Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Najbardziej wkurzające reklamy 2019

Polecane posty

Gość Urbi

''Loteria,loteria tauryna 

Sto tysięcy do wygrania....''

Albo wiewiórki śpiewające ze są zajebiste promocje w elektro markecie.

Radio,tv,internet dosłownie co chwila aż mam ochotę wyjechać na księżyc byle tego nie widzieć czy słyszeć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

SeNienawidzę reklamy Apap noc jak baba nuci jakąś kołysankę 😠 Szlag mnie trafia również przy reklamie Lidla i tej wieśniackiej pioseneczki "jak sobotaaa to do Lidla do Lidla", a już ewidentnie krew mnie zalewa podczas reklam media expert z tą przerobioną piosenką Eweliny Lisowskiej brrrr! Teraz przerobili Noc Komety Budki Suflera z tymi chomikami czy tam wiewiórkami i znowu nas katują 50x dziennie tymi ...izmami!!!  Nie cierpię również reklam Play, Netii, Link 4, przecież jak k...a mać będę chciał sobie coś z tych rzeczy kupić, to zajrzę wtedy do internetu, albo do ich sklepu/salonu!!! Ale muszą być na ulotkach, w internecie, telewizji, radiu, na banerach na mieście, lepiej by te pieniądze wydali na coś pożytecznego, niż na reklamę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Nienawidzę reklamy Apap noc jak baba nuci jakąś kołysankę 😠 Szlag mnie trafia również przy reklamie Lidla i tej wieśniackiej pioseneczki "jak sobotaaa to do Lidla do Lidla", a już ewidentnie krew mnie zalewa podczas reklam media expert z tą przerobioną piosenką Eweliny Lisowskiej brrrr! Teraz przerobili Noc Komety Budki Suflera z tymi chomikami czy tam wiewiórkami i znowu nas katują 50x dziennie tymi ...izmami!!!  Nie cierpię również reklam Play, Netii, Link 4, przecież jak k...a mać będę chciał sobie coś z tych rzeczy kupić, to zajrzę wtedy do internetu, albo do ich sklepu/salonu!!! Ale muszą być na ulotkach, w internecie, telewizji, radiu, na banerach na mieście, lepiej by te pieniądze wydali na coś pożytecznego, niż na reklamę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek

Nienawidzę reklamy Apap noc jak baba nuci jakąś kołysankę 😠 Szlag mnie trafia również przy reklamie Lidla i tej wieśniackiej pioseneczki "jak sobotaaa to do Lidla do Lidla", a już ewidentnie krew mnie zalewa podczas reklam media expert z tą przerobioną piosenką Eweliny Lisowskiej brrrr! Teraz przerobili Noc Komety Budki Suflera z tymi chomikami czy tam wiewiórkami i znowu nas katują 50x dziennie tymi ...izmami!!!  Nie cierpię również reklam Play, Netii, Link 4, przecież jak k...a mać będę chciał sobie coś z tych rzeczy kupić, to zajrzę wtedy do internetu, albo do ich sklepu/salonu!!! Ale muszą być na ulotkach, w internecie, telewizji, radiu, na banerach na mieście, lepiej by te pieniądze wydali na coś pożytecznego, niż na reklamę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na szczęście tych koszmarnych, obrzydliwych chomiczydeł już nie ma. Swoją drogą, kto zatwierdza takie guano do emisji?Przecież ta reklama świętego Piotra doprowadziłaby do ciężkiego wkur..wu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Stacje telewizyjne biorą ogromną kasę za te reklamy, więc zatwierdzają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hztw

Wkurzają mnie reklamy Media Expert z jakimiś chomikami grającymi w zespole "Teraz już wiem". Totalne wkurzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vic

Nie wiem co w nich wkurzającego. Normalne śpiewane reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selfi

Nawet Chylińska podchodzi do tego z dystansem, wcześniej Lisowska i Doda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

Mnie irytują dwie reklamy: dzieciak pyta, co to znaczy hot dog, a ojciec opowiada farmazony, a druga to reklama jakiegoś biura podróży i ...yczna pieśń o archipelagu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Mnie wk....a reklama Polsatu cyfrowego jak mąż i dzieci chcę obejrzeć mecz,a żona go pogania do nowych zajęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndndnnd
9 minut temu, Gość Janek napisał:

Mnie wk....a reklama Polsatu cyfrowego jak mąż i dzieci chcę obejrzeć mecz,a żona go pogania do nowych zajęć.

Tez mnie wkurza ta reklama a najbardziej to ze wysłała ich po make a minutę po nich już przyszła ubrana i z ubranym dzieckiem wiec zaczęła się ubierać od razu jak wyszli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Majewski i jego ,,Brawo Ty", i reklama cyfrowego Polsatu a w szczególności kwestia córki o tym,że w tym roku nie będzie prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O chomikach nawet nie wspomnę 😁 mnie bardzo irytuje reklama Neosine z tą baba gadająca tonem jakby ktoś jej wsadził parasol w tylek "naprawdę?!" w ogóle te reklamy leków to jakieś nieporozumienie, a nie sorry WYROBÓW MEDYCZNYCH. Lizaki i gumy rozpuszczalne na ból gardła, witamina D3 za 2 złote... Ech 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklama

Reklama szamponu z kurde-szatan 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×