Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośc

Kradzież.

Polecane posty

Gość Gośc

Prosze tylko o 100 % pewnosci wypowiedzi. Z Gory dziekuje. Otoz pol roku temu zostalam okradziona, wiem jak teraz odzyskac te pieniadze a sprawce znam. Dlugo zajelo mi to by odkryc gdzie teraz sie znajduje. Pomimo zasądzonego wyroku nie splaca on naleznej kwoty. Czy moge gdzies napisac na spotted ostrzezenie by inni ludzie mieli sie na bacznosci przebywajac z nim? Wiem ze nikt nie wie ze dokonal on przywłaszczenia a nie chce by ktos dal sie mu kiedys oszukac. Czy nic mi nie grozi za taką informacje? Bo jak wiadomo Polskie prawo jest durne i kryje sie osoby ktore dokonują przestępstwa. Prosze o porade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem jak trudno teraz odzyskac te pieniadze mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona
10 minut temu, Gość Gośc napisał:

Prosze tylko o 100 % pewnosci wypowiedzi. Z Gory dziekuje. Otoz pol roku temu zostalam okradziona, wiem jak teraz odzyskac te pieniadze a sprawce znam. Dlugo zajelo mi to by odkryc gdzie teraz sie znajduje. Pomimo zasądzonego wyroku nie splaca on naleznej kwoty. Czy moge gdzies napisac na spotted ostrzezenie by inni ludzie mieli sie na bacznosci przebywajac z nim? Wiem ze nikt nie wie ze dokonal on przywłaszczenia a nie chce by ktos dal sie mu kiedys oszukac. Czy nic mi nie grozi za taką informacje? Bo jak wiadomo Polskie prawo jest durne i kryje sie osoby ktore dokonują przestępstwa. Prosze o porade.

Okradziona? Skoro został zasadzony wyrok (nakaz zapłaty) to chyba nie do końca zostałaś okradziona, a po prostu pożyczyłaś kasę komuś kto jej nie oddał i stąd jak mniemam nakaz zapłaty. Dobieraj właściwe słowa do sytuacji. A odpowiadając na pytanie - nie, nie możesz. Żyj swoim życiem i nie martw się o innych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

A strasz sobie,tyle mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

Wolno ci pisac glupoty na tym forum jak kazdemu zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
10 minut temu, Gość Żona napisał:

Okradziona? Skoro został zasadzony wyrok (nakaz zapłaty) to chyba nie do końca zostałaś okradziona, a po prostu pożyczyłaś kasę komuś kto jej nie oddał i stąd jak mniemam nakaz zapłaty. Dobieraj właściwe słowa do sytuacji. A odpowiadając na pytanie - nie, nie możesz. Żyj swoim życiem i nie martw się o innych 

Pozyczylam kase? To po ppzyczaniu kasy dostaje sie wyrok? Pozyczylam ale o tym nie wiedzialam. Mam nadzieje ze od ciebie tez ktos w taki sposob pozyczy samochod. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa

Przede wszystkim wyślij do niego komornika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Figa napisał:

Przede wszystkim wyślij do niego komornika 

To jest taki czlowiek ktory nie jest nigdzie zameldowany i zarejestrowany, pracuje na czarno bo juz ma jakies dlugi i z tego co wiem oklamuje wszystkich do okoła z checia prawdopodobnie nastepnej kradzezy. Taki oszust matrymonialny. Komornik juz go szuka lecz i tak tylko czekam na zawiadomienie ze nie ma z czego sciagnąc dlugu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden
8 minut temu, Gość Figa napisał:

Przede wszystkim wyślij do niego komornika 

Heh.I co?Publicznie piszecie takie rzeczy?Kon by sie usmial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OsiemJeden

Schowam dobrze wszystko co mam wartosciowego i po ptokach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

To jest taki czlowiek ktory nie jest nigdzie zameldowany i zarejestrowany, pracuje na czarno bo juz ma jakies dlugi i z tego co wiem oklamuje wszystkich do okoła z checia prawdopodobnie nastepnej kradzezy. Taki oszust matrymonialny. Komornik juz go szuka lecz i tak tylko czekam na zawiadomienie ze nie ma z czego sciagnąc dlugu.

Okradł Cię pół roku temu a Ty już masz na niego wyrok??? Bzdura. I dz bajki pisać gdzie indziej bo wakacje Ci się skończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Gośc napisał:

[...] Wiem ze nikt nie wie ze dokonal on przywłaszczenia a nie chce by ktos dal sie mu kiedys oszukac.[...]

Racjonalizacja chęci odegrania się za doznaną krzywdę. Pomijając, że 'przywłaszczenie' (powyższy cytat), a 'kradzież' (tytuł tematu) to dwie odmienne kwestie.

38 minut temu, Gość Gośc napisał:

[...] Czy moge gdzies napisac na spotted ostrzezenie by inni ludzie mieli sie na bacznosci przebywajac z nim? [...]

Możesz napisać, wolny wybór.

38 minut temu, Gość Gośc napisał:

[...] Czy nic mi nie grozi za taką informacje? [...]

Grozi między innymi w przypadku, kiedy ujawnisz personalia sprawcy pozwalające na jego dokładną identyfikację oraz jeśli ujmiesz ostrzeżenie w kontekście jego działalności zawodowej. Wtenczas facet może podjąć wobec Ciebie czynności prawne o różnego rodzaju straty osobiste.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

[...] Taki oszust matrymonialny. [...]

Każdy posiada swój rozum. Wnioski na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Okradł Cię pół roku temu a Ty już masz na niego wyrok??? Bzdura. I dz bajki pisać gdzie indziej bo wakacje Ci się skończą.

No raczej? A co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 minut temu, Gość Gość napisał:

To jest taki czlowiek ktory nie jest nigdzie zameldowany i zarejestrowany, pracuje na czarno bo juz ma jakies dlugi i z tego co wiem oklamuje wszystkich do okoła z checia prawdopodobnie nastepnej kradzezy. Taki oszust matrymonialny. Komornik juz go szuka lecz i tak tylko czekam na zawiadomienie ze nie ma z czego sciagnąc dlugu.

hahaha OSZUST MATRYMONIALNY :d i co, napiszesz w treści, że skradł ci serduszko i uciekł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
4 godziny temu, Gość Gośc napisał:

Pozyczylam kase? To po ppzyczaniu kasy dostaje sie wyrok? Pozyczylam ale o tym nie wiedzialam. Mam nadzieje ze od ciebie tez ktos w taki sposob pozyczy samochod. 🙂

No to precyzuj o co Ci chodzi, bo piszesz tak, że wynika z tego co innego niż sobie założyłaś. To raz. A dwa - jesteś bardzo nieszczęśliwa skoro życzysz mi tego samego... Słaba akcja, nawet największemu wrogowi nie życzyłbym złych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

No raczej? A co w tym dziwnego?

Wyrok? W pół roku? Gdzie jak sama piszesz - nie na miejsca zameldowania, być może zamieszkania też nie, więc w takiej sytuacji jest ustanawiany kurator dla osoby nieznanej z miejsca pobytu, więc nie kręć, bo to tak szybko nie działa. Napisz prosto z mostu co i jak, bo tak elementy Twojej wypowiedzi wzajemnie się wykluczają jak np ten wyrok czy kradzież a przewłaszczenie. Nie podajesz wszystkich danych więc nie oczekuj racjonalnej pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Zona napisał:

Wyrok? W pół roku? Gdzie jak sama piszesz - nie na miejsca zameldowania, być może zamieszkania też nie, więc w takiej sytuacji jest ustanawiany kurator dla osoby nieznanej z miejsca pobytu, więc nie kręć, bo to tak szybko nie działa. Napisz prosto z mostu co i jak, bo tak elementy Twojej wypowiedzi wzajemnie się wykluczają jak np ten wyrok czy kradzież a przewłaszczenie. Nie podajesz wszystkich danych więc nie oczekuj racjonalnej pomocy. 

A może ona zmienia fakty, żeby jej nikt nie rozpoznał? Nieważne co to było i kiedy. Domyślamy się, że ktoś, kto zdobył jej zaufanie jakoś dał radę przywłaszczyć sobie jej pieniądze. Teraz pyta, czy może jakoś ostrzec innych. Nie potrzeba wszystkich danych, żeby udzielić jej normalnej odpowiedzi.

Autorko, może nie byłoby głupie nasłać na niego firmę windykacyjną? Bo takie ostrzeżenie w necie, to on może podciągnąć pod zniesławienie i inne związane z udostępnieniem danych osobowych. Prędzej mogłabyś ostrzec kolejną jego potencjalną ofiarę na zasadzie napisania do niej listu, czy konfrontacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×