Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rubinowo97

Ile będą mi rosły brwi od zera?

Polecane posty

Witam wszystkich, pewnie był tutaj podobny temat jednak ja mam konkretne pytanie więc mam nadzieję że uzyskam odpowiedź. 

Niestety moja głupota nie zna granic, dzień przed moimi dwudziestymi urodzinami zgolilam sobie brwi. Głupia ja stwierdziła że skoro brwi i tak nie widać to różnicy aż takiej nie będzie- otóż jest i to KOLOSALNE!! 

Na urodziny otrzymałam voucher do salonu piękności, bardzo chciałabym tam pójść, umówiłam się za 11 dni. Czytałam różne opinie kiedy brwi odrosną ale każdy mówi co innego, a ja jestem załamana, non stop chodzę w okularach i wstydzę się wyjść z domu. 

Więc moje pytanie brzmi kiedy te brwi odrosną chociaż do takiego stopnia żeby to jakoś w miarę spoko wyglądało, cały czas smaruje odżywka i olejkiem rycynowym

Czy za te parenaście dni będę  przypominać człowieka? Proszę bez hejtu wiem że to nie było mądre i błagam o szybką odpowiedź!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca

Jeśli smarujesz olejkiem to możesz jeszcze dodać sok z rzepy, dużo regularnie sypiac, jeść dużo białka i witamin. Nic więcej nie da się zrobić, brwi będą za jakieś 2 - 4 tygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu

Czytalam kiedys o pewnej aktorcr, ktorej brwi zgolono do filmu - minelo 30 lat, a brwi nie odrosly...

A Ty po co to zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie wiem po co to zrobiłam, moich brwi nie było zupełnie widać. Uwierzyłam w to że jeśli je zgole wyrosną ciemne, gęste i piękne. Niestety czytałam na ten temat i jest to mit. W to że brwi w ogóle nie odrosną jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, zgolilam je tylko maszynką więc ich cebulki zostały nie nienaturoszone (inaczej gdybym włoski wyrwała) dodatkowo widzę u siebie już takie włoski malutkie jak na nogach kiedy odrostają ale boję się że to długo zajmie :(

Przecież nie pójdę w takim stanie do salonu. Nie przemyslalam tego, to jest dramat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×