Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda

Gdzie wy zarabiacie te 5 tysięcy i więcej

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tak, tak fantazjuj sobie dalej :D odezwała się warszawianka z Pruszkowa :D 

Urodzona, wyedukowana i od początku życia zawodowego płacąca podatki w kochanym mieście stołecznym. Związana nierozerwalnie z Warszawą. Pruszków jak wspominałam to był krótki epizod i wówczas i tak dawałam więcej temu miastu, które przeżyło własną śmierć chociażby rozwijając jeden biznes po drugim. A Ty nawet nie wiesz gdzie mieszkasz fantazjując o SŁUŻEWIU :D Wstyd, po prostu wstyd, że tak niszczycie to miejsce swoją obecnością zatruwając powietrze jeżdżać starymi kaszlakami do pracy zamiast korzystać ze świetnie rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Już zeszlas do poziomu pajaca 

Sezon hejterów czas start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość gość napisał:

Urodzona, wyedukowana i od początku życia zawodowego płacąca podatki w kochanym mieście stołecznym. Związana nierozerwalnie z Warszawą. Pruszków jak wspominałam to był krótki epizod i wówczas i tak dawałam więcej temu miastu, które przeżyło własną śmierć chociażby rozwijając jeden biznes po drugim. A Ty nawet nie wiesz gdzie mieszkasz fantazjując o SŁUŻEWIU :D Wstyd, po prostu wstyd, że tak niszczycie to miejsce swoją obecnością zatruwając powietrze jeżdżać starymi kaszlakami do pracy zamiast korzystać ze świetnie rozwiniętej komunikacji miejskiej.

Nie mieszkam na żadnym Służewiu, kobieto, ogarnij się, tu pisze kilka osób :D 

Chyba jesteś jakąś prowokacją, bo nie wierzę że takie psycholki istnieją :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
21 minut temu, Gość gość napisał:

Urodzona, wyedukowana i od początku życia zawodowego płacąca podatki w kochanym mieście stołecznym. Związana nierozerwalnie z Warszawą. Pruszków jak wspominałam to był krótki epizod i wówczas i tak dawałam więcej temu miastu, które przeżyło własną śmierć chociażby rozwijając jeden biznes po drugim. A Ty nawet nie wiesz gdzie mieszkasz fantazjując o SŁUŻEWIU :D Wstyd, po prostu wstyd, że tak niszczycie to miejsce swoją obecnością zatruwając powietrze jeżdżać starymi kaszlakami do pracy zamiast korzystać ze świetnie rozwiniętej komunikacji miejskiej.

I z tego powodu że urodzilas się w tym mieście czujesz się lepszą od przyjezdnych? To ty temu miastu przynosisz największy wstyd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odp na pytanie

zarabiam dużo powyżej 5k, w korpo :P i właśnie wróciłam do domku, bo w wakacje pracujemy krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Odp na pytanie napisał:

zarabiam dużo powyżej 5k, w korpo :P i właśnie wróciłam do domku, bo w wakacje pracujemy krócej

I właśnie zepsułaś weekend niektórym osobom tutaj :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

I właśnie zepsułaś weekend niektórym osobom tutaj :D 

zaraz Ci zripostują, że one to cały rok mają weekend i karnawał, gdyż w ich biznesie pracują Ukrainki a one ograniczaj ą się do nadzorowania. Oczywiście Ukrainki tylko dlatego, że nie krzyczą dużo a Polki za dużo się domagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

zaraz Ci zripostują, że one to cały rok mają weekend i karnawał, gdyż w ich biznesie pracują Ukrainki a one ograniczaj ą się do nadzorowania. Oczywiście Ukrainki tylko dlatego, że nie krzyczą dużo a Polki za dużo się domagają

Jest cisza, bo biegną na SKM do Pruszkowa, dorwać miejsce siedzące żeby zjeść banana i poczytać ksiazke  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze Slużewia
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jest cisza, bo biegną na SKM do Pruszkowa, dorwać miejsce siedzące żeby zjeść banana i poczytać ksiazke  :D

A ja właśnie kończę pracę. Na Służewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Ze Slużewia napisał:

A ja właśnie kończę pracę. Na Służewie.

A ja od ponad 3 godzin jestem w domu i co z tego? 

