Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej!

Mam pytanie - czy henna spłukuje się z włosów? Jeśli tak to po jakim czasie?

Chciałabym zafarbować włosy ale nie chcę stałej koloryzacji, ponieważ lubię swój naturalny kolor i wiem, że gdybym zrobiła coś stałego, to bym żałowała... :( a jednak ciekawi mnie jakbym wyglądała w innym kolorze. Zrobiłam próbę i zafarbowałam pasmo z tylu głowy. Kolor mi się podoba ale właśnie nie wiem jak z trwałością?? 🤔

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Henna bardzo trwale wbudowuje się we włosy, kolor troszeczkę blednie z czasem, ale wypłukać jest go ciężko i jeśli będziesz chciała wrócić do naturalnego koloru włosów to może być to trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wypłucze ci się ona jakoś szybko co to to na pewno.... jak coś to już może bardziej szamponetka albo colorista, bo one są na dość krótki czas na włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie koloryzowałam trzy razy końcówki- 2x szamponetka, raz toner. Zmyły mi się całkowicie może po pół roku przy codziennym myciu. Plus szamponetka utleniła mi włosy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z szamponetek tanich, które pięknie odświeżają kolor, nawilżają włosy i są w kosmicznie niskiej cenie- polecam firmę MARION !! Taka szamponetka to cena Ok 3-4 zł za saszetkę, ja mam włosy do ramion i kolor całkowicie spłukuje się z włosów po 2 tygodniach, czyli po Ok 6-8 myciach, jest to dobra alternatywa kiedy nie stać nas na farbę a z włosów już się robi matowe, wypłowiałe sianko :)

 

Co do henny- ja hennuję i polecam, moje włosy po tym farbowaniu nabrały ogromnej objętości i pięknie zaczęły błyszczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.08.2019 o 22:46, Zagubiona546 napisał:

 

Co do henny- ja hennuję i polecam, moje włosy po tym farbowaniu nabrały ogromnej objętości i pięknie zaczęły błyszczeć.

Co do objętości- włosy stały się gęstsze czy grubsze? Bo u mnie również jest z tym problem, że są cienkie i rzadkie - po prostu tragedia. Jedyne co jest w nich dobre to to, że są błyszczące i miękkie.

Tak mi się teraz nasunęło pytanie, czy znacie jakiś sposób na zagęszczenie włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Pierogi ruskie napisał:

 

Tak mi się teraz nasunęło pytanie, czy znacie jakiś sposób na zagęszczenie włosów?

(Nie chce reklamować żadnego produktu jak coś) U mnie się sprawdziły te misie na włosy, takie pomarańczowe, były kiedyś na promocji w Rossmanie to się skusiłam, w składzie była biotyna, krzem, witaminy z grupy B i wiele innych. Stosowałam 1 opakowanie które wystarczyło na miesiąc bo było tam 60 misiów, po 2 dziennie. U mnie efekty- WOW, skóra i włosy skorzystały, włosy się zagęściły i było ich naprawdę więcej jak obiecywał producent, jest to mój hit jeżeli chodzi o zagęszczenie włosów :) jakbym stosowała dłużej to pewnie i by wyrosły dłuższe, ale mnie odstraszyła osobiście ich cena, poza promocja kosztowały 60 zł, ale pomagają rzeczywiście. Tak to polecam olej rycynowy, przyciemnia i zagęszcza włoski ;) Tylko ze niestety, pozbycie się go to kilkakrotne mycie włosów, wiec polecam go nakładać raz w tygodniu, w dniu kiedy jest się cały dzień w domu.( Ja używam tego oleju tez to zagęszczenia rzęs i brwi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zagubiona546 napisał:

(Nie chce reklamować żadnego produktu jak coś) U mnie się sprawdziły te misie na włosy, takie pomarańczowe, były kiedyś na promocji w Rossmanie to się skusiłam, w składzie była biotyna, krzem, witaminy z grupy B i wiele innych. Stosowałam 1 opakowanie które wystarczyło na miesiąc bo było tam 60 misiów, po 2 dziennie. U mnie efekty- WOW, skóra i włosy skorzystały, włosy się zagęściły i było ich naprawdę więcej jak obiecywał producent, jest to mój hit jeżeli chodzi o zagęszczenie włosów :) jakbym stosowała dłużej to pewnie i by wyrosły dłuższe, ale mnie odstraszyła osobiście ich cena, poza promocja kosztowały 60 zł, ale pomagają rzeczywiście. Tak to polecam olej rycynowy, przyciemnia i zagęszcza włoski ;) Tylko ze niestety, pozbycie się go to kilkakrotne mycie włosów, wiec polecam go nakładać raz w tygodniu, w dniu kiedy jest się cały dzień w domu.( Ja używam tego oleju tez to zagęszczenia rzęs i brwi)

Bardzo dziękuję! Wiem chyba o jakich misiach mówisz :p sama będę musiała w końcu wypróbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Pierogi ruskie napisał:

Bardzo dziękuję! Wiem chyba o jakich misiach mówisz :p sama będę musiała w końcu wypróbować :D

Ps co do henny jeszcze dodam, na YT jest kanał WWWŁOSY, tam jest dziewczyna która bardzo dokładnie opisuje hennowanie, co i jak krok po kroku, jakie henny wybrac itp, jak dbać później o takie włoski :) Mam nadzieje ze pomogłam ! Powodzenia w hennowaniu :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×