Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Framter

Czy w takich warunkach zdecydowalibyście się na budowę domu?

Polecane posty

Gość Framter

Przede wszystkim jestem sam, nie mam dziewczyny. Mam koło 30. Nie za bardzo widzi mi się mieszkanie w bloku, chociaż oczywiście ma to swoje zalety. Mam zaoszczędzone około 250 tys., a budowę z wykończeniem szacuję na 600 tys. Działkę mam, więc to też nie jest wydatek. Jestem w stanie zaoszczędzić miesięcznie około 8-9 tys. przy normalnych wydatkach. Nie planuję dużego domu, max 4 pokoje i 130m2. Miasto około 80 tys. mieszkańców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max fiut
8 minut temu, Gość Framter napisał:

Przede wszystkim jestem sam, nie mam dziewczyny. Mam koło 30. Nie za bardzo widzi mi się mieszkanie w bloku, chociaż oczywiście ma to swoje zalety. Mam zaoszczędzone około 250 tys., a budowę z wykończeniem szacuję na 600 tys. Działkę mam, więc to też nie jest wydatek. Jestem w stanie zaoszczędzić miesięcznie około 8-9 tys. przy normalnych wydatkach. Nie planuję dużego domu, max 4 pokoje i 130m2. Miasto około 80 tys. mieszkańców. 

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To zależy od wielu kwestii ale za ta pieniądze już możesz coś wybudować, ja wybudowałbym sie np w górach i tam szukał pracy jeśli prace możesz "zabrać ze sobą" to nigdy nie buduj sie w mieście, postaw sobie letnią kuchnię a resztę rób powoli i dokładnie mieszkanie wynajmuj jest masa ludzi którzy szukają tu też będziesz mieć dodatkowy grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×