Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brokentiger87

jestem wstawiona chciałabym iść sobie na imprezę z facetem

Polecane posty

2 minuty temu, Leżaczek napisał:

2 minuty temu, brokentiger87 napisał: chodz X nie 😞

chodź kurfa, taki np. spacer po pubach, w każdym zaliczamy drinka i wychodzimy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, brokentiger87 napisał: chodź kurfa, taki np. spacer po pubach, w każdym zaliczamy drinka i wychodzimy.  X 😗 idę ale zrobić kolacje 😔

:) daj trochę tygrysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej

leżaczek + tygrysek = seksik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, Gość hej napisał: leżaczek + tygrysek = seksik? X ostry seks przycisk do ściany grzanie wosku te sprawy 😗

Leżak luknij na priv 😏 Tygrysek też zaproszony oczywiście  😊 możesz jej przesłać bo mnie kręci 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I jak, widzieliście? 😏 Wysłałem wam fotki mojego kùtasa we wzwodzie ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Leżaczek napisał:

6 minut temu, Gość hej napisał: leżaczek + tygrysek = seksik? X ostry seks przycisk do ściany grzanie wosku te sprawy 😗

🙀😵😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyui

Tygrysku ale tak szczerze jak to z Tobą jest ( bo różnie tutaj piszą): Ty jesteś samotna i chciałąbyś mieć faceta czy po prostu jesteś sama bo chcesz? Pytam szczerze by nie było.

I czy ten cały leżaczek Cię podrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość rtyui napisał:

Tygrysku ale tak szczerze jak to z Tobą jest ( bo różnie tutaj piszą): Ty jesteś samotna i chciałąbyś mieć faceta czy po prostu jesteś sama bo chcesz? Pytam szczerze by nie było.

I czy ten cały leżaczek Cię podrywa?

1/ Leżaczek to koleżka, być może, że mnie podrywa po koleżeńsku

2/no nie wiem czy chciałabym, marzę o tulaskach i trochę mi smutno samej :(:(:( byłoby fajnie z kimś wychodzić

3/ radzę sobie sama i potrafię zorganizować czas, nie lubię skrępowania i zobowiązań

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyui
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

mam nadzieję, że nie z woskiem😏

Uważaj na niego, on ma na pewno nieszczere zamiary a Ty masz wrażliwą duszę - nie chcę by Cię zranił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość rtyui napisał:

Uważaj na niego, on ma na pewno nieszczere zamiary a Ty masz wrażliwą duszę - nie chcę by Cię zranił

😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość rtyui napisał:

Uważaj na niego, on ma na pewno nieszczere zamiary a Ty masz wrażliwą duszę - nie chcę by Cię zranił

Broken robi za tanią i mało wymagająca rozrywkę dla stulejarza. Bliżej kobiety już nie będzie o ile Broken to kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uważaj

Ten cały Leżaczek tylko czeka na chwilę słabości broken. Upiję ją, wydymå, a potem będą pisali w gazetach, że znaleziono w krzakach tygrysa z ukręconym łbem i bez majtek😂 Strzeż się typa brok, bo źle mu z konsoli patrzy😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl

Uważaj na Leżaczka broken, on udaje łagodnego baranka, takiego ti ti ti ale myślę że sobie nad wyraz sporo obiecuje po konwersacji z Tobą. Z niego też jest dobry cwaniaczek tylko się lepiej kamufluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Uważaj napisał:

Ten cały Leżaczek tylko czeka na chwilę słabości broken. Upiję ją, wydymå, a potem będą pisali w gazetach, że znaleziono w krzakach tygrysa z ukręconym łbem i bez majtek😂 Strzeż się typa brok, bo źle mu z konsoli patrzy😁

😵

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyui

Leżaczek Leżaczek to dobry cwaniaczek

Tygryska kłamie bo chce mieć mizianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×