Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Marietta

Polecane posty

Gość Gość

Co sądzicie o tej dość nowej wizażystce. Kanał na YT nazywa się Marietta Makeup Studio. Była ostatnio u Gosi House of Makeup. 

Obejrzałam kilka jej filmów z makijażami na modelkach i byłam w szoku, jak nakładała im tusz na rzęsy bezpośrednio z opakowania tą jedną szczoteczką. Tak samo korektor pod oczy. Sprawa dezynfekcji pędzli czy kosmetyków pewnie też jest jej obca. 

Oprócz tego, używała podkłady Loreal i korektor Sensique. Czy za cenę 250 zł za makijaż nie powinna używać kosmetyków z górnej półki, szczególnie właśnie podkładów i korektorów? Bo rozumiem niektóre perełki z drogerii typu rozświetlacz, czy jakieś pojedyncze kosmetyki. 

Ostatnia sprawa, to w swoim makijażu zawsze ma ciemną linię wodną, która przy jasnym makijażu pomniejsza oczy i wygląda na makijaż, który był modny 10 lat temu. Czyżby pani wizażystka nie brała udziału w nowoczesnych szkoleniach, choć sama ich udziela innym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaz
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Co sądzicie o tej dość nowej wizażystce. Kanał na YT nazywa się Marietta Makeup Studio. Była ostatnio u Gosi House of Makeup. 

Obejrzałam kilka jej filmów z makijażami na modelkach i byłam w szoku, jak nakładała im tusz na rzęsy bezpośrednio z opakowania tą jedną szczoteczką. Tak samo korektor pod oczy. Sprawa dezynfekcji pędzli czy kosmetyków pewnie też jest jej obca. 

Oprócz tego, używała podkłady Loreal i korektor Sensique. Czy za cenę 250 zł za makijaż nie powinna używać kosmetyków z górnej półki, szczególnie właśnie podkładów i korektorów? Bo rozumiem niektóre perełki z drogerii typu rozświetlacz, czy jakieś pojedyncze kosmetyki. 

Ostatnia sprawa, to w swoim makijażu zawsze ma ciemną linię wodną, która przy jasnym makijażu pomniejsza oczy i wygląda na makijaż, który był modny 10 lat temu. Czyżby pani wizażystka nie brała udziału w nowoczesnych szkoleniach, choć sama ich udziela innym? 

Marietta nie jest nowa jako wizażystka. Kanał na jutubie też ma już od jakiegoś czasu, wcześniej najwyraźniej niewiele nagrywała. 

Też jest dla mnie dziwne to że używa kosmetyków z rossmana. No ale ja nie jestem wizażystką, to się nie znam. 

Makijaże Marietty z instagrama na zwykłych kobietach są całkiem schludne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie ma wiedzę, umie ją przekazać. Czasem estetyka jej makijażu mnie razi, ale ogólnie jest fajna. I nie rozumiem hejtu na kosmetyki z rossmanna. Sama często widzę pod filmikami u różnych juciuberek o tańsze zamienniki. Jeśli się tańszy sprawdza to po co przepłacać? Jak chcesz prestiżowy makijaż idź do syfory - tam Cię umalują kosmetykami w odpowiedniej cenie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie chciałabym, żeby makijażystka malowala mnie kosmetykami za kilkanaście złotych. To podpada pod żulerstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie chciałabym, żeby makijażystka malowala mnie kosmetykami za kilkanaście złotych. To podpada pod żulerstwo. 

Zajrzyj na kanał anioła na resorach - najdroższe kosmetyki, a wykonanie żulerskie. To dopiero dramat. I sprzedaje często swoje używane kosmetyki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
24 minuty temu, Gość gosc napisał:

Zajrzyj na kanał anioła na resorach - najdroższe kosmetyki, a wykonanie żulerskie. To dopiero dramat. I sprzedaje często swoje używane kosmetyki 

Ale my nie rozmawiamy o kimś, kto się maluje do kotleta, tylko o profesjonalnej makijażystce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yaz
26 minut temu, Gość gosc napisał:

Zajrzyj na kanał anioła na resorach - najdroższe kosmetyki, a wykonanie żulerskie. To dopiero dramat. I sprzedaje często swoje używane kosmetyki 

Zobacz sobie Karolinę stylizacje- najdroższe kosmetyki a makijaż paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

Ale my nie rozmawiamy o kimś, kto się maluje do kotleta, tylko o profesjonalnej makijażystce. 

