Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nina

czy jemu zależy?

Polecane posty

Gość Nina

czy facetowi na mnie zależy?

jesteśmy razem tzn spotykamy się od maja , kilka razy mi powiedział że chyba się zakochał , ale ja mu nie odpowiedziałam bo nie wiem na 100 %  on ciągle mówi że bardzo mu na mnie zależy

 odwołuje inne spotkania żeby tylko spotkac się ze mną , pisze czułe smsy , nie wiem boje się że jak mu powiem że się zakochałam to on przestanie się starać itd... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

To jak ciebie kocha to źle ? To boisz się powiedzieć mu co czujesz ? Chyba jak mu zależy i powiesz mu co czujesz to nagle nie zrezygnuje z ciebie ? To wy tak chodzicie ze sobą dla jaj czy na poważnie ? To nie umiesz odwzajemnić uczucia chyba że ci na nim nie zależy i jest ci obojętne co on do ciebie czuję .Bo jak widzę to sama nie wiesz czy go kochasz czy jednak to nie jest miłość na wieczne .To może on się słabo stara jak masz faceta co nie widzi świata poza tobą to nie spiernicz tego i miej do niego szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

sama nie wiem , boje się zaangażować , faceci z reguły po tym jak im powiesz że kochasz itd przestają się starać ja już tak mi8ałam raz , nie bylismy jeszcze w  łóżku ale jest coraz bliżej , i sama już nie wiem mam metlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×