Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gabrysia

Małe piersi A i duże sutki

Polecane posty

Gość Gabrysia

Mam małe piersi miseczka A za to duże sterczące sutki. Jak stoję bokiem do lustra piersi praktycznie nie widać tylko dwa sterczące sutki. Mam 22 lata i zastanawiam się nad operacją:-(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham małe piersi

Małe piersi są cuudoooowne, 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham małe piersi

Żadnych operacji 😤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szaleje za małymi piersiami i nie rozumiem dlaczego dziewczyny myślą że tylko duże podobają się facetom 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet o tym nie myśl! Małe piersi są piękne i podobają się nie tylko mi jak widzę, a po drugie poczekaj aż urodzisz i będziesz karmić..., jeszcze z rozrzewnieniem będziesz wspominać swoje śliczne, małe piersi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Śliczne jaki masz meil !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 latek

Myślę ze szybko bym cię doprowadził do orgazmu sutkowego, małe jest piękne  :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gabrysia napisał:

Mam małe piersi miseczka A za to duże sterczące sutki. Jak stoję bokiem do lustra piersi praktycznie nie widać tylko dwa sterczące sutki. Mam 22 lata i zastanawiam się nad operacją:-(

 

Nie przejmuj się. Jeżeli chodzi ci o powodzenie, to faceci są różni, znajdziesz amatora i na takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 minut temu, Makdrajwer napisał:

Ja szaleje za małymi piersiami i nie rozumiem dlaczego dziewczyny myślą że tylko duże podobają się facetom 🙂

Taki mit krąży w opinii ogółu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc trzeba to dementować. Ja kocham małe piersi, duże mnie nie kręcą. Pewnie jest więcej takich jak ja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Makdrajwer napisał:

Więc trzeba to dementować. Ja kocham małe piersi, duże mnie nie kręcą. Pewnie jest więcej takich jak ja 🙂

Kobiety jakie Ci się podobają, małe czy wysokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nauczcie sie wreszcie

Nie ma piersi i sutkow.

Sa sutki i brodawki sutkowe.

Sutki i brodawki sutkowe to czesci skladowe piersi.

Wstyd, zeby kobiety nie wiedzialy, z czego sklada sie ich cialo i jak to sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lop

Deska nie jest atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Lop napisał:

Deska nie jest atrakcyjna

Zależy dla kogo. Są różne definicje pięknej kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wosana

Dziewczyno! Kiedyś ubolewalam nad swoimi małymi piersiami. 

Zaakceptowalam  siebie i najlepsze co w życiu uslyszalam: nawet na starość będziesz wyglądała jak nastolatka a panie z dużymi piersiami będą je miały po pępek obwisle! Nie masz bólów pleców. Problemów z bluzkami że się nie mieścisz. Jak biegasz to nic nie skacze i nie boli. 

Ps. Wiele implantów się nie przyjmuje, mogą wywoływać alergie, A o tym że rąk do góry nie podniesiesz bo będą Cię tak ciągnęły to nikt nie mówi... 

No i oczywiście więź z dzieckiem gdy karmisz po urodzeniu czego nie zapewnisz ze sztucznymi... zresztą widac że są zrobione... usta też powiększyłas? 

Nie daj się. Opanuj swoje myśli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam kiedyś sporo kompleksów dotyczących moich małych piersi. Marzyłam, żeby magicznie urosły, wbijałam się w niewygodne push-upy, w żadnym wypadku nie zakładałam czegoś z dekoltem.

A teraz? Teraz je uwielbiam i nie zamieniłabym na żadne inne. Zaczęłam sporo ćwiczyć i odkryłam jaka to wygoda mieć małe piersi. I tak naprawdę to pasują do mojej sylwetki. Wywaliłam do śmieci wszystkie głupie wypchane staniki i cieszę się piękną koronkową bielizną, nosze ...enki/bluzki z dekoltem i latem mogę wyjść bez stanika, bo przy małych piersiach totalnie to nie przeszkadza. Kwestia nastawienia i samoakceptacji.

Poczekaj jeszcze trochę i spróbuj znaleźć pozytywne strony. Jeśli za 2-3 lata nadal będziesz się czuła tak samo, to zrób operację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Wosana napisał:

Dziewczyno! Kiedyś ubolewalam nad swoimi małymi piersiami. 

Zaakceptowalam  siebie i najlepsze co w życiu uslyszalam: nawet na starość będziesz wyglądała jak nastolatka a panie z dużymi piersiami będą je miały po pępek obwisle! Nie masz bólów pleców. Problemów z bluzkami że się nie mieścisz. Jak biegasz to nic nie skacze i nie boli. 

Ps. Wiele implantów się nie przyjmuje, mogą wywoływać alergie, A o tym że rąk do góry nie podniesiesz bo będą Cię tak ciągnęły to nikt nie mówi... 

No i oczywiście więź z dzieckiem gdy karmisz po urodzeniu czego nie zapewnisz ze sztucznymi... zresztą widac że są zrobione... usta też powiększyłas? 

Nie daj się. Opanuj swoje myśli 🙂

I możesz spokojnie paradować bez stanika, nic ci się nie będzie obijać o kolana 😉 W upały - bezcenne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nnnm

Piersi to.powód do kompleksów dla wielu kobiet. W zasadzie nie znam takiej która nie narzekała by na swoje piersi. Te co mają duże chcą mieć mniejsze i na odwrót. Ja na swoje też narzekam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Flądro goowno wiesz

Sutki i brodawki sutkowe to mają mężczyźni.Dlaczego tyle jadu w Tobie? Nie znoszę jak taka flądra poucza wszystkich a goowno wie. Zapomniałaś, że kobiety mają jeszcze gruczoły piersiowe. Przecież brodawki muszą się na czymś trzymać.

 TEST dla Ciebie :

Muu boo czy sru jak robi krowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×