Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Neymar_XD

O czym rozmawiać z dziewczyną (która mi się podoba)

Polecane posty

Poznałem bardzo fajną i miła dziewczynę, bardzo się lubimy ale piszemy ze sobą po kilka godzin dziennie (przynajmniej 10) aż powoli brakuje tematów jeszcze jak się spotykamy jest trochę lepiej ale boje się tym razem jak się spotkamy bo brakuje mi tematów, nie chce się nagle zawiesić bo pomału widzę że też czasem nie ma o czym ze mną rozmawiać tylko komplementuje mnie i się uśmiecha

Pomóżcie proszę, bardzo będę bardzo wdzięczny jak napiszecie swoje pomysły i o czym wy byście rozmawiali

Nie jesteśmy parą ale mam nadzieje że wkrótce będziemy bo i ja i ona się bardzo lubimy

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy

zalezy jakie macie charaktery... jesli jestescie towarzyscy to przeciez mozna o wszystkim. obrazic to chyba nikt sie nie obrazi

a jesli bardziej sztywne typy osobowosci to zalezy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długa droga

Nie trzeba ciągle o czymś gadać, można sobie iść na spacer, podziwiać nature, jechać na rowery, razem biegać czy ćwiczyć, a nie ciągle jęzorem mielić. Z odpowienią osobą nawet cisza jest przyjemna, można się przytulić i sobie leżeć na kocu w parku na trawce, patrzeć na chmurki i różne ich kształty, zwiedzać okolice, czy nawet autobusem pojechać do miasteczka obok pochodzić za ręke. Rozmowa ma być naturalna i obustronna. Dużo czytaj to będziesz miał tematy do rozmowy, ale ona też powinna a nie tylko ty się produkować a ona być bierna. Jeśli ona jest pustakiem i o niczym nie potrafi pogadać to może to nie ta jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość długa droga napisał:

Nie trzeba ciągle o czymś gadać, można sobie iść na spacer, podziwiać nature, jechać na rowery, razem biegać czy ćwiczyć, a nie ciągle jęzorem mielić. Z odpowienią osobą nawet cisza jest przyjemna, można się przytulić i sobie leżeć na kocu w parku na trawce, patrzeć na chmurki i różne ich kształty, zwiedzać okolice, czy nawet autobusem pojechać do miasteczka obok pochodzić za ręke. Rozmowa ma być naturalna i obustronna. Dużo czytaj to będziesz miał tematy do rozmowy, ale ona też powinna a nie tylko ty się produkować a ona być bierna. Jeśli ona jest pustakiem i o niczym nie potrafi pogadać to może to nie ta jednak.

dziękuje za dobrą rade, ona nie jest pustakiem, jest bardzo rozsądna i fajna tylko jak się tak dużo rozmawia  to czasem brak nam tematów ale wczoraj wieczorem i dzisiaj dobrze się nam rozmawia ale zawsze jest strach że braknie tematów,  posłucham twojej dobrej rady i będę ją zapraszał by pograła ze mną w jakieś sporty bo podobno lubi takie same jak ja i  możemy chodzić na spacery jak na razie, chyba mnie lubi ale jeszcze muszę się przekonać bardziej by wiedzieć na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×