Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mrtaaa

Tlenoterapia

Polecane posty

Gość mrtaaa

Cześć, czy mieliście może przyjemność z marką OxyTerapia i jak w ogóle wypada terapia tlenowa przy leczeniu schorzeń neurologicznych. Pytam, bo byłam raz na sesji testowej, ale nie wiem jeszcze, czy opłaca się kontynuować współpracę. Co powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

O też jestem ciekawa, ale z powodu innej choroby.

Wybieram się i wybrać się nie mogę.

Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Przede wszystkim leczenie tlenem jest bezbolesne, a to ważne, szczególnie w perspektywie leczenia dzieci. My z synem się kładliśmy w komorze oxyTerapia normalnie i nie było do tego żadnych przeciwwskazań. Wygodnie, dobre wyniki na zaburzenia rozwojowe i utratę koncentracji u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

Ja korzystałem z metody leczenia oksyterapią w Bio Life Medicine. Jest to skuteczna metoda poprawiająca dotlenienie organizmu. Po tym zabiegu czuję się zdecydowanie lepiej a moja wydolność wzrosła. Polecam,  nie spodziewałem się tak dobrych efektów. Codziennie mam więcej energii i czuję, że organizm jest w znacznie lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon

przebywaj więcej na dworzu bo cały czas siedzisz w zamknięciu czy to w pracy albo szkole niedotleniasz sie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon

a co do tlenu to nie wiem ile tam ciało wymaga ąby sie dotlenić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon

ale to chyba zależy od wagi ciała tak samo musisz się nawadniać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gotfryd de bouillon

w pomieszczeniach jest powietrze cięższe i trudniej ci sie oddycha a na dworzu lżejsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tlen to lek. I nie można tak sobie go pobierać. Trzeba skonsultować to z lekarzem. By doprał na odpowiednią ilość. Oczywiście można taką tlenoterapię odbywać w domu. Na 24medyczny.pl są dostępne urządzenia Oterapia właśnie do terapii domowej tlenem. Jednak przedawkowanie tlenu może uszkodzić nam płuca. Wiele osób tlenoterapie stosuje przy leczeniu migreny. Ale tak jak mowie, trzeba skonsultować się z lekarzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałam okazji korzystać z usług firmy Oxyterapii. Korzystałam natomiast z Gabinetu Tlenoterapii Hiperbarycznej w Bytomiu: https://regeneracjatlenowa.pl/tlenoterapia-bytom-komora-hiperbaryczna Profesjonalny gabinet, sprzęt i personel wzbudził moje zaufanie. I dobrze, bo faktycznie wykupione sesje (aż 60 minut, gdzie w innych gabinetach wynoszą 45) bardzo wspomogły mój organizm po przebytym leczeniu szpitalnym. Jestem zdecydowanie silniejsza. Planuję kontynuować zabiegi tlenoterapii po powrocie z urlopu na który za kilka dni się wybieram. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×