Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego mężczyźni mają wymagania co do wyglądu obcych kobiet?

Polecane posty

Gość gość

Ile na tym forum jest tematów "mężczyzn" którzy narzekają na wygląd kobiet na ulicach. Obcych kobiet. Piszą o ich wadze, fryzurach, sposobie ubierania, makijażu - i oczywiście o tatuażach. Co was to interesuje jak ktoś wygląda? Dlaczego uważacie, że to atak na waszą osobę, że jakaś kobieta nie chce się wam podobać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ponieważ kobiety też mają i to całkiem spore wymagania co do wyglądu faceta, wykształcenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Ponieważ kobiety też mają i to całkiem spore wymagania co do wyglądu faceta, wykształcenia itp

wymagania to nie są pretensje do obych ludzi. Sama też mam wymagania, ale nie napieprzam na forum i nie podchodzę do obcych facetów narzekać na to, że moich wymagań nie spełniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wspomnę już o wzroście faceta bo to już jest w ogóle jakąś masakra jeśli nie masz 185 m to możesz spadać takie są kobiety że już o zarobkach nie wspomnę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy ma prawo wymagać cudu i o tym pisać ale przeczucanie tych wymagań na każdego to już jest żałosne. I po co znowu ten ból dupy że kobiety chcą wysokich. No chcą i co z tego? Tak jak synonimem kobiecości jest kobieca figura itp tak u faceta wzrost i możecie się zapluc ale tego nie zmienicie. Co nie zmienia faktu że faceci nie mogą być niscy jak i kobiety mieć figurę chłopa. Czy tu naprawde sami upośledzeni się wypowiadają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Każdy ma prawo wymagać cudu i o tym pisać ale przeczucanie tych wymagań na każdego to już jest żałosne. I po co znowu ten ból dupy że kobiety chcą wysokich. No chcą i co z tego? Tak jak synonimem kobiecości jest kobieca figura itp tak u faceta wzrost i możecie się zapluc ale tego nie zmienicie. Co nie zmienia faktu że faceci nie mogą być niscy jak i kobiety mieć figurę chłopa. Czy tu naprawde sami upośledzeni się wypowiadają? 

Mogą być niscy, a kobiety mogą być mocno zbudowane. Wymagania możesz mieć co do partnera, nie co do każdego przechodnia 😛

 

6 minut temu, Gość gość napisał:

Nie wspomnę już o wzroście faceta bo to już jest w ogóle jakąś masakra jeśli nie masz 185 m to możesz spadać takie są kobiety że już o zarobkach nie wspomnę 

no i? Grzecznie ignoruję facetów którzy są dla mnie za niscy, nie wymagam od nich noszenia obcasów 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Mogą być niscy, a kobiety mogą być mocno zbudowane. Wymagania możesz mieć co do partnera, nie co do każdego przechodnia 😛

 

no i? Grzecznie ignoruję facetów którzy są dla mnie za niscy, nie wymagam od nich noszenia obcasów 😄

A o czym ja napisałam? 😐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

A o czym ja napisałam? 😐

Przed ostatnie zdanie trochę sugeruje jakby musieli tacy być- nie byłam do końca pewna czy piszesz o tym jako wyjątku od ogólnej zasady czy tak ogólnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×