Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość MHF

Ludzie obecnie kosztem innych bawia się obecnie w dorosłe życie

Polecane posty

Gość Gość MHF

a nie je prowadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jak się prowadzi dorosłe życie twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
1 minutę temu, Gość gość napisał:

a jak się prowadzi dorosłe życie twoim zdaniem?

Bierze się pod uwagę prawdziwa sytuacje przy podejmowanych decyzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dorosłe życie to odpowiedzialność, uczciwość, moralność, godność,  odwaga, w to nie da się bawić, to trzeba reprezentować sobą. Nie każdy kto ma >18 lat jest dorosły, czyli dorósł by być jak wyżej, ci są egoistyczni,  nieodpowiedzialni, zakłamani,  tchórzliwi, amoralni i pozbawieni honoru i godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

większość ludzi podejmuje decyzje na podstawie prawdziwych sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Natomiast obecnie coraz bardziej powszechne jest typowe zachowanie kiedyś charakterystyczne dla patologii.Odlot od rzeczywistości pod hasłem,ze każdy zasługuje na to samo.Cos w stylu buntu przeciwko mamie,ktora każe isc spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość MHF napisał:

Natomiast obecnie coraz bardziej powszechne jest typowe zachowanie kiedyś charakterystyczne dla patologii.Odlot od rzeczywistości pod hasłem,ze każdy zasługuje na to samo.Cos w stylu buntu przeciwko mamie,ktora każe isc spac.

Opisywanie własnych argumentów nie jest twoją drobą stroną, co? Podaj przykład tego o co ci chodzi, bo póki co to nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
5 minut temu, Gość gość napisał:

większość ludzi podejmuje decyzje na podstawie prawdziwych sytuacji

Moje doświadczenia mówią mi,ze trend jest odwrotny.Moge mieć rację bo widziałem to w swojej rodzinie u innych gdzie tragedia to grozilo,w miejscach publicznych,w  których nie spodziewalbys się,ze ktoś pozwoli sobie na takie zachowania wobec obcych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF
5 minut temu, Gość gość napisał:

Opisywanie własnych argumentów nie jest twoją drobą stroną, co? Podaj przykład tego o co ci chodzi, bo póki co to nie ma sensu

Nie chcę tu zdradzać szczegółów bo może bliska mi kiedyś osoba to czyta.Powiedzmy,ze w jakiejś rodzinie skończyly się dobre czasy finansowo,ale zostało po nich sporo majątku.Zamiast to jakoś zabezpieczyć to pewien głupek odsuwal od tej sprawy sprytniejsze od siebie osoby aż bieda zajrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość MHF

Cechą jest takich ludzi jest to,ze pozwolą nawet na złe unormowanie jakiejś sytuacji,tylko zrobia roz...ziel na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×