Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klaudia89

So_beauty28 Sara, sarunia. Co o niej myślicie? Oglądacie?

Polecane posty

1 minutę temu, Gość Łożeszek napisał:

Ostatnie Q&A było mega żałosne, wygląda jak karykatura te usta rzęsy jak drag queen 

No niestety. Kiedyś szczupła była ładna. A teraz taka spuchnięta. I nic nie można napisać bo od razu blokuje. Najlepiej jak się cieszy, ze chce święta obchodzić pierwszy raz w życiu. A święta to tylko światełka i choinka wg niej. Myśli ze nakupi tandetnych ozdób i to będą święta.A jak ktoś się pyta, dlaczego nigdy nie miałaś świat bożego narodzenia? To omija temat. A sama wcześniej mówiła, ze odeszła od jechowych i rodzina się jej wyparła. No i świadkowie jechowy nie obchodzą świat Bożego Narodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łożeszek
14 godzin temu, Klaudia89 napisał:

No niestety. Kiedyś szczupła była ładna. A teraz taka spuchnięta. I nic nie można napisać bo od razu blokuje. Najlepiej jak się cieszy, ze chce święta obchodzić pierwszy raz w życiu. A święta to tylko światełka i choinka wg niej. Myśli ze nakupi tandetnych ozdób i to będą święta.A jak ktoś się pyta, dlaczego nigdy nie miałaś świat bożego narodzenia? To omija temat. A sama wcześniej mówiła, ze odeszła od jechowych i rodzina się jej wyparła. No i świadkowie jechowy nie obchodzą świat Bożego Narodzenia.

 Mi nie przeszkadza że ona jest otyła bo zresztą tam w UK wszystkie laski są grube nie dbają o zdrowie tylko szpachla na pysk, tonę samoopalacza wyglądają jakby były brudne, i te rzęsy. Sara wygląda boleśnie jakby była brudna i taka spuchnieta, myślę że ma problem z alkoholem. Nie może mieć dzieci więc to zapija. 

Ten wygląd też próbuje zamaskowac prawdziwe ja, bo to maska. Jej samoocena leży na łopatkach. Mi jej jest żal bo widać że sobie nie radzi. 

Ona kiedyś się odchudzala, chodziła na siłownię i fajnie promieniała, a teraz tragedia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madam Paris

Mnie rozwala jak Sara ogląda tych wszystkich grubasow na YouTube którzy mają problemy emocjonalne i obrzerają się, ona jest ich fankom. I ich pokazuje na Insta że są cool. A to oblechy jak ona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wstyd

I to pisza kobiety?, jestescie toksyczneWstyd ile w was jadu, wypadaloby spojzec na siebie a nie oceniac innych. Nie pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrunia
Dnia 18.11.2019 o 09:04, Gość Wstyd napisał:

I to pisza kobiety?, jestescie toksyczneWstyd ile w was jadu, wypadaloby spojzec na siebie a nie oceniac innych. Nie pozdrawiam 

Zgadzam się masakra niech same się pokażą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madam Paris

Sarunia my też nie pozdrawiamy,  nie bądź taką karykaturą kobiety  plis 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2019 o 09:40, Gość Madam Paris napisał:

Mnie rozwala jak Sara ogląda tych wszystkich grubasow na YouTube którzy mają problemy emocjonalne i obrzerają się, ona jest ich fankom. I ich pokazuje na Insta że są cool. A to oblechy jak ona. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej słyszałyście ze Sara już nie jest z Sebkiem? Ponoć się rozstali. Jakaś koleżanka się wygadała ze chyba Sebek miał już dosyć i nie dość ze zdradził Sarę to od niej odszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.02.2021 o 18:49, Klaudia89 napisał:

Ej słyszałyście ze Sara już nie jest z Sebkiem? Ponoć się rozstali. Jakaś koleżanka się wygadała ze chyba Sebek miał już dosyć i nie dość ze zdradził Sarę to od niej odszedł?

Też zauważyłam ,że od pewnego czasu nie nosi obrączki i nie pokazuję się z Sebkiem i o nim nie wspomina.

Zapytałam go na fb czy jest z Sara to mnie zablokował 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są już razem od dawna. Ale dopiero dziś nagrała o tym filmik. Bardzo dobrze bo to normalny chłopak był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×