Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglistka

Podoba mi się mój kursant

Polecane posty

Gość anglistka

Hej! Jestem anglistka i prowadze prywatne lekcje. Ostatnio mam nowego kursanta, ktory bardzo mi sie podoba. Z naszych rozmow wywnioskowalam, ze nie ma dziewczny. Jestem tradycjonalistka wiec uwazam, ze to facet powinien zrobic pierwszy krok. Jak go sklonic do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bronek

Może ty jemu się nie podobasz, może nie jesteś w jego typie, pomyślałaś o tym?

Nie każdy facet leci na każdą panne, nie ważne że myśli że jest ładna, bo każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rey

eh wy kobiety, zawsze myślicie że możecie mieć każdego, a to kompletna bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anglistka

Ok, moze mu sie nie podobam, ale moze przez to ze chodzi do mnie na lekcje glupio mu zagadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaproponuj że zapłaci w naturze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 minut temu, Gość anglistka napisał:

Ok, moze mu sie nie podobam, ale moze przez to ze chodzi do mnie na lekcje glupio mu zagadac?

Na pewno sie podobasz bo jesteś fajna. Uśmiechaj się, zagaduj,patrz w oczy. Zajarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

jesteście na ty? mam podobną sytuację, ale odwrotną, to on mnie uczy. jesteśmy na pan/pani, bo on twierdzi, ze jest profesjonalistą. ale po egzaminie mamy iść coś wypić razem. jak myslisz, jest zainteresowany, skoro nie przeszedl jeszcze na ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz tu
8 godzin temu, Gość anglistka napisał:

Ok, moze mu sie nie podobam, ale moze przez to ze chodzi do mnie na lekcje glupio mu zagadac?

może nie chce zagadać tylko się coś nauczyć, bo nie każdy chce zagadywać, szczególnie gdy go kobieta nie pociąga bo nie jest w jego typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morri
1 godzinę temu, Gość ona napisał:

jesteście na ty? mam podobną sytuację, ale odwrotną, to on mnie uczy. jesteśmy na pan/pani, bo on twierdzi, ze jest profesjonalistą. ale po egzaminie mamy iść coś wypić razem. jak myslisz, jest zainteresowany, skoro nie przeszedl jeszcze na ty?

wy baby jesteście żałosne, ciągle szukacie okazje aby faceta skusić na seks, jesteście niedobre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×