Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorrkkaaa

Marzy mi sie mały domek ale wiem ze nigdy nie bedzie mnie na niego stac

Polecane posty

Gość Gość
8 godzin temu, Gość Asia napisał:

Nie w Opolskim. Mala wioska 8 km od miasta. Kanalizacja woda prąd wszystko jest. Tylko gazu brak

 

 

7 godzin temu, Gość Asia napisał:

Chłopcy mają 6 lat 4 łatka i najmłodszy 8 miesięcy. Więc tak naprawdę ciągle są na wakacjach. Basen trampolina i płac zabaw na podwórku. A kino przed tv. Myślę ze 2 lata wytrzymali ale teraz każdy z nich ma swój pokój i to i tak lepsze niż cisnac się przez całe  życie w 2 pokojach i raz w roku pojechać pojechać wakacje

Nie dość że mieszkacie w d u p i e to dzieci g ó w n o zobaczą, bo mamusia uznała że lepiej mieć własną norę niz, zwiedzać świat 😄 a pozniej idą w dorosłe życie takie wypłosze, które nigdzie nie były i każde wakacje spędzały na wsi zabitej cechami bo mamusia uznała że przydomowe klepicho i tv to najfajniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
38 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Nie dość że mieszkacie w d u p i e to dzieci g ó w n o zobaczą, bo mamusia uznała że lepiej mieć własną norę niz, zwiedzać świat 😄 a pozniej idą w dorosłe życie takie wypłosze, które nigdzie nie były i każde wakacje spędzały na wsi zabitej cechami bo mamusia uznała że przydomowe klepicho i tv to najfajniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu 😄

Masz racje. Lepiej mieszkać w ciasnej, zagrzybionej klitce w bloku z innymi blokersami sebixami i jechać raz w roku „na olinkluziw“ ze swoimi bombelkami które nawet nie będą wiedziały gdzie są i co robia, bo będą zagadanie na smierć przez trajkoczaca madke. Na pewno będą wtedy bardziej światowe niż te które maja cały czas przestrzeń i swieze powietrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Masz racje. Lepiej mieszkać w ciasnej, zagrzybionej klitce w bloku z innymi blokersami sebixami i jechać raz w roku „na olinkluziw“ ze swoimi bombelkami które nawet nie będą wiedziały gdzie są i co robia, bo będą zagadanie na smierć przez trajkoczaca madke. Na pewno będą wtedy bardziej światowe niż te które maja cały czas przestrzeń i swieze powietrze. 

Nie, lepiej mieszkać w normalnym domu w normalnej okolicy i jeździć na normalne wakacje a nie na wszystko dziadowac 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już widzę jak wy z jednej pensji z trójką dzieci domy budujecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Gość napisał:

Już widzę jak wy z jednej pensji z trójką dzieci domy budujecie!

Dla większości tutaj 5tys na rodzinę to nieosiągalny szczyt marzen 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

 

Nie dość że mieszkacie w d u p i e to dzieci g ó w n o zobaczą, bo mamusia uznała że lepiej mieć własną norę niz, zwiedzać świat 😄 a pozniej idą w dorosłe życie takie wypłosze, które nigdzie nie były i każde wakacje spędzały na wsi zabitej cechami bo mamusia uznała że przydomowe klepicho i tv to najfajniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu 😄

Ja nie powiedziałam ze moi synowie nigdzie nie jeżdżą. Po prostu od 2 lat odpuscilismy wakacje za granicą na rzecz własnego domu oraz spokojnego życia bez kredytu do śmierci. Starsi synowie byli już we Francji, Grecji, Hiszpani , Chorwacji, Holandii i w Niemczech. I szczerze uważam ze w tym wieku i tak mało pamiętają. A najlepsze wakacje to basen od rana do wieczora,  ognisko na kolację i wycieczki rowerowe po okolicy. Nie uważam żeby moje dzieci były jakoś szczególnie pokrzywdzone. Szczerze to myślę ze lepiej przemeczyc się 2-3 lata niż całe życie mieszkać na blokowisku z kluczem na szyi bo rodzice zarabiają na kredyt hipoteczny od rana do nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nazwawww

Ale ty się Autorko w ogóle tymi lachudrami nie przejmuj. Ja za młodych lat byłam tylko w Hiszpanii i przeżyłam. A od lat 2o podróżuje po świecie i naprawdę byłam w wielu miejscach i wciąż jeżdżę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