A odpowiadając na pytanie-pracuje w małym mieście 40tys mieszkańców i zajmuje się rozliczaniem czasu pracy kierowców. Fajne zajęcie, fajna kasa, o 16 fajrant. 15 minut później jestem w domu. Metr mieszkania u mnie kosztuje 4-5k. Metr domu 2-4k. Za 350k mam dom z dzialeczka w malym uroczym miasteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swiki

Jestem handlowcem

Na ogół moja pensji to 7-7.5 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 godzin temu, Gość tekla napisał:

O już przyszła żmija i syczy :D

Mój mąż poprostu się nie przemęcza, a ceny są akurat bardzo różne w gabinetach. Przykładowo w naszej okolicy dawny znajomy mojego męża jest świetnym dentystą i w dodatku jest tani. Za zrobienie 2 zębów czyli borowanie, czyszczenie i plomby białe kompozytowe bierze 60-70 zł i jeszcze wystawia paragon. Jeżeli nie wierzysz to sprawdź Marcin Szylko z Jeleniej Góry, dzwoń i się orientuj.  Nie każdy dentysta widzi w ludziach tylko worki z pieniędzmi. Mój mąż też nigdy taki nie był ale co tam, grunt to syczeć sssssssss....

O willi i basenah napisałam z ironią ale jak ktoś jest totalnym nieukiem i ignorantem i nie umie czytać ze zrozumieniem to już jego problem. Napisałam wyraźnie, że mamy kredyt... w dodatku na 25 lat, bo co z tego że kupiliśmy za gotówkę niedrogo jak to była ruina, łącznie z tym, że na środku salonu na dole było palenisko na ognisko. Baseny jakbyś nie zauważyła mamy takie jak większość Polaków w ogródkach. Moje zarobki też są do sprawdzenia sprawdź sobie w "fampie" ile zarabiają inżynierowie, bo chyba jakaś rekrutacja nawet teraz jest i miej na uwadze, że ja tam pracuję już 8 lat. Nie mam potrzeby ukrywania się niewiadomo jak. Podałam ci nazwę zakładu, miejscowość, nazwisko tamtego lekarza. To są ogólnodostępne informacje, wszystko do sprawdzenia.

No ale każdy kto napisze że nie jedzie na szmacie na najniższej krajowej to już kłamie. 

Ale nikt tu nie syczy, przewrażliwiona jesteś kobieto. Nie ma się co dziwić zarobki jakie podałaś są śmieszne ( jeśli chodzi o stomatologa, dlatego napisałam, że pewnie w gabinecie prywatnym nie przyjmuje, albo jest słabym stomatologiem)Ceny które podajesz za zrobienie zęba są bardzo niskie, być może tak u Was jest. Nie wyzywaj nikogo od nieuków i żmij  bo jeżeli jesteś wykształcona (tak napisałaś ) to powinnaś potrafić zachować odpowiedni  poziom i panować nad emocjami. Z mojej strony jeżeli chodzi o willę to też była ironia. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale nikt tu nie syczy, przewrażliwiona jesteś kobieto. Nie ma się co dziwić zarobki jakie podałaś są śmieszne ( jeśli chodzi o stomatologa, dlatego napisałam, że pewnie w gabinecie prywatnym nie przyjmuje, albo jest słabym stomatologiem)Ceny które podajesz za zrobienie zęba są bardzo niskie, być może tak u Was jest. Nie wyzywaj nikogo od nieuków i żmij  bo jeżeli jesteś wykształcona (tak napisałaś ) to powinnaś potrafić zachować odpowiedni  poziom i panować nad emocjami. Z mojej strony jeżeli chodzi o willę to też była ironia. Miłego wieczoru.

Nie ośmieszaj się kobieto. To ty pierwsza zaczęłaś jej dowalać i dogryzać w złośliwy sposób. Pisałaś jakieś wredne wywody a teraz się wypierasz i jeszcze robisz z siebie poszkodowaną. Ty piszesz o poziomie i panowaniu nad emocjami? Przeczytaj co do niej napisałaś jako pierwsza. Teraz nagle bierzesz pod u wagę, że u niej takie są ceny i piszesz, że 'U WAS', no oczywiście że u nich. Czy ona gdzieś napisała, że na całej kuli ziemskiej? i co nagle spokorniałaś, nagle kulturkę udajesz ale najpierw pojechałaś po całości. To ty zadbaj o swój poziom. Mogłaś ją normalnie dopytać albo napisać że to trochę nieprawdopodobne i żeby Ci co nieco rozjaśniła bo aż ci się wierzyć nie chce ale nieee, jej mąż pracuje w jakiejś przychodni albo jest nędznym dentystą i żeby sobie sprawdziła jakie są ceny w gabinetach zanim znów zacznie fantazjować i to niby jest wysoki poziom?

