Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc333

czy jecha na wakacje...

Polecane posty

Gość Gosc333

Bardzo bysmy chcieli pojecha, ale po prostu szkoda nam pieniedzy, bo nasze takie wzmarzone wakacje kosztuja 10 tys a konczymy wlasnie budowe domu i pieniadze potrzebne. A na byke jakie wakacje nie chcemy jechac, bo wole ogrod i swoj basen od domku letniskwego czy namiotu....budowa jeszcze porwa z 1.5 roku. Nie wiem czy nie potrzekac  bardziej ze dzieci male jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Problem z doopy. Ale że będziesz miała basen, doczytałam. 

Tylko go jeszcze rozwaz, bo jeśli 10.000 to kłopot, to nie będzie stać Cię na wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bius

a co to znaczy "potrzekać "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

10 tys to wcale nie dużo za wakacje... Wymarzone czyli gdzie? Na jak długo? Czy to dobra oferta? Bo wiesz to wszytko zależy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozjala
11 minut temu, Gość Czy napisał:

10 tys to wcale nie dużo za wakacje... Wymarzone czyli gdzie? Na jak długo? Czy to dobra oferta? Bo wiesz to wszytko zależy. 

Nieeee, wcale. Mój mąż zarabia 2 razy tyle miesięcznie co kosztują te wakacje które wymieniłyście, a jakoś twierdzi że 10 tysięcy za wakacje to jest oporowa cena (wygórowana)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Z małymi dziećmi nie jeździ się na wymarzone wakacje bo to strata kasy-:) orka cały dzień tylko gotować nie musisz, myślisz ze będziesz miała lepiej niż w domu? Weź przestań ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Figa napisał:

Z małymi dziećmi nie jeździ się na wymarzone wakacje bo to strata kasy-:) orka cały dzień tylko gotować nie musisz, myślisz ze będziesz miała lepiej niż w domu? Weź przestań ...

Prawda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Ozjala napisał:

Nieeee, wcale. Mój mąż zarabia 2 razy tyle miesięcznie co kosztują te wakacje które wymieniłyście, a jakoś twierdzi że 10 tysięcy za wakacje to jest oporowa cena (wygórowana)

Byle jaka wycieczka kosztuje z 2500 od osoby, czyli rodzina 2+2 daje 10.000. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwaaaa

Skup sie na tym co jest wazne. 1.5 roku to niedlugo.

My zbieralismy na dom i udalo nam sie pojechac tylko 2 razy na kilka dni ( czewiec Maroko, w listopadzie bedzie Islandia), ale zadne karaiby na 2 tygodnie czy cos bo wiemy co jest wazne i wazniejsze. 

Wybuduj sie a wymarzone wakacje przyjda z czasem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A ja pojechałabym i pojechałam. Też mam dom do wykonczenia, wprawdzie mieszkam od kilku miesięcy, ale wiele jest jeszcze do zrobienia i też miałam mały dylemat czy domeblowac czy wakacje, ale uznalam, że dziecku fajniejsze wspimnienia z wakacji niż nowa komoda do sypialni rodziców 🙂 oczywiście każdy robi jak uważa, ale wakacje są potrzebne a to co się zobaczy, przeżyje pozostaje na lata. Zdecyduj sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc333

Wakacje na 7 dni, a gdzie to obojetnie co napisze to i tak zostanie skrytykowane, bo co  nie jedne osoby 2 razy w roku jada na takie wakacje....10 tys niby nie duzo ale my a sume odkladamy 3 miesiace. I przeprowadzka by sie opoznila. Za ta sume znow idzie cos zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Problem z doopy. Ale że będziesz miała basen, doczytałam. 

Tylko go jeszcze rozwaz, bo jeśli 10.000 to kłopot, to nie będzie stać Cię na wodę.

problem z d........a odpisujesz. Zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość Figa napisał:

Z małymi dziećmi nie jeździ się na wymarzone wakacje bo to strata kasy-:) orka cały dzień tylko gotować nie musisz, myślisz ze będziesz miała lepiej niż w domu? Weź przestań ...

Nie zgadzam się. Ja marzyłam o Majorce i spokojnie dało się zrobić to co ch3ilismy. Zwiedziliśmy trochę jeżdżąc pociągiem turystycznym w miasteczku, poza tym był plazing, z mężem ogarnialismy na zmianę synka który i tak świetnie sobie radził nad morzem. Ja wypoczelam więc nie gadaj bzdur i ludzi nie zniechęca. W Zakopanem to samo. Jak syn nie chciał iść to na Dolinę Kościeliska wybraliśmy się wiedząc że najwyżej wyjedziemy do schroniska z goralem na bryczce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×