmieni - własnie dlatego, że ludzie częściej będą widywać tatuaże u zupełnie normalnych, profesjonalnych osób i tych uprzedzeń będzie coraz mniej. Chyba każdy ma jakieś uprzedzenia, sztuka polega na tym, żeby nie traktować ludzi inaczej (gorzej) na ich podstawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 25.07.2019 o 09:27, Gość gość napisał:

Strasznie głupie czasy nastały masowego tatuowania się przez kobiety i zrobiła się z tego ostatnimi laty prawdziwa plaga. Ponury dowód na to, że społeczeństwo idiocieje. Dochodzi już do sytuacji, że w niektórych środowiskach osoba bez tatuaży robi sie rzadka i oryginalna. Poprzednie generacje kobiet w porównaniu do obecnych to teraz widać jakie to były kobiety z klasą. Wielka szkoda, bo ludzie przyczyniają się do tworzenia wizerunku miasta. Wyobraźcie sobie miasto pełne kamienic i zabytków, a ulicami zamiast eleganckie kobiety to spacerują tatuowane dresiary. Odczuwa się zgrzyt i zniesmaczenie i nie za bardzo się już ma ochotę przebywać w takim mieście. A jeszcze pół biedy jak jest to zbuntowana młoda dziewczyna która zwyczajnie zabłądziła na początku drogi, bo dopiero musi przeżyć etapy w poszukiwaniu przyszłego dobrego stylu. Największa bieda jest jak wytatuowana jest kobieta koło 30-stki która jest żoną i matką. Jak idzie to to z dziećmi to aż politowanie bierze. I taką ją dzieci na zawsze zapamiętają jako wytatuowanego wulgarnego babochłopa z nizin. Ale to nie koniec. Ostatnio obserwuję też zjawisko, że kobieta która kończy 40 lat pod wpływem dopadającego ją kryzysu wieku średniego postanawia strzelić sobie tatuażyk na nadgarstku - imię mężusia i dzieci lub jaskółki - lub wręcz okazałe tatuażysko - wielkie róże - które wydzierają zza ubrania gdzies na łopatce. To też żenade straszną człowiek odczuwa na głupotę takiej kobiety.

Gdzie są prawdziwe kobiety! Pytam się. Nastała nam era gejów i obtatuowanych babochłopów.

 

Nawet gdyby nastala taka era to jest ona lepsza od ery chamow ktorych glownym problemem sa obcy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×