Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dzoanka

Wredna matka polka co jej odpowiadac na chamskie pytania?

Polecane posty

Gość Dzoanka

Zostalam juz potepiona o cesarskie ciecie i o wakacje bez dziecka.

teraz czuje ze bedzie mnie wypytywac kiedy druga ciaza bo przydalby sie brat. Tak przy ludziach bo jest bezczelna. A ja juz nie jestem mloda i mam problem z nieplodnoscia. Ona ma dwojke i czuje sie boginia. Niestety bedziemy musialy sie spotkac.

jakos inne moje kolezanki maja po dwoje czy troje dzieci i sa normalne. A ta jakas jbnieta.

co odpowiadacie takim kwokom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka
20 minut temu, Gość Dzoanka napisał:

Zostalam juz potepiona o cesarskie ciecie i o wakacje bez dziecka.

teraz czuje ze bedzie mnie wypytywac kiedy druga ciaza bo przydalby sie brat. Tak przy ludziach bo jest bezczelna. A ja juz nie jestem mloda i mam problem z nieplodnoscia. Ona ma dwojke i czuje sie boginia. Niestety bedziemy musialy sie spotkac.

jakos inne moje kolezanki maja po dwoje czy troje dzieci i sa normalne. A ta jakas jbnieta.

co odpowiadacie takim kwokom?

Po co się z nią spotykasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda
22 minuty temu, Gość Dzoanka napisał:

Zostalam juz potepiona o cesarskie ciecie i o wakacje bez dziecka.

teraz czuje ze bedzie mnie wypytywac kiedy druga ciaza bo przydalby sie brat. Tak przy ludziach bo jest bezczelna. A ja juz nie jestem mloda i mam problem z nieplodnoscia. Ona ma dwojke i czuje sie boginia. Niestety bedziemy musialy sie spotkac.

jakos inne moje kolezanki maja po dwoje czy troje dzieci i sa normalne. A ta jakas jbnieta.

co odpowiadacie takim kwokom?

Ja wtedy mówię, ze to niegrzecznie pytać o tak osobiste sprawy. Niestety skoro nikt jej wcześniej kultury nie nauczył to oświeć ja. Powinna być ci wdzięczna za taka lekcje wychowania. Ja tak robię i złośliwe pytania się kończą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzoanka

Ona mnie od egoistek wyzywa ze cesarke mialam takze jak powiem ze niegrzeczne to bedzie ze mam cos do ukrycia no mam moge byc nieplodna poza tym i tak sie zabezpieczamy. Ona z tych co sie ciesza tylko ona plodna a inne bezplodne. Ze rodzila naturalnie to prawdziwa matka. Zerwalysmy ze soba kontakt rownoczesnie bo powiedzialam jej do rozumu po ostatniej akcji. Ale teraz bedzie spotkanie rodzinne i ona tam bedzie.

chyba zapytam wprost a kiedy ty trzecie no kiedy? A kiedy czwarte? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

 

18 minut temu, Gość Dzoanka napisał:

jak powiem ze niegrzeczne to bedzie ze mam cos do ukrycia

No to niech sobie mowi/mysli co chce ! Naprawde to dla ciebie takie wazne co ludzie o tobie mysla/mowia ...? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izusiaa

Przejmujesz się jakąś rozklapiochą, która przez swą wagine wypchnęła dzieci i struga wielka matke polke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juszkaaa

To zazdrość bo ma luzy w kroku a kobiety po cc nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja uwielbiam drażnić takie osoby 😄 rzadko spotykam takie ewenementy, ale jak juz spotkam to zaczynam zachwalac swoją sytuację do tego stopnia,że ta osoba sama mnie unika. Tłumaczenia nic nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zua Madka
41 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja uwielbiam drażnić takie osoby 😄 rzadko spotykam takie ewenementy, ale jak juz spotkam to zaczynam zachwalac swoją sytuację do tego stopnia,że ta osoba sama mnie unika. Tłumaczenia nic nie dają

Brawo, trzeba uczyć takie kwoki choć podstaw kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Odpowiedz jej : nie planuje kolejnego dziecka bo nie widzę żadnego dobrego przykładu, w moim otoczeniu matki kilkorga dzieci stały się jakieś złośliwe, sfrustrowane i bez pomysłu na życie. Moim zdaniem to jednak wole aby one mnie żałowały ze mam wygodnie niż ja mam żałować siebie ze mam przesrane przez kolejne 20 lat życia. Jest zbyt pięknie aby spędzać  życie w pampersach i cyckami na wierzchu, łapać chwile do snu i odpoczynku ,wole swoje życie a zdrowy egoizm jest ok wiec nie nudz tylko żyj swoim wspaniałym życiem a ja bede żyć swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

taka madka polka a tylko dwoje ma.Niech sie pospieszy, bo inni ja przegonia, teraz duzo osob ma troje i wiecej, najlepiej zabierz sie do roboty jeszcze dzis wieczorem, to moze zdazysz z piatka do 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Będziesz miała 2 jak ona urodzi 8, niech się spieszy, bo wiecznie czekać nie będziesz. zawsze mam takie głupie odpowiedzi czy o płodności, cc i KP, zawsze tak samo przyglupio odpowiadam więc mnie unikają. Kiedyś powiedziałam chamicy żeby lepiej na siłkę poszła bo ma dużo do redukcji, inna pytałam na kiedy ma termin, a w ciąży nie była i każdej dowale, jak się sama o to prosi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Będziesz miała 2 jak ona urodzi 8, niech się spieszy, bo wiecznie czekać nie będziesz. zawsze mam takie głupie odpowiedzi czy o płodności, cc i KP, zawsze tak samo przyglupio odpowiadam więc mnie unikają. Kiedyś powiedziałam chamicy żeby lepiej na siłkę poszła bo ma dużo do redukcji, inna pytałam na kiedy ma termin, a w ciąży nie była i każdej dowale, jak się sama o to prosi. 

Swietne!😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozc

badania(dziwne że je ujawniono) dowodzą że dzieci wychowywane przez matki maja wieksze podatnosci na depresje, ale co zrobicie wszyscy, przeciez matka ma wysoki status, bo rodzi i 'wychowuje'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Będziesz miała 2 jak ona urodzi 8, niech się spieszy, bo wiecznie czekać nie będziesz. zawsze mam takie głupie odpowiedzi czy o płodności, cc i KP, zawsze tak samo przyglupio odpowiadam więc mnie unikają. Kiedyś powiedziałam chamicy żeby lepiej na siłkę poszła bo ma dużo do redukcji, inna pytałam na kiedy ma termin, a w ciąży nie była i każdej dowale, jak się sama o to prosi. 

Konkret, bardzo kulturalne odpowiedzi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×