Nie dość że mieszkacie w d u p i e to dzieci g ó w n o zobaczą, bo mamusia uznała że lepiej mieć własną norę niz, zwiedzać świat 😄 a pozniej idą w dorosłe życie takie wypłosze, które nigdzie nie były i każde wakacje spędzały na wsi zabitej cechami bo mamusia uznała że przydomowe klepicho i tv to najfajniejszy sposób na spędzanie wolnego czasu 😄

Co za ...yczny wpis, chyba ta osoba zazdrosci domu, albo po prostu ma iq szympansa. ja jestem pewna, ze w przypadku duzej rodziny dom to zawsze donry wybór. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uważam ze dom jest zawsze lepszym rozwiązaniem niż mieszkanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie piszcie głupot, że z wyplaty zbudowaliście dom, bo to nie prawda. Koszty materialow są jakie są, ceny uslug ogromne i nawet jak się robi samemu to się kosztów nie przeskoczy. Chyba, że to domki zbite z kilku desek. Znam ceny doskonale i nikt mi nie powie, że za kilka tysięcy miesięcznie zbudowal i wykonczyl dom. Autorko, jeżeli to rzeczywiście marzenie to zastanówcie się czy jest szansa je spełnić i jak? Bądź dobrej myśli, życzę Ci wymarzonego domku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Nie piszcie głupot, że z wyplaty zbudowaliście dom, bo to nie prawda. Koszty materialow są jakie są, ceny uslug ogromne i nawet jak się robi samemu to się kosztów nie przeskoczy. Chyba, że to domki zbite z kilku desek. Znam ceny doskonale i nikt mi nie powie, że za kilka tysięcy miesięcznie zbudowal i wykonczyl dom. Autorko, jeżeli to rzeczywiście marzenie to zastanówcie się czy jest szansa je spełnić i jak? Bądź dobrej myśli, życzę Ci wymarzonego domku. 

 

A ja zrobie wszystko zeby ci popsuc twoj wymarzony domek.Ba nawet zrobie wszystko by nie byc w tym miescie.Taki ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyjezdzacz81

Najlepsze jest to ze o swoim zyciu w ostatecznosci decyduje ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggffhgg

Tak.... mąż zarabia 3,5 i wybudowaliscie dom. Rzeczywistość jest pewnie taka że tatuś o mamusia u jednych i drugich zarzynaja  się żeby wam dac  parę złotych na dom. I w efekcie wy nie budujecie  za swoje tylko za wszystkich, A przez wasze fanaberie wszyscy dziadujecie.  Nie wyobrażam sobie że mając 5 tys można wybudować cokolwiek, serio. Żeby wam tylko dziadowanie  w krew nie weszło, A dzieci zamiast jakiś wakacji, na podwórku nie latały. 

Btw  3 dzieci i 5 tys............

 

Ale ogólnie to podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2019 o 23:36, Gość autorrkkaaa napisał:

Marzy mi sie mały domek ale wiem ze nigdy nie bedzie mnie na niego stac

Zawsze można zainwestować w dwupiętrowy całoroczny na ROD - jest tańszy, kompaktowy, łatwy w utrzymaniu. Co prawda większość ogrodowych regulaminów wciąż wyklucza pobyt stały, ale ludzie tak czy inaczej meldują się, pomieszkują i korzystają m.in. z tańszej wody, czy prądu. Nie powiedziane też, że w końcu nie dojdzie do prywatyzacji, a wtedy cena nieruchomości wzrośnie, może się to okazać dość dobrą inwestycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 26.08.2019 o 21:25, Gość Ggffhgg napisał:

Tak.... mąż zarabia 3,5 i wybudowaliscie dom. Rzeczywistość jest pewnie taka że tatuś o mamusia u jednych i drugich zarzynaja  się żeby wam dac  parę złotych na dom. I w efekcie wy nie budujecie  za swoje tylko za wszystkich, A przez wasze fanaberie wszyscy dziadujecie.  Nie wyobrażam sobie że mając 5 tys można wybudować cokolwiek, serio. Żeby wam tylko dziadowanie  w krew nie weszło, A dzieci zamiast jakiś wakacji, na podwórku nie latały. 

Btw  3 dzieci i 5 tys............

 

Ale ogólnie to podziwiam

Jacy ludzie są zawistni. Czasem naprawde można wiele osiągnąć ciężka  pracą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×