Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość David

Za duży rozmiar

Polecane posty

Gość David

Miałem kilka dziewczyn. Wszystkie ze mną zrywały z jednego powodu... Na pierwszy rzut oka 16cm średnio gruby, normalny. Ale w zwodzie robi się b.duży i gruby. Wtedy laski są przerażone. Z jedną udało mi się po ćwiczeniach delikatnie dopasować do jej muszelki..ale nie jesteśmy razem. Z nią było mi cudownie a z innymi.... nie włożyłem nigdy do końca a one nie potrafiły wyluzować były za bardzo spięte i mówiły, że boli... Co mam zrobić pomóżcie. Nie chcę być sam i walić gruchy do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, IlonaLalka napisał:

Hmmm. Będę szczera:) Życzę Tobie, abyś znalazł odpowiedni rozmiar i kobietę. Nic innego nie przyszło mi w tym momencie do głowy. Zaraz, zaraz. A może poprostu to w Tobie tkwi problem, oczywiście się nie obraz, bo dobra krytyka nie jest zła, ale skoro napisałeś, ze nie mozesz kobiety rozluźnić na tyle, aby wszedł cały to w Twojej taktyce i technice tkwi problem. Hmmm. Przez drogi rodne kobiety wyjdzie dziecko, tak wiec nie mów, ze kobiety są niewyluzowane i ze nie wejdzie taki jak Twój;) wszystko się zmieści tylko niech Pan dobrze popiesci;) buźka ;) pozdrawiam

Zabawna jesteś ale masz racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość David

Z jedną mi się udało i żałuję, że nie jesteśmy razem. Może faktycznie ma Pani rację i tu nie o sam seks chodzi. Z tamtymi nie było takiej chemii może jakieś zauroczenie , nie byłem tak zaangażowany tak jak w związek z Nią.

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, IlonaLalka napisał:

Fajnie, ze Ciebie rozsmieszylam. Jak masz dużego, to pamiętaj staraj się powolutku na samym początku, bez stresu i jeszcze raz powoli, delikatne ruchy, aby kobieta z która to będziesz robił poczuła się z Tobą komfortowo;) Ty zreszta tez;)

a Ty już sprawdziłaś takiego dużego? ze nie chciał się zmieścić?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×