Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie wiem jakim cudem ludzie świadomie decydują się na drugie i kolejne dziecko.

Polecane posty

Gość Gosc

Też wydaje mi się że na drugie i kolejne dziecko decydują się rodzice, którzy mieli pierwszy egzemplarz malo wymagający, w przeciwnym razie to byłby czysty masohizm, ja nawet nie myśle o drugim  nue mówiąc nic o planowaniu, bo nie dość że córka od urodzenia mega wymagająca, to jeszcze zmagamy się z AZS i patrząc jak cierpi i drapie się po nocach dołuje mnie totalnie, jakby dało się przerzucić jej chorobę na siebie to bez zastanowienia bym to zrobiła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka dwójki

Większym hitem jest moja znajoma która majac dwie córki, z których druga ma trudny charakter, ciągle marudzi i od urodzenia ma ciężka alergie pokarmowa, zaszła świadomie w trzecia ciążę. Znowu córka. Podejrzewam że jej mąż to taki po!pie!rdo!leniec że będzie robił dopóki syna nie zrobi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To chyba zależy od charakteru. Nie każdy jest w równym stopniu skłonny do poświęceń, a nie oszukujmy się - macierzyństwo takowych wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Moja córka jak się urodziła dała nam wycisk jak minimum bliźniaki. Wyglądałam jak zoombie. Ale podrosła i świństwo by było gdyby miała być sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To jest zwykły egoizm mieć tylko jedno dziecko.Co innego gdy z powodów zdrowotnych nie można mieć drugiego.  Powody finansowe czy że mieszkaniowe to żaden argument bo sytuacja zawsze może się zmienić.

Dziecko inaczej się rozwija gdy ma rodzeństwo.

Przyjęło się że dwójka to standard.Kiedyś było sześcioro potem czworo a teraz dwoje.

I niech nikt nie sciemnia,ze standard to 2+1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duuutaa

A ja mam w doopie standardy i jestem egoistka 😀 i dobrze mi z tym - dziecko pochowane A ja odpoczywam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duuutaa

A ja mam w doopie standardy i jestem egoistka 😀 i dobrze mi z tym - dziecko pochowane A ja odpoczywam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Super Żona napisał:

Moja córka jak się urodziła dała nam wycisk jak minimum bliźniaki. Wyglądałam jak zoombie. Ale podrosła i świństwo by było gdyby miała być sama ...

Co Ty wiesz o wychowywaniu bliźniaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Co Ty wiesz o wychowywaniu bliźniaków...

Uwierz, że czasem wychowanie bliźniąt jest łatwiejsze niż jednego dziecka , wszystko zależy od charakteru i temperamentu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też uważam że swinstwem byłoby chcieć jedynka gdy już starsze podroslo i nie daje się już tak we znaki. Poza tym znów chcę poczuć maleństwo, te stopki, spacery z wozeciem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×