Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy według Was 1350zl miesięcznie na jedną osobę to dużo?

Polecane posty

Gość Gość

Po opłaceniu wszystkiego; 1350zl na wydatki typu ciuchy i kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ale po odłożeniu pieniędzy na 3 konta/ 3 kupki (emerytura, wakacje, nieprzewidziane wypadki) czy nie licząc tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Kiss napisał:

Ale po odłożeniu pieniędzy na 3 konta/ 3 kupki (emerytura, wakacje, nieprzewidziane wypadki) czy nie licząc tego?

Po odłożeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Po odlozeniu to calkiem spoko suma. Nie jestes bogata, ale bez spiny mozesz sobie pozwolic na wiele rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Mi zostaje podobnie, tyle że ja z tego jeszcze muszę odkładać po 400-500zl jeśli  planuję jakieś wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111

111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111

11111111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111

111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axyz

Sporo, oczywiście zależy w jakim mieście, jak np. małe miasto to extra. A w tym mieszczą się jeszcze wydatki na jedzenie/ telefon/ Internet etc. czy to już też poodliczane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
Przed chwilą, Gość axyz napisał:

Sporo, oczywiście zależy w jakim mieście, jak np. małe miasto to extra. A w tym mieszczą się jeszcze wydatki na jedzenie/ telefon/ Internet etc. czy to już też poodliczane?

Napisala, ze jedzenie odliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na sam rozpiź/dziel? Dużo. Jak jest 4osoba rodzina to masz 5400zł. Tyle, to ma się często na całe utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

za dużo chyba, że naga zaczynasz ale to i tak po roku za dużo

Haha Można powiedzieć że prawie naga!😜  jak już wpadnę w szał zakupów to nawet te 1350 zł to nic!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Leżaczek napisał:

no tak są płaszcze po 60tys i torebki po 90tys tylko czy to ma sens wydawać aż 1350 co miesiąc, to tak jakbym co miesiąc konsole kupował po dekadzie miałbym 60-120 a otwarte 3-6.

Nie no, akurat płaszcze po 60tys i torebki po 90 tys mnie nie interesują 🙂 kompletnie nie rozumiem wydawania pieniędzy na takie błahostki. Do 100zl można znaleźć super torebkę, która posłuży przez kilka lat :)

Wiesz po prostu nazbierało mi się dużo wydatków. Wcześniej nie pracowałam i nie miałam własnych pieniędzy. Chodziłam dosłownie jak obdarciuch, wytarte spodnie, dziurawe, przemakające buty... Bardzo wiele bym chciała sobie zrekompensować, ale uczę się przy okazji nie wydawać pieniędzy na rzeczy, których nie potrzebuję. Żyjemy w erze konsumpcjonizmu, wszystko jest bardzo kuszące. Kosmetyki to moja największa słabość, ale z tym walczę 🙂 zamiast wydawać na pierdoły, chciałabym odkładać jakiś grosz, marzy mi się np jakiś wyjazd w góry 🙂 obym się nie złamała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na same ciuchy, kosmetyki to dużo jak na polskie realia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

trzeba nie miec mózgu, zeby wydawac 1400 zł na mc na ciuchy i kosmetyki. chyba ze ktos jest naprawde milionerem. Jest tyle fajniejszych rzeczy, rózne hobby, wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×