Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Justyna

Zniesmaczona

Polecane posty

Gość Justyna

Poznałam faceta. Poszliśmy na randkę .Wszystko pięknie, kulturalnie kilka kieliszków wina. Zaprosił mnie do siebie zaczęliśmy się całować i...kiedy dobrałam się do jego spodni chciałam popieścić go ustami...poczułam zapach ryby jakby conajmniej ześmiergła tydzień temu. Zrobiło mi się nie dobrze. Przerwałam , powiedziałam, że chyba mi coś zaszkodziło i pobiegłam do łazienki o mało nie zwymiotowałam. Podziękowałam.za wspólny wieczór i pojechałam do domu wezwaną taksówką. Pisał do mnie ale nic mu nie odpisałam o tym zapachu tylko, że nie jest w moim typie. Na szczęście dał sobie spokój, nie wiem czy się domyślił ale głupio mi były powiedzieć mu, że śmierdzi mu rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek

Już pisałem na innym temacie, jak można lizać te części ciała, skoro one śmierdzą . Fuj! Ale ten koleś ewidentnie był na bakier z higiena, jeżeli ten smród był tak intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Justyna napisał:

[...] nie wiem czy się domyślił ale głupio mi były powiedzieć mu, że śmierdzi mu rybą.

Jakkolwiek 'głupio', czy niezręcznie, warto jednak taktownie zwrócić uwagę takiemu osobnikowi, że jednak powinien bardziej przyłożyć się do swojej higieny. Być może poprawiłby się. Zresztą, lepiej zawsze pilnować tego, co się bierze do ust, i np po rozpięciu rozporka - o ile jest możliwość - zwyczajnie poprosić faceta o umycie 'interesu'. Zrobienie tego w sposób subtelny i zalotny nie spowoduje urazy, za to pozwoli uniknąć przykrych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurandZeSpychowa

Chętnie poznam taką co na pierwszej randce dobiera się do rozporka. Duszno coś i pora na lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna Cycatka

Wezmę wiejskiej śmietany jagody z lasu i takie lody pyszne Ci przyrządzę że Twoja kuśka sama stanie. Ja to wiejska dziołcha wstyda nie mom  i dam Ci wszyśko co mom. Ma dziupla mokra...spociłam się w polu. Idę do rzeki się umyć. A Ty spocony Jurandzie umyj swój miecz zanim wsadzisz go do pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurandZeSpychowa
29 minut temu, Gość Jagna Cycatka napisał:

Wezmę wiejskiej śmietany jagody z lasu i takie lody pyszne Ci przyrządzę że Twoja kuśka sama stanie. Ja to wiejska dziołcha wstyda nie mom  i dam Ci wszyśko co mom. Ma dziupla mokra...spociłam się w polu. Idę do rzeki się umyć. A Ty spocony Jurandzie umyj swój miecz zanim wsadzisz go do pochwy.

W tym roku chyba świnta będą wcześniej bo zanosi się na śledzika pod pierzynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malcelllo

A ja lubię żonkę polizać po całym upalnym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula
15 godzin temu, IlonaLalka napisał:

Bywa.

Twój też tak czasem capi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna Cycatka

Panowie myjcie wasze miecze bom nadchodzem. Psiocha mnie smyra od samiuśkiego rańca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek
14 godzin temu, Gość malcelllo napisał:

A ja lubię żonkę polizać po całym upalnym dniu.

Fuj! Rzyg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JurandZeSpychowa
18 godzin temu, Gość Jagna Cycatka napisał:

Panowie myjcie wasze miecze bom nadchodzem. Psiocha mnie smyra od samiuśkiego rańca. 

Jagna, kaj żeś dziołcho cycata sie podziała??? Cekołem, pukołem pół nocy nicem dzięcioł a konar płonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muniekss
Dnia 30.07.2019 o 09:53, Gość Paula napisał:

Twój też tak czasem capi?

