Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Weronika_90

Jak to jest z tą przedłużona gwarancją w Media Expert

Polecane posty

Gość Weronika_90

Cześć, wczoraj kupiliśmy pralkę w media expert (w starej poszły łożyska), jako że pralka tania bo za 800 zł, wykupiłam tą przedłużoną gwarancje na 5 lat (gwarancja plus). Sprzedawca zapewniał że w razie awarii np. znowu łożyska się zużyją to ta gwarancja ma to obejmować. Przeczytałam regulamin tego ubezpieczenia (już nie gwarancji), jest tam taki podpunkt że ubezpieczenie nie obejmuje ,, szkód będących następstwem zwykłego zużycia sprzętu". No i teraz mam  was  pytanie jak ten podpunkt ma się do np. uszkodzonych łożysk, które wiadomo z czasem się zużywaja :). Miałyście może podobna sytuacje ? A może macie jakieś inne przypadki które mi pomogą  . Pozdrawiam
Ps. Ubezpieczenie jest w Ergo Hestia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Miałem podobnie i też mam ubezpieczenie w Hestii. Generalnie po zgłoszeniu powiedzieli że uszkodzenie łożyska to typowa usterka pralki. Dzięki temu ubezpieczeniu skontaktowali mnie z serwisem, który w ciągu 2 dni ustalił termin wizyty w domu. Poza tym to ubezpieczenie gwarantuje Ci usunięcie usterki objętej zakresem polisy przez okres 5 lat bez płacenia za naprawe. Jeśli naprawa nie będzie możliwa albo bedzie nieopłacalna to w ramach ubezpieczenia dostaniesz nowy sprzęt z 2 letnią gwarancją producenta, także całkiem legit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 30.07.2019 o 13:37, pine88 napisał:

Ile takie dodatkowe ubezpieczenie kosztuje?

340 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×