Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wika01

On jest babiarzem...

Polecane posty

Gość onomatopielca

ja trochę też jestem ale rozmawiam wyłącznie z atrakcyjnymi kobietkami lub starszymi które traktuje jak swoją babcię 😺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość dfa napisał:

imponuja mi tacy mężczyźni - też muszę sie stać kimś takim

Jak chcesz miec na sumieniu kobiety... zycie jest sumą naszych wyborów, a każda krzywda wyrządzona innym do nas wróci. Taki typ najczęściej na starosć zostaje sam jak palec, żona zostawi bo zdradził a kochanka nie będzie tyłka podcierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldo
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak chcesz miec na sumieniu kobiety... zycie jest sumą naszych wyborów, a każda krzywda wyrządzona innym do nas wróci. Taki typ najczęściej na starosć zostaje sam jak palec, żona zostawi bo zdradził a kochanka nie będzie tyłka podcierac.

imponuje mi to bo tacy mężczyżni są silni psychicznie,pewni siebie a kobiety nieświadomie jedzą im z ręki nawet o tym nie wiedząc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość eldo napisał:

imponuje mi to bo tacy mężczyżni są silni psychicznie,pewni siebie a kobiety nieświadomie jedzą im z ręki nawet o tym nie wiedząc...

To wszystko jest do czasu. Kiedy kobieta orientuje się jak została zmanipulowana, ile razy upokorzona i zdradzana zaczyna się w niej rodzic chęć zemsty. To nie są mężczyźni - to faceciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorka nie takich odpowiedzi oczekiwała wiec uciekła. I tak pewnie nie odpusci i będzie się naiwnie łudzic. No coz, skoro woli się uczyć na swoich błędach... Każdy tu je pisze jak to  wygląda u kobieciarzy ale ona liczy pewnie ze jednak on się zmieni pod jej wpływem 😂 taa...a potem będzie kolejny temat ,,wykorzystał mnie i porzucił a teraz zarywa do innych". Leci jak ćma do ognia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zdefiniować pojęcie "babiarz"? Dlaczego pytam? Francuzi mają takie powiedzenie: nigdy dwie kobiety bez trzeciej😎 Coś w tym jest😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertt
40 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

A może ktoś zdefiniować pojęcie "babiarz"? Dlaczego pytam? Francuzi mają takie powiedzenie: nigdy dwie kobiety bez trzeciej😎 Coś w tym jest😎

ja myślę że skoro już mowa o Francji, to autorka, jej żigolak i ta druga powinni stworzyć tzw. menage trois😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Gość ertt napisał:

ja myślę że skoro już mowa o Francji, to autorka, jej żigolak i ta druga powinni stworzyć tzw. menage trois😎

Dokładnie o to mi chodziło☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Autorka nie takich odpowiedzi oczekiwała wiec uciekła. I tak pewnie nie odpusci i będzie się naiwnie łudzic. No coz, skoro woli się uczyć na swoich błędach... Każdy tu je pisze jak to  wygląda u kobieciarzy ale ona liczy pewnie ze jednak on się zmieni pod jej wpływem 😂 taa...a potem będzie kolejny temat ,,wykorzystał mnie i porzucił a teraz zarywa do innych". Leci jak ćma do ognia...

Koncernt farmaceutyczne, psychiatrzy i psychologowie zarobią. Niektórzy muszą uczyć się na swoich błędach i takich osób nie da się uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×