...a twoja to niby nie capi? Wezcie sie facetki ogarnijcie, bo problem DOTYCZY OBU  PLCI i bardziej was niz nas. Wy, jak zwykle palicie glupa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek
3 godziny temu, Gość muniekss napisał:

...a twoja to niby nie capi? Wezcie sie facetki ogarnijcie, bo problem DOTYCZY OBU  PLCI i bardziej was niz nas. Wy, jak zwykle palicie glupa !!!

No właśnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 30.07.2019 o 10:48, Gość malcelllo napisał:

A ja lubię żonkę polizać po całym upalnym dniu.

A jej nie jest wstyd, że śmierdzi a ty ją wachasz? Ja bym się spaliła ze wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

A jej nie jest wstyd, że śmierdzi a ty ją wachasz? Ja bym się spaliła ze wstydu.

Niektórzy lubią takie śmierdzące . Rybka na kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Niektórzy lubią takie śmierdzące . Rybka na kolację.

Bo zaraz zwymiotuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna Cycatka

Łoj Ty moj Jurandeczku takesz sie zamno obtesknił że aż miecz Tobie zapłonoł. Pochodnia płonie a kuciapki zabrakło.Toż to okrucieństwo żeby chopa z płonącym mieczem po wsi puszczać bo jakoby sie znalazła czarownica z lasu obrobiła by tą pochodnię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna Cycatka

Na urlop żem wyjechała bom lico blade miała a rumieniec musi być bom ja zdrowa dziołcha i cyce na słoneczko też żem wystawiła.Ma dziupla spocona bom na polu była. Wiatr włosiska wyczochrał bom bez gaci poszła.A coś Tyś z tą pochodnią zrobił myślę ino żeś chałupy żadnej nie podpolił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj oj oj

Mieliśmy w klasie taką dziewczynę.Waliło równo potem i rybą jednocześnie. Po piwku się przyznała, że była u ginia i jej powiedział o jaki intensywny zapach Pani...zlecił badania. Ona twierdzi, że taki zapach intymny ma i że to strasznie jara jej faceta ale ile w tym prawdy bo opowiadała, że jej facet się nie kąpie tylko moczy po 2h w wannie. Może przesiąka nią i musi się odmoczyć?😰😲😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurand ZeSpychowa
6 godzin temu, Gość Jagna Cycatka napisał:

Łoj Ty moj Jurandeczku takesz sie zamno obtesknił że aż miecz Tobie zapłonoł. Pochodnia płonie a kuciapki zabrakło.Toż to okrucieństwo żeby chopa z płonącym mieczem po wsi puszczać bo jakoby sie znalazła czarownica z lasu obrobiła by tą pochodnię. 

Toć mój konar płonie nicem katedra w Notre Dame a tu ani widu ani słychu czarownicy ale popędze do Salem, tam ponoć chyntne niewiasty cekajom. Tylko musze chabecie obroku nadać, bo wiecorem jakem sie rozpyndził to poniosła mnie do Władka aż sie łabendzie w Pucku popłoszyły, a tam ni obroku ani gdzie uwionzać. No jedynie dziołchy były ale jak to pado Zbyszko takie cyce nicem BMW - Bez Mała Wklensłe. Patsze idzie jedna cycata rumiana, pytom podwieś cie? A łona pado ni po trzysta. No to żem zbaranioł łehh. Jeździł zem szukał a Cie ani śladu a twa dziupla najlypsza na płonący konar a te włosiska to juz ja ci mieczem wytne bo zawsze miendzy zembami zostajom

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek
11 godzin temu, Gość Oj oj oj napisał:

Mieliśmy w klasie taką dziewczynę.Waliło równo potem i rybą jednocześnie. Po piwku się przyznała, że była u ginia i jej powiedział o jaki intensywny zapach Pani...zlecił badania. Ona twierdzi, że taki zapach intymny ma i że to strasznie jara jej faceta ale ile w tym prawdy bo opowiadała, że jej facet się nie kąpie tylko moczy po 2h w wannie. Może przesiąka nią i musi się odmoczyć?😰😲😂

Smród kogoś może jarac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×