Oj wypraszam sobie.!! Nie do kotleta! To jej pasja😂 Swego czasu bu chciała pracować w syforze jako makijażystka, ale jej nie zatrudnili. #dyskryminacja 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Gość Yaz napisał:

Zobacz sobie Karolinę stylizacje- najdroższe kosmetyki a makijaż paskudny

Z aniołem mogą podać sobie ręce 🥴🥴 i te bakterie coli w odsyłający pudru buu, który sprzedawała 🔥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Oj wypraszam sobie.!! Nie do kotleta! To jej pasja😂 Swego czasu bu chciała pracować w syforze jako makijażystka, ale jej nie zatrudnili. #dyskryminacja 

Jak to chciała malować innych? Ledwo do własnej twarzy dosiega. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Licza sie umeijetnosci,a nie cena kosmetykow. Widac to dosadnie po Karolinie Stylizacje 😄 jesli ktos ma talent to najtanszymi kosmetykami wyczaruje cos pieknego.

Ale jesli ktos krzyczy 250-300 zł za wykonanie makijazu to jednak powinien byc wykonany kosmetykami z wyzszej polki. No chyba,ze z tych tanszych trafi sie naprawde perelka i jest to jakis akcent w makijazu. Troche slabo brac tyle kasy za makijaz wykonany Sensique czy Bell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc

i przede wszystkim szok,ze malowala wszystkich ta sama maskara...przeciez jest tyle chorob oczu ktore mozna przeniesc wlasnie ta droga. Niestety pewnie duzo osob to praktykuje. Tak samo z pedzlami. Jesli maja jedna klientke po drugiej przeciez nie beda czyscic pedzli,zazwyczaj sa to mokre produkty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahahaha czekałam aż ktos wjedzie na nią bo pojawiła sie u Gosi jesteście tak żałosne nigdy nikt nie dogodzi, kochacie hejt i wylewanie swoich "mądrości" . Marietta jest wizażystka i na pewno na klientach nie użyje kosmetyków z drogerii może pojedyńcze , bo czemu by nie skoro jest dobry??? Makijaze na profilu ma ladne czyste użytkowe a na kanale można znaleźć fajne porady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość gość napisał:

Hahahaha czekałam aż ktos wjedzie na nią bo pojawiła sie u Gosi jesteście tak żałosne nigdy nikt nie dogodzi, kochacie hejt i wylewanie swoich "mądrości" . Marietta jest wizażystka i na pewno na klientach nie użyje kosmetyków z drogerii może pojedyńcze , bo czemu by nie skoro jest dobry??? Makijaze na profilu ma ladne czyste użytkowe a na kanale można znaleźć fajne porady 

Same się pchają na ekran. Ona nie jest nowa na y t, a twórczość mamy prawo komentować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hejtem jest ocenianie braku higieny w pracy profesjonalnej wizażystki? Która sobie życzy taką kasę za makijaż. Owszem, ma prawo ustawiać sobie taką kwotę, ale nie miałabym ochoty, żeby używała na mnie tuszu bezpośrednio z opakowania i korektora, bo można się zarazić paskudnymi chorobami. Znam się na tym akurat i wiem czym można się zarazić od innych. Poza tym podkład Loreal, serio? W innym filmie pokazywała MAC Face and Body jako ulubiony i jakoś na modelce go nie użyła. 

Jeśli idę do wizażystki płacę jej za umiejętności, ale też za kosmetyki. Doskonale wiem że Stylizacje i ANR maja drogie kosmetyki, ale one nie pracują jako profesjonalne wizażystki, a to ogromna różnica. Na sobie mogą sobie malować, co chcą, nie interesuje mnie to. 

