Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zły

to mnie tak ludzie traktuja, czy coś z nimi nie tak czy ze mna?

Polecane posty

Gość zły

wszędzie spotykam się z chamstwem wśród lidzi, kasjerka nie odpowie na na dzień dobry, niektórzy mierzą wzrokiem z góry na dół, mordy posępne, albo pchaja soe w dużych sklepach że czesto uderzą barkiem albo coś. W...oa mnoe.to polskie społeczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wyjedź z polszy. serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
1 minutę temu, Gość gość napisał:

wyjedź z polszy. serio

będę musial ale nie wcześniej niz za rok, trzyma mnie tu jedna osoba i koncze nauke i nara. Ten kraj mnke przeraża. Ale powiedzcie czy też zaobserwowaliscie to wszystko?

W pracy staram mowic sie wszystkim czesc, nawet osobom z ktorymi nie gadam i właściwie znam z widzenia tez.zdarzaja sie buraki ktore nie odpowiedzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły

powstrzymywalem sie ale koniec tego, ja jak coś mysle to gadam wprost. Jak mi teraz ktos nie odpowie zwroce mu uwage na chamstwo, jak ktos mnie szturchnie to sie z nim rozmowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość zły napisał:

 Ale powiedzcie czy też zaobserwowaliscie to wszystko?

 

Oczywiście. Najgorsze są podstarzałe kobiety. Jesteśmy tak daleko za Europą... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Oczywiście. Najgorsze są podstarzałe kobiety. Jesteśmy tak daleko za Europą... ech

Mam dość jestem na to zbyt wrażliwy, kiedyś ludzie byli życzliwiejsci, jak byłem dzieckiem niejednokrotnie ktoś obcy sie do mnie usmiechal np. Ludzie byli milsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa

Na zachodzie gromada czarnych przekopie cię w biały dzień w centrum miasta a na wyspach wyrostki nie będą nawet czarni... Będziesz miał swój raj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takarada

Moze sie usmiechaj i mow glosno to wtedy u mnie to zazwyczaj dziala ale jestem kobieta i to nie modelka 

a jakburkniesz wqrwiony dzien dobry i juz widac ze chcesz ludzi rozqrwic to jak oni maja milo odpowiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa

U nas baby są zwyczajnie głupie, stoi taka w przejściu jak krowa i czeka chyba na wydojenie żeby cię później przepuścić... Gdyby stosować to równouprawnienie to by trzeba zayebać takiej w ryj żeby zapamiętała na całe życie i usuwała się na widok faceta na horyzoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zły
24 minuty temu, Gość Takarada napisał:

Moze sie usmiechaj i mow glosno to wtedy u mnie to zazwyczaj dziala ale jestem kobieta i to nie modelka 

a jakburkniesz wqrwiony dzien dobry i juz widac ze chcesz ludzi rozqrwic to jak oni maja milo odpowiadac?

mówię na tyle głośno na ile potrafię gdybym nie miał ochoty to bym nie mowil. Jestem mily a to ludzie chamscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×