Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Polka87

Zdrada

Polecane posty

Gość Polka87

Witam mam problem i w sumie nie mam do kogo się z nim zwrócić a więc dowiedziałam się a raczej dostałam zdjęcia bratowej z innym facetem ona twierdzi że to nie aktualne kocha męża i samym nic z tym nie robiła że sama z nim porozmawia... niestety brat dalej nic nie wie a ona to typ kobiety która może zrobić to ponownie... gryzą się z myślami czy pokazać bratu te zdjęcia i uświadomić to jaka ma żoną czy sobie darować... Nie wiem co robić brata mi szkoda bo dużo w życiu przeszedł ale nie potrafię spojrzeć mu w oczy wiedząc że go żoną zdradziła... co byście zrobili na moim miejscu dodam tylko że bratowa próbuje mnie straszyć że przeze mnie rozpadnie się jej małżeństwo, żebym zajęła się sobą a nie wracała się i że to ich sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość C0m1nt3rn

Powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jego małżenstwa już nie ma , im póżniej się o tym przekona tym gorzej. Przynajmniej będzie miał namacalne dowody. Powiedz mu o tym jak będziecie na osobności i to dłuższy czas bez podejrzeń że mu o tym powiesz. Skieruj go na forum o zdradach, kup mu posłuchy aby nagrywał wszystko co ona mówi = będzie w szoku i raczej nie będzie myślał racjonalnie. Poszukaj dobrego adwokata, jednym słowem zadbaj o niego. Ty wiesz o jednej a może było kilka ? sama wiesz że kobieta jak zdradzi fizycznie to wcześniej odeszła emocjonalnie, nie kocha, nie szanuje, pogardza i już nigdy nie pokocha tak jak na początku małżeństwa. Takie życie , nie on pierszy i nie ostatni a póki młody to znajdzie sobie wartościową kobietę, żonę . I jeszcze niech zrobi sobie zestaw badań na choroby nie tylko weneryczne , nie wiadomo co mogła złapać od pukacza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rada

To jego robota się dowiedzieć że jego baba go zdradza, nie twoja. Jak durny to niech mu dalej rogi doprawia. Ty stul pysk i cicho siedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×