Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IVGj

Nie mam po co tu żyć

Polecane posty

Gość IVGj

Nie mam po co tu żyć. 

Nudzi mnie to już i w...ia jednocześnie. 

Nie lubię swojej pracy, kierownictwa, w sumie to ludzie mnie w...iaja na dłuższą metę. 

Utopilem ok 40 000zl w samochód. Zarabiam ledwo 2600. O mieszkaniu mogę zapomnieć. Z resztą po co mi one jak i tak się nie utrzymam. W...ia mnie już życie w moim domu. Wiecznie się ktoś czepia.  Nie wynajmę od nikogo mieszkania, bo nie będę nikomu spłacać ... kredytu. 

Seks mnie nie jara. Wolę sobie ręką zrobić dobrze i mieć spokój. Miłość nie istnieje. Rzygam i mecze się od tej ...onej cukierkotowatosci w związku, od ciągłego bycia na telefonie czy MSN czy innym komunikatorze. 

Nie widzę sensu dalszego życia. Po co mi to? Nic mnie prawdziwie nie cieszy. Są jakieś małe smiechy i radość gdy jakieś ... uda mi się w życiu zrobić ale to nie jest to. 

Powiecie, że jestem ...em, głupkiem, a tam za rogiem to ktoś na raka zaraz ...nie, a Ty olewasz swoje życie, zdrowie bla bla ... szwa. Jestem egoista. Interesuje mnie tylko ja. Lubilem pomagać kiedyś innym. Byłem zupełnie innym człowiekiem. Dobry, zaradny, pomocny, przyjacielski ale to przeszłość. Ludzie mi pokazali, że nie warto być takim. Na każdym kroku mi dopierdalano. Tracę ochotę na egzystencje w tej kupie zwanym życiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×