Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MyBaby

Objawy ciąży. Jakie macie?

Polecane posty

Gość MyBaby

Ja mam od dłuższego czasu czkawke. Więcej niż zwykle wypadają mi też włosy. Okazało się,  że w ciąży jestem 🙂 A jak u Was z objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A jaki związek ma czkawka i wypadanie włosów z ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyBaby

Dostałam ostrej czkawki przez dwa prawie dni. Zauważyłam, że tracę więcej włosów niż zwykle. Zrobiłam test-pozytywny. ot takie dziwne pierwsze objawy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

A jaki związek ma czkawka i wypadanie włosów z ciążą?

A dlaczego nie? Jeśli jest zgaga, to i może być czkawka. Mnie bolały bardzo stopy od spodniej strony przez cały pierwszy trymestr w obu ciążach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam objawy jak na okres- ból podbrzusza i piersi, dopiero jak mnie odrzuciło od kawy czyli jakoś w 6 tc to zrobiłam test. Okres mi się co prawda spóźniał ale miałam stresujący wtedy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kas

Moim najdziwniejszym objawem był totalny brak apetytu. Mogłam nie jeść cały dzień i nie czuć w ogóle głodu. Po południu jadłam coś wyłącznie ze względu na zdrowy rozsądek, bo podejrzewałam że to nie jest normalne i właśnie mogę być w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyBaby

Ja również nie mam apetytu. Prawie nic nie jem przez cały dzień. Tylko rano kromka lub dwie i wieczorem coś na mleku. W sumie mogłabym nawet nie jeść, bo głodu nie czuje. Za to mam chcice na ogórki:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MyBaby

Hej, wiem godz. pozna ale spać nie mogę. Najadlam się na przemian ogórki kiszone(ostatnio uwielbiam) i kukurydza konserwowa, zaraz potem 8 kromek chleba pszennego z serem żółtym i kiełbasą. Niezła mieszanka co nie?! I czuje się znakomicie. Nawet jeszcze bym zjadla:) Nigdy siebie o to nie podejrzewałam;) Jestem taka wykończona ale spać mi się nie chce.Mam pytanie: od kiedy widać brzuszek?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Gdy byłam w ciąży fizycznie rozkwitłam: nabrałam pięknych, bujnych kształtów, włosy miałam gęste i puszyste, cerę doskonałą i zero rozstępów... Ale w przyrodzie równowaga musi być i jest coś za coś - miałam kompletny reset mózgu, zapominałam po co szłam do kuchni, zapominałam po zamknięciu drzwi mieszkania po jaką cholerę z niego wyszłam; i odczuwałam ogromne zmęczenie. W pracy tuż po przyjściu do niej byłam potwornie zmęczona i to tak, że godzinami wpatrywałam się głupio w zszywacz, bo i tak do niczego innego się nie nadawałam. Przestałam prowadzić auto, bo bałam się że uczucie zmęczenia oraz utrata zdolności koncentracji doprowadzi do tragedii. A gdy wspomniałam o tum ginekologowi, by dał mi L4, bo ledwo się na nogach trzymam, to odparł, że insynuuję. Z babami w ciąży się nie zaczyna, więc wpadłam w taką furię, że gościa o mało nie rozsmarowałam na ścianie gabinetu... W moim wypadku ciąża była stanem umysłu - miałam bardziej naj#*@*e niż w ustawie o odpadach.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gesta kremowa wydzielina.  Poszłam do gina i Ciąża. Spać mi się też chciało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×