Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mlody

Mam 18 podobają mi się grubsze kobiety

Polecane posty

Gość Mlody

Witam czy że mną jest coś nie tak? Podobają mi się duże kobiety, naprawdę duże od 90 kg I więcej bez ograniczeń, podobają mi się ogromne pupy i wielkie uda, chciałabym być gniecony przez taką kobietę. To jest normalne? I jak taka kobietę znalesc? Jest jakaś stronka? Ja mam 18 lat i ważę 65kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga
2 minuty temu, Gość Mlody napisał:

Witam czy że mną jest coś nie tak? Podobają mi się duże kobiety, naprawdę duże od 90 kg I więcej bez ograniczeń, podobają mi się ogromne pupy i wielkie uda, chciałabym być gniecony przez taką kobietę. To jest normalne? I jak taka kobietę znalesc? Jest jakaś stronka? Ja mam 18 lat i ważę 65kg 

Ważę pół tony. Kiedy się spotkamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody

Mówię na poważnie podobają mi się naprawdę duże kobiety i chce się dowiedzieć czy to jest normalne w moim wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga
4 minuty temu, Gość Mlody napisał:

Mówię na poważnie podobają mi się naprawdę duże kobiety i chce się dowiedzieć czy to jest normalne w moim wiek

Ja też mówię na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody

Nie jest to możliwe ale chodzi o kobiety które chodzą i mają np masywne uda I im więcej kg tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlody

Fajne podszywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On31

Ja mam 31 i uwielbiam większe kobiety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.08.2019 o 20:02, Gość Mlody napisał:

Witam czy że mną jest coś nie tak? Podobają mi się duże kobiety, naprawdę duże od 90 kg I więcej bez ograniczeń, podobają mi się ogromne pupy i wielkie uda, chciałabym być gniecony przez taką kobietę. To jest normalne? I jak taka kobietę znalesc? Jest jakaś stronka? Ja mam 18 lat i ważę 65kg 

Nie wiem czy to temat aktualny. Ale uważam,że wszystko z Tobą jak najbardziej w porządku. Po prostu masz swoje już określone preferencje i upodobania do figury kobiet. To żaden wstyd, że takie bardziej puszyste kobiety podobaja Ci się. Kiedyś w dawnych czasach, wcześniejszych wiekach uznawano taka figurę  za atut,  symbol wysokiego statutu życia i zdrowia. Natury się nie oszuka. Tak jesteśmy poniekąd zaprogramowani. Moda z czasem zmieniła poglądy na kobiecą figurę  ,aby  była bardziej jedna,szczupła itp. Jest wielu mężczyzn, którzy lubią, podobają im się bardziej te "okrągłe " kobiety. Tylko jakoś im wstyd przyznać się przed samym sobą i innymi o swoich upodobania.  Głowa do góry, kieruj się swoimi odczuciami i nie rezygnuj z ich realizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest to całkowicie normalne, nie ma się czego wstydzić. Dziwi mnie nieco podawanie wieku czy własnej wagi w tym temacie jak gdyby dla osoby w wieku 30 lat byłoby to w porządku ale przy 18 latach (i co gorsza 65 kg) już absolutnie nie. Jeżeli chodzi o to jak znaleźć opisaną osobę to chyba w taki sam sposób jak jakąkolwiek dziewczynę. Wśród znajomych, zagadać w barze czy bibliotece (lub innym miejscu, choć w aktualnych czasach może być to nieco utrudnione), czy też korzystając ze zwykłych stron randkowych. Nie widzę za bardzo sensu w szukaniu jakichś specjalnych stron. Spotkaj, nie wstydź się i spraw by jej życie stało się jak z bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×