Jeśli ktoś bierze za makijaż 150 zł, to nie miałabym problemu, że użyje tańszych, drogeryjnych kosmetyków (poza podkładem) ale nie 250-300 zł ! W dodatku ona mieszka pod Poznaniem a nie w Warszawie, gdzie takie ceny są normą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Ranyyyy.. a byłaś na tym mejkapie i to CB skasowała 300 zł i pomalowała rossmannem?czy po wrzutach na insta mniemasz jak to wyglądało i za co tyle $?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wystarczy, że widziałam, że kilka razy na nagraniach nakładała modelkom tusz z opakowania i korektor bezpośrednio z aplikatora. To mi wystarczy, żeby nie zapłacić komuś ani złotówki, bo w razie jakiejś choroby wyprze się wszystkiego. 

Mało tego, prowadzi szkolenia i innych uczy takiego braku higieny. Brawa i oklaski za taki syf! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wszystkie te jutubowe makijażystki nakładają innym osobom kosmetyki na twarz aplikatorami prosto z opakowania. Może je dezynfekują poza kamerą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak można zdezynfekować tusz do rzęs albo korektor w środku opakowania? No tak szczerze, pomyśl trochę. 

Bzdura, nie robią tego, bo są syfiarami. 

Taki korektor wykłada się tym aplikatorem na zdezynfekowany grzbiet dłoni albo na specjalną, zdezynfekowaną tackę i nakłada pędzelkiem. Tak niewiele, a jak dużo robi różnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

Hejtem jest ocenianie braku higieny w pracy profesjonalnej wizażystki? Która sobie życzy taką kasę za makijaż. Owszem, ma prawo ustawiać sobie taką kwotę, ale nie miałabym ochoty, żeby używała na mnie tuszu bezpośrednio z opakowania i korektora, bo można się zarazić paskudnymi chorobami. Znam się na tym akurat i wiem czym można się zarazić od innych. Poza tym podkład Loreal, serio? W innym filmie pokazywała MAC Face and Body jako ulubiony i jakoś na modelce go nie użyła. 

Jeśli idę do wizażystki płacę jej za umiejętności, ale też za kosmetyki. Doskonale wiem że Stylizacje i ANR maja drogie kosmetyki, ale one nie pracują jako profesjonalne wizażystki, a to ogromna różnica. Na sobie mogą sobie malować, co chcą, nie interesuje mnie to. 

Jeśli ktoś bierze za makijaż 150 zł, to nie miałabym problemu, że użyje tańszych, drogeryjnych kosmetyków (poza podkładem) ale nie 250-300 zł ! W dodatku ona mieszka pod Poznaniem a nie w Warszawie, gdzie takie ceny są normą. 

NA MODELCE na YT na klientkach na pewno używa innych produktów,  YT to nie pokaż jej codzinnej pracy, pokazywała makijaż na wybranej modelce moze akurat ten podkład się sprawdził u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Gość napisał:

Wystarczy, że widziałam, że kilka razy na nagraniach nakładała modelkom tusz z opakowania i korektor bezpośrednio z aplikatora. To mi wystarczy, żeby nie zapłacić komuś ani złotówki, bo w razie jakiejś choroby wyprze się wszystkiego. 

Mało tego, prowadzi szkolenia i innych uczy takiego braku higieny. Brawa i oklaski za taki syf! 

Byłaś na szkoleniu u niej, że tak piszesz? Jesli byłaś i faktycznie tak robiła zwracam honor ... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Same się pchają na ekran. Ona nie jest nowa na y t, a twórczość mamy prawo komentować. 