Zawsze mnie śmieszą takie dzbanice jak ty. Najpierw taplają się w gnojowicy chlapiąc na prawo i lewo ale jak ktoś sobie rozłożyć parasol żeby nie oberwać to zgrywają wielce oburzone, że się goofienko od parasola odbiło i do niej wróciło, SAKREBLE! jak ona śmiała ci to zrobić!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Nie ośmieszaj się kobieto. To ty pierwsza zaczęłaś jej dowalać i dogryzać w złośliwy sposób. Pisałaś jakieś wredne wywody a teraz się wypierasz i jeszcze robisz z siebie poszkodowaną. Ty piszesz o poziomie i panowaniu nad emocjami? Przeczytaj co do niej napisałaś jako pierwsza. Teraz nagle bierzesz pod u wagę, że u niej takie są ceny i piszesz, że 'U WAS', no oczywiście że u nich. Czy ona gdzieś napisała, że na całej kuli ziemskiej? i co nagle spokorniałaś, nagle kulturkę udajesz ale najpierw pojechałaś po całości. To ty zadbaj o swój poziom. Mogłaś ją normalnie dopytać albo napisać że to trochę nieprawdopodobne i żeby Ci co nieco rozjaśniła bo aż ci się wierzyć nie chce ale nieee, jej mąż pracuje w jakiejś przychodni albo jest nędznym dentystą i żeby sobie sprawdziła jakie są ceny w gabinetach zanim znów zacznie fantazjować i to niby jest wysoki poziom?

Zawsze mnie śmieszą takie dzbanice jak ty. Najpierw taplają się w gnojowicy chlapiąc na prawo i lewo ale jak ktoś sobie rozłożyć parasol żeby nie oberwać to zgrywają wielce oburzone, że się goofienko od parasola odbiło i do niej wróciło, SAKREBLE! jak ona śmiała ci to zrobić!?

Szkoda mojego czasu na prowadzenie dyskusji z kimś tak zaburzonym i niestabilnym emocjonalnie jak Ty kobieto. Nie "dowalałam, nie dogryzałam i nie pisałam wrednych wywodów" Napisałam tylko jeden post w którym sugerowamał, że mąż pewnie pracuje tylko w przychodni ponieważ wynagrodzenie ma niskie jak na ten rodzaj wykonywanej pracy albo, że jest słabym  nie "nędznym"stomatologiem, owszem napisałam też aby sprawdzić cennik. Kultury nie muszę udawać bo ją mam i nikomu nie " pojechałam po całości". Ty natomiast swojego słownictwa i kultury osobistej powinnaś się wstydzić. A tak na marginesie to od "dzbanów" wyzywaj swojego męża o ile go masz a " oburzona" też nie jestem😄 ponieważ nie mam o co się "oburzać". Chyba masz poważny problem i to nie tylko z interpretacją czytanego tekstu. Miłej nocy więcej miłości🤗 a mniej złości😤😡 wtedy nie będziesz tak jadowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 25.07.2019 o 13:32, Gość Gość napisał:

Ja mam 4,800 na rękę jako prawnik (aplikant adwokacki) w korporacji. To moja 1 praca, nie miałem wcześniej doświadczenia. Mieszkam w Wawie i to niestety małe zarobki jak na tutejsze realia. 

Po uwolnieniu zawodu mamy na rynku mnóstwo prawników i dlatego zarobki są takie marne. Dopóki zawód był zamknięty to można się było nieźle dorobić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przejrzalam 2 ostatnie strony watku. Laski od warszawy, mokotowa i obiadów w restauracji: przestancie sie kłócić, kurła jakie wy jestescie glupie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa7

Piszcie o konkretnych zawodach. Jak tylko chodzisz do pracy na 8 godzin to 3 tysiące, jak ciężko pracujesz to 4, 5 i więcej, chyba że informatyk, programista, ci mają z miejsca 5 i się nudzą w pracy, tak jak mój syn. Nauczyciel dyplomowany z 30 letnim stażem 2813 zł. Tak jest w mojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 25.07.2019 o 22:58, Gość Gość napisał:

 

Coś leniwy ten twój stomatolog i chyba tylko pracuje w jakiejś przychodni albo taki kiepski. Stomatolog mający gabinet prywatny zarabia znacznie więcej. Zanim zaczniesz bajki pisać, sprawdź sobie jakie ceny są w gabinetach stomatologicznych. Ha ha ha. Wyobraźnia co do willi i basenów może być, ale co do stomatologa trochę brak.Miłej nocy nie relaksuj się zbyt długo w tym basenie bo rano trzeba iść do pracy:)

Nie, wcale twoja wypowiedź wobec tamtej nie była złośliwa. Już ci powiedziałam, nie ośmieszaj się bo na kilometr chamstwem cuchniesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jskieś bajki wypisujecie. Zarabiam nieżle ale to co tu wypisujecie to jskas sbstrskcja. Nigdzie nie płacą takich horendalnych pieniędzy za siedzenie na kafe.Po co to piszecie i komu na złość. Oczywiście są wyjątki ale to jest mały procent. Reszta dostaje tyle ile jest w stanie zarobić - pogatki ubezpieczenia koszty i zysk właściciela. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

Nie, wcale twoja wypowiedź wobec tamtej nie była złośliwa. Już ci powiedziałam, nie ośmieszaj się bo na kilometr chamstwem cuchniesz.

 

Kobieto daj sobie już spokój! chamstwo, brak kultury osobistej i złośliwość to twoja mocna strona już się odpowiednia zaprezentowałaś w tych kilku postach.Każdy ma prawo do swojej interpretacji. Miłego dnia i więcej uśmiechu😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Szkoda mojego czasu na prowadzenie dyskusji z kimś tak zaburzonym i niestabilnym emocjonalnie jak Ty kobieto. Nie "dowalałam, nie dogryzałam i nie pisałam wrednych wywodów" Napisałam tylko jeden post w którym sugerowamał, że mąż pewnie pracuje tylko w przychodni ponieważ wynagrodzenie ma niskie jak na ten rodzaj wykonywanej pracy albo, że jest słabym  nie "nędznym"stomatologiem, owszem napisałam też aby sprawdzić cennik. Kultury nie muszę udawać bo ją mam i nikomu nie " pojechałam po całości". Ty natomiast swojego słownictwa i kultury osobistej powinnaś się wstydzić. A tak na marginesie to od "dzbanów" wyzywaj swojego męża o ile go masz a " oburzona" też nie jestem😄 ponieważ nie mam o co się "oburzać". Chyba masz poważny problem i to nie tylko z interpretacją czytanego tekstu. Miłej nocy więcej miłości🤗 a mniej złości😤😡 wtedy nie będziesz tak jadowita.

Nie tłumacz się! Widać  po słownictwie i złośliwym sposobie pisania tej kobiety, że to jakiś troll albo ktoś tak jak napisałaś z problemem natury psychicznej. Dobrze mówisz szkoda czasu na take osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość momm

 

Główny Urząd Statystyczny wskazał, że średnie wynagrodzenie w czerwcu 2019 wyniosło 5104,46 zł brutto zł.  Ale sa wielkie roznice miedzy zarabiajacymi.

Mysle, ze wiekszosc znajomych autorki, tak jak i osob tu piszacych, to ludzie mlodzi, w tym wieku na ogol zarobki sa marne, oczywiscie z wyjatkami - np stomatolog, bankowośc, niektorzy informatycy, czy firmy prywatne, duze miasta itp.Ale ludzie dojrzali, z ugruntowanymi pozycjami , doswiadczeniem, bywa, ze osiagaja wysokie zarobki w róznych zawodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Mam 28 lat i zaczynalam pracę w korpo za 1,6 tys 5 lat temu, wczesniej zlecenia. Później podwyżki, najpierw do 2 tys, za 2 lata do 3 tys, następnie 3,5, obecnie mam 4,5 netto plus prywatna opieka medyczna i dodatki na święta czy wczasy, może wyjdzie średnia 5 tys netto rocznie. 4,5 dostałam dopiero jak zagrozilam odejściem z firmy od tak z dnia na dzień. Nie chcę wyjeżdżać z kraju, ale rozważam wyprowadzkę do większego miasta. Miasto, w którym mieszkam to nie jest nawet miasto wojewodzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×