Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy ja mam okres czy plamienie implantacyjne? A może właśnie poronilam :(

Polecane posty

Gość Gość

Staramy się o drugie dziecko. Cały ten miesiąc już po domniemanym zapłodnieniu powiększył mi się biust i mnie bolał. Ciągnęło mnie na dole w macicy. Nie mogłam spać na brzuchu bo był jakby obrzmialy. Nawet na boku trzeba było się kłaść umiejętnie... Aż tu nagle dziś, 12 dni po owulacji mam krwawienie 😕 kolor normalnie jak w czasie okresu, ale 2 dni wcześniej niż zwykle. Piersi przestały boleć. Czyli nici z ciąży, wczesne poronienie? I ten ból piersi cały miesiąc... Nigdy tak nie miałam. W poprzedniej ciąży nie miałam żadnych krwawien 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Okres dostałaś a w ciąży nie byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie byłam, ok ale skąd ten ból piersi utrzymujący się całe dwa tygodnie? I to nie był tak jak zwykle lekki ból kilka dni przed okresem tylko normalnie całymi dniami przez ponad dwa tygodnie czułam jakby mi miały piersi eksplodowac a do tego były większe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia

Jeżeli to wzbudza naprawdę poważne obawy u Ciebie, możesz iść do ginekologa. Na forum nie zdiagnozują Cię w 100%. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tez tak miałam z bólem piersi jak nigdy wcześniej więc myślałam że ciąża. Okres pojawił się o czasie. Zaszłam w kolejnym cyklu i żadnego bólu piersi nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wkręcasz sobie.Bolały to bolały ale przecież nie był to objaw ciąży bo ma to było za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Napewno poronilas, wpisz sobie w stopce aniolka.... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie byłam, ok ale skąd ten ból piersi utrzymujący się całe dwa tygodnie? I to nie był tak jak zwykle lekki ból kilka dni przed okresem tylko normalnie całymi dniami przez ponad dwa tygodnie czułam jakby mi miały piersi eksplodowac a do tego były większe 

Tak miałam przy problemach z hormonami. Ból piersi zaczynał się w połowie cyklu i trwał aż do miesiączki.

Jeśli się martwisz, przejdź się do lekarza. Może to nic, ale lepiej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika

:( BUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_

A ja z kolei mam taki problem. Dostałam okres trzy dni wczesniej, o ile to okres, bo dziś dopiero drugi dzień, a już koniec krwawienia. Jest brązowe plamienie. Czy to jest plamienie implantacyjne? Wspołzylam w dniu owulacji. Czy to oznacza ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
18 minut temu, Gość Gość_ napisał:

A ja z kolei mam taki problem. Dostałam okres trzy dni wczesniej, o ile to okres, bo dziś dopiero drugi dzień, a już koniec krwawienia. Jest brązowe plamienie. Czy to jest plamienie implantacyjne? Wspołzylam w dniu owulacji. Czy to oznacza ciążę?

Rozumiem, że chciałybyście wiedzieć od razu, ale do potwierdzenia/wykluczenia ciąży trzeba się uzbroić w cierpliwość. Innego wyjścia nie ma. Przecież takie pytania są tu co drugi dzień i nikt nigdy nie był w stanie doradzić niczego sensownego poza zrobieniem testu nie wcześniej niż w dniu spodziewanej miesiączki. Ból brzucha, ból piersi, plamienie, ani tym bardziej zmęczenie czy rozwolnienie (!) nie są żadnym potwierdzeniem ewentualnej ciąży. Lekarz też na tym etapie powie, że nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×