I to pozwala na takie wypisywanie i hejtowanie, to już nie jest zwykła konstruktywna krytyka tylko paplanie znudzonych bab jakie te jutuberki są beznadziejne, na niczym się nie znają, nic nie potrafią, brak higieny itp.. Ale dalej je ogladacie dlaczego? Dlatego, żeby codziennie wchodzić sobie po znudzenej pracy i odreagować codzienne nudne życie na kafeterii bo przecież to tak relaksuje 😄😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
7 minut temu, Gość gość napisał:

I to pozwala na takie wypisywanie i hejtowanie, to już nie jest zwykła konstruktywna krytyka tylko paplanie znudzonych bab jakie te jutuberki są beznadziejne, na niczym się nie znają, nic nie potrafią, brak higieny itp.. Ale dalej je ogladacie dlaczego? Dlatego, żeby codziennie wchodzić sobie po znudzenej pracy i odreagować codzienne nudne życie na kafeterii bo przecież to tak relaksuje 😄😉

True! Wiedziałam, że jak Gośka pokazała Mariettę na swoim yt, to zaraz hejterki wlecą i będą szukać dziury w całym. Na temacie o Gośce już piłują temat Marietty 🤣 Komuś się podobają jej makijaże, ktoś do niej chodzi i jej płaci. Nie Wasza sprawa. Mi się podobają jej filmy z poradami nt makijażu. I tyle. Ani nie jestem fanką, ani hejterką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Same się pchają na ekran. Ona nie jest nowa na y t, a twórczość mamy prawo komentować. 

To dziwne, że dopiero teraz o niej zaczęłaś paplać 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale się znalazły obrończynie. Nawet jako modelka, w życiu bym się nie zgodziła na to, żeby nałożyła mi tusz czy korektor w ten sposób. 

Poza tym, jeden jej film właśnie pokazywał "kulisy jej pracy" gdzie robiła makijaż modelki do sesji, gdzie przyszedł jeszcze fotograf. Więc tak właśnie je wykonuje. 

Obejrzałam najpierw jej filmy poradnikowe, a dopiero potem zobaczyłam, jak maluje innych i przekonałam się o tym braku higieny i kosmetykach z drogerii. 

Odkąd to zobaczyłam, nie mam zamiaru więcej jej oglądać. 

To nie jest żaden hejt, którego się doszukujecie na siłę. 

A jej ciemna linia wodna we własnym makijażu wygląda tandetnie. Już modelki lepiej pomalowała od siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie jestem żadna obronczynią tylko to co wy tu wpisujcie o każdej dziewczynie która założy kanał i ma widzów jest żenujące, nigdy nie byłaś i nie będziesz przez nią malowana, wiec o co ten twój bol pośladków?? 😄 Nie mozecie wytrzymac ze ltos ma praxe jaka ma i sie z niej cieszy zalożcie sobie kanał na YT jesteście wszechwiedzące i blyskotliwe, nie popełniacie błędów i makijaż wykonujecie perfekcyjnie 😄 Nic tylko brać aparat i kręcić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ale się znalazły obrończynie. Nawet jako modelka, w życiu bym się nie zgodziła na to, żeby nałożyła mi tusz czy korektor w ten sposób. 

Poza tym, jeden jej film właśnie pokazywał "kulisy jej pracy" gdzie robiła makijaż modelki do sesji, gdzie przyszedł jeszcze fotograf. Więc tak właśnie je wykonuje. 

Obejrzałam najpierw jej filmy poradnikowe, a dopiero potem zobaczyłam, jak maluje innych i przekonałam się o tym braku higieny i kosmetykach z drogerii. 

Odkąd to zobaczyłam, nie mam zamiaru więcej jej oglądać. 

To nie jest żaden hejt, którego się doszukujecie na siłę. 

A jej ciemna linia wodna we własnym makijażu wygląda tandetnie. Już modelki lepiej pomalowała od siebie. 

Nie oglądałam, jak maluję modelki, ale sama sobie to tak sobie . Bardzo brzydko oko podkreśla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ona ma 30 lat 😯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio? Ja też mam 30 i wyglądam jak jej córka 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol
Dnia 11.08.2019 o 12:36, Gość Gość napisał:

Ona ma 30 lat 😯

Co????? Marietta ma tylko 30 lat? A ja myslalam ze jest zadbana 45-latką 😱 

szok normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×