Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia

co robić w takiej sytuacji??

Polecane posty

Gość kasia

u nas na parafii jest ksiądz ok. 50-tki ja mam 17 lat, mam przeczucie ze bardzo mnie lubi bo często wraz z znajomymi pomagaliśmy mu w roznych sytuacjach przy parafii, było to pare lat temu. od tamtej pory czuje się obserwowana na mszy, gdy mnie spotka gdzies na ulicy macha mi i zaprasza na plebanie na herbate i nazywa mnie rodzyneczkiem. kiedyś kolezanka w szkole miałam na sobie spodenki i kolezanka powiedziała mi ze widziala jak patrzy na moje nogi i mój tylek po czym rozpial kilka guzikow od sutanny. za każdym razem chwali mnie do rodziny i ciagle zaprasza do siebie. kiedyś ze znajomymi również dostawal od nas jakies upominki na rozne okazje i chodziliśmy na plebanie posiedzieć i pogadać ale teraz to się skonczylo, wyroslimy. co mam robic? zle się czuje w kościele czuje się bacznie obserwowana, przy spowiedzi dostajebardzo ulgowa pokute, uśmiechy przy komunii. co robic? czego on oczekuje? 

jeszcze wcześniej w okresie wielkanocnym tata poprosil mnie zebym poszla do kościoła (mieszkamy bardzo blisko kościoła i plebanii dosłownie przejść przez ulice) zobaczyc czy ksiądz spowiada. poszlam i pod kosciolem spotkałam księdza który wlasnie wcyhdzoil z kościoła zapytałam czy bedzie jeszcze spowiadal on tylko objal mnie ramieniem i prowadzil w strone plebanii i powiedział chodz ja cie wyspowiadam ale ja szybko sie wyrwałam i powiedziałam ze to nie ja chce skorzystać tylko tata to powiedział zebym powiedziała tacie żeby pryszedl wieczorem i szybko poszlam. i nawet pare dni temu mielismy msze urodzinowa mojego brata po mszy ksiądz podszedł do naszej lawki i zaczal spiewac sto lat patrząc prosto na mnie a później powiedział ze ma prezent dla jubilata i zebym to ja przyszla po niego na plebanie na następny dzień i ze ma tez niespodzianke dla MNIE. powiedziałam ze przyjdę usmiechnelam sie itp., ale i tak nie przyszłam na następny dzien. jest mily i to jest tez mile ale nie wiem jak mam na to patrzeć, czuje sie troszkę dziwnie i niezręcznie w kościele + nie mogę sie skupic na mszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

To jakis zbok jest jak to nie jest jakas prowokacja i nie podpucha .Ten temat piszesz dla prowokacji czy na poważnie ? Bo tak jak czytam to widze że jakbym ogladal film sekielskiego tylko nie mów nikomu pewnie ma ochotę na ciebie nie każdy ksiądz jest porządny .Niestety wielu to ma coś na sumieniu człowiek jest samotny nie ma nikogo bliskiego pewnie chce ciebie zerznąc tam na plebanii to ciebie zaprasza zbok xd To nie wiesz co się teraz dzieje że księża teraz są gorsi od zwykłych ludzi ? Pewnie tak się mu podobasz że chce na siłę ciebie wziąć w obroty .Jak to wyposzczone jest a co jak ksiądz to święty oni bardziej czasami maja na sumieniu od ciebie albo twoich bliskich .Facet widać nie radzi sobie z sobą wiadomo ile już dzieci zbałamucił ? Księża to też są erotomani co nie szanