Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co te wszystkie youtuberki beda robic jak yt upadnie ?

Polecane posty

Gość Olka
17 minut temu, Gość gościówa napisał:

Pomału kończy się era panowania jutuberek nad widzami,dziewczynek nie stać na drogie kosmetyki ,a inne nie dają się już tak łatwo nabierać  na reklamowane badziewie ,w życiu niczego nie kupię od top ten  bjuti jutuberek bo wiem,że stoją za reklamą ciężkie pieniądze a towar beznadziejny

Ja już nic z ich polecenia nie kupuje. Kiedyś na kilka rzeczy się zdecydowałam i byłam rozczarowana. Od jakiegoś już czasu tylko kilka dziewczyn i nawet ich polecenia mnie nie kuszą.

Na niektórych kanałach (jak nie większości) tylko paczki pr. Żadna nie kupi nic sama z nowości. Szkoda im kasy. Na palcach można policzyć osoby, które kupują cokolwiek same. Jak mam oglądać testy Golden Rose czy MUR na 10 kanałach to dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
1 minutę temu, Gość Olka napisał:

Ja już nic z ich polecenia nie kupuje. Kiedyś na kilka rzeczy się zdecydowałam i byłam rozczarowana. Od jakiegoś już czasu tylko kilka dziewczyn i nawet ich polecenia mnie nie kuszą.

Na niektórych kanałach (jak nie większości) tylko paczki pr. Żadna nie kupi nic sama z nowości. Szkoda im kasy. Na palcach można policzyć osoby, które kupują cokolwiek same. Jak mam oglądać testy Golden Rose czy MUR na 10 kanałach to dziękuję.

*Kilka dziewczyn oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
35 minut temu, Gość Olka napisał:

Ja już nic z ich polecenia nie kupuje. Kiedyś na kilka rzeczy się zdecydowałam i byłam rozczarowana. Od jakiegoś już czasu tylko kilka dziewczyn i nawet ich polecenia mnie nie kuszą.

Na niektórych kanałach (jak nie większości) tylko paczki pr. Żadna nie kupi nic sama z nowości. Szkoda im kasy. Na palcach można policzyć osoby, które kupują cokolwiek same. Jak mam oglądać testy Golden Rose czy MUR na 10 kanałach to dziękuję.

Ja bym jeszcze dodała produkty z Loreal, Bell i Wibo. Każda juciuberka to samo pokazuje. Jak widzę test tej różowej palety z Wibo Heartbraker to nawet nie oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gościówa napisał:

Pomału kończy się era panowania jutuberek nad widzami,dziewczynek nie stać na drogie kosmetyki ,a inne nie dają się już tak łatwo nabierać  na reklamowane badziewie ,w życiu niczego nie kupię od top ten  bjuti jutuberek bo wiem,że stoją za reklamą ciężkie pieniądze a towar beznadziejny

Co to za bzdura. Ja nigdy nie kupuję nic z niczyjego polecenia, a oglądam chętnie you tube. Także jedno z drugim nie jest obligatoryjnie związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhgffd
10 minut temu, Gość Lol napisał:

Ja bym jeszcze dodała produkty z Loreal, Bell i Wibo. Każda juciuberka to samo pokazuje. Jak widzę test tej różowej palety z Wibo Heartbraker to nawet nie oglądam

Jak już się zaczną te niby-testy to jeden za drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiechu warte

Najbardziej śmieszy mnie jak14/15 latka jedzie na 4/5 dni na wakacje i bierze ze sobą 5 ...enek 5 par szortów 10 tiszertów 3 torebki i 3 KOSMETYCZKI KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU ,dziennie rano robi makijaż wieczorowy i idzie do wody,oczywiście moczy tylko nogi no bo makijaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość śmiechu warte napisał:

Najbardziej śmieszy mnie jak14/15 latka jedzie na 4/5 dni na wakacje i bierze ze sobą 5 ...enek 5 par szortów 10 tiszertów 3 torebki i 3 KOSMETYCZKI KOSMETYKÓW DO MAKIJAŻU ,dziennie rano robi makijaż wieczorowy i idzie do wody,oczywiście moczy tylko nogi no bo makijaż 🙂

No i co z tego? Jeśli jej rodzicom to nie przeszkadza, to co ty masz do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsf
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

No i co z tego? Jeśli jej rodzicom to nie przeszkadza, to co ty masz do tego?

Można się z tego nieźle uśmiać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lut
15 godzin temu, Gość dsfdsf napisał:

Można się z tego nieźle uśmiać :D:D:D

Tylko nie popuść w gacie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nom

Serio ktoś tu wierzy że jutuberki "upadną"?  ..spada oglądalność? Gdzie? Ile? Liczysz kuźwa? Dodajesz, odejmujesz? te mlode kanały?? I stare rury typu Szusze? Nadążasz za tym pogonem?? Andziaksy i inne stylizacje? Ty to liczysz?😵Boże, Hahaha to Ty nie żyjesz w takim razie,!!

wirtuo żyje i żyć bedzie, na takich co siedza i licza jak właśnie ty.  Nie upadnie. Na dzień dzisiejszy JUŻ MAJĄ.tyle kasy ze w chyju mają juciuba podejrzewam. Tyle dla Ciebie. Bys nabijala/ł dalej jak dzik 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kozef

Czy jutuberki upadną. Tak. Jak fejsbuki instagramy i kafeterje co je tu obgadujom 😁  halo policja, babcia skasowala internety na zawsze pomósz nie ma co robic komputer pusty nagle  sie zrobil nie ma jotubóf i ludzi no świat znik wziol nagle nima  jotubofó nastal kura koniec😵😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka
Dnia 28.07.2019 o 08:23, Gość gość napisał:

Nie upadnie, baa rozwinie się 

Nic się nie rozwinie bo te wszystkie pseudo lajfstylowe karyny znudziły się wszystkim. Ja kiedyś oglądałam z zaciekawieniem kilka kanałów, ale za każdym razem po kilku miesiącach te całe youtuberki zaczęły drażnić mnie, nudzić, męczyć. Teraz nie oglądam żadnych tego typu kanału. Ile można na to patrzeć, na to samo? W kółko ten sam mechanizm nagrywania, gadania, zachowania, jak i te same upodobania kosmetyczne, kalendarze adwentowe, cienie, kremy, maseczki, pomadki i tony mazidel. Kryptoreklamy wszystkiego, ciągle zakupy w lidlach, biedrach, hebach, rossmanach, hajemach, sinsajach i innych. Przepraszam bardzo ale rzy gać się chce od nadmiaru tych powielanych kanałów. Za dużo tego jest, to się ludziom już przejadlo i stąd tyle hejtu i krytyki wobec tych pożal się celebrytek u dających jak świetnie im się układa. 

To już zaczyna przechodzić do lamusa, nikogo nie cieszy ani nie powoduje efektu łał. Kiedyś te kanały znikną poprostu bo nikt nie będzie chciał tracić czasu na te g ówna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×