Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajemnicza00

Pomozcie !

Polecane posty

witam jest taka sprawa ze poznalam chlopaka przez internet .Spotkalismy sie na zywo zakochalismy sie no i razem wyjechalismy do Niemiec.I tu zaczyna sie problem bo sciagnal mnie tam gdzie mial dlugi nie placil za czynsz wogule do pracy nie chodzil i ciagle klamie .Teraz jestem na swoim mieszkaniu razem z nim on nadal nie pracuje ciagle i spi i przez to wszystko wpadam w depresje .Prosze go o cos on nie zrobi nic nawet nie pomoze mi sprzatac czy gotowac.Ciagle chce seksu chodz i tak mu nie daje bo mam dosc takiego traktowania.Do tego ciagle mnie wszystkim juz denerwuje .Nie mamy pieniedzy ja niczego tutaj nie zwiedzilam a mialam takie plany .Malo tego zamyka mnie w pokoju bez okna bierze telefon zamyka drzwi od domu .Nie mam jak wrocic do Polski .Mozecie mi powiedziec co mam zrobic ?Mam na imie Magda i mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napewno Posprząta

Jeżeli jesteś na swoim mieszkaniu to jakie ono Twoje jak niby on Cię zamuka na klucz w pokoju i nie wychodzisz nigdzie, On nie pracuje  to kto płaci niby za Twoje mieszkanie(on nie pracuje i rozumiem że Ty też nie). On chce seksu ale mu i tak nie dajesz.To po co tam Ciebie trzyma jeszcze jakbyś kasę miała. Albo coś zmyślasz, albo kręcisz, albo siłą Ciebie trzyma wykorzystuje i jeszcze innych sprowadza a Ty nie piszesz tu o wszystkim. Ucieknij i jedź stąd.Dogadaj się w jakimś sklepie, że posprzątasz za  jakąś kwotę(będziesz miała na bilet ).Ja bym próbowała uciec. Prowokowałabym wymioty, że źle się czuję żeby znaleźć się w Szpitalu no a stamtąd już np.ktoś użyczy Ci na chwilę telefonu, żebyś mogła zadzwonić. Jak żyjesz, nie jesz, nie sikasz , jak srasz do cholery!

Jakieś prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na pewno posprząta

Dziwne zabiera Ci telefon a z czego piszesz? Zabiera i oddaje? Coś tu się nie klei. Wierzycie w to? Taki będzie Ci sprzątał i gotował? Za dużo tu sprzeczności, próbuję zrozumieć i opisałam, żeby dedukcja jakaś powstala, ale niestety nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak śpi to uciekaj proste

Skąd wiesz, że śpi jak Cię zamyka samą w pokoju.  Może trzepie konia. Nie pracuje to z czego żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkodniku psychiczny

Prowo zmyślone i zmanipulowane z podsłuchów , tak aby wszystko pokazać negatywnie. Rozmowa telefoniczna z wtorku. Ty popieprzony stalkerze -  scrin zrobiony dostaniesz zapłatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×