Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość homeopata666

Pamietam, jak robilem STREAMA z wieszania sie na klamce

Polecane posty

Gość homeopata666

chyba tylko 2 osoby weszly wtedy, chcialem odejsc z honorem jak twardziel i zeby bylo na calo Polske o tym, smutno mi bylo bardzo , ale zle to zorganizowalem huh..sam nie wiem czy jeszczenie pojade na divki dzisiaj, tez mam tego juz dosyc, w marcu bylem w Czestochowie, mialem nawet fazy zeby zostac ksiedzem a moze nawet kims wiecej. Teraz tylko siedze sam ze zniszczona psychika, walekonia, musze sobie kupic kaftany bezpieczenstwa, boje sie siebie Smerfetko daj mi ostatnia szanse blagam Cie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

A WSZYSTKO DLATEGO ZE WTEDY WRZUCILAS TOZDJECIE I ZNISZCZYLAS MI PSYCHE KUHHHWO   BEDZIESZ LAMANA PRZYSIEGAM CI TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
6 minut temu, Gość homeopata666 napisał:

chyba tylko 2 osoby weszly wtedy, chcialem odejsc z honorem jak twardziel i zeby bylo na calo Polske o tym, smutno mi bylo bardzo , ale zle to zorganizowalem huh..sam nie wiem czy jeszczenie pojade na divki dzisiaj, tez mam tego juz dosyc, w marcu bylem w Czestochowie, mialem nawet fazy zeby zostac ksiedzem a moze nawet kims wiecej. Teraz tylko siedze sam ze zniszczona psychika, walekonia, musze sobie kupic kaftany bezpieczenstwa, boje sie siebie Smerfetko daj mi ostatnia szanse blagam Cie

 

Tomasz jesteś chory!!! JESTES PRZESTEPCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka w uj

byczy,  cho na ogólną XDDDD

tam lubią takich oszołomów 

przemo pravik kiedyś smażył ku/pę na patelni albo dawał fotę jak matką myje go w misce - a miał wtedy ponad 20 lat XD

a grubas cwaniak dał kiedyś filmik jak s/ra na łóżku albo jak tańczy w pół nago do utworu majkela dżeksona XD

cho na oogólną, tam lubią takie akcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
7 minut temu, Gość ??? napisał:

A WSZYSTKO DLATEGO ZE WTEDY WRZUCILAS TOZDJECIE I ZNISZCZYLAS MI PSYCHE KUHHHWO   BEDZIESZ LAMANA PRZYSIEGAM CI TO

Zgłaszam Cię na policję Tomasz!Nie jestem żadna kufa!!!daj mi spokoj gnoju i skoncz szkalowac mnie i moje dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nymphette nakrecala psychola byczego wiedzac że jest chory psychicznie i prywatnie korespondowala. Później upublicznila zdjęcia które wysłał jej na priw . Hehe beks. I to coś ma czelność się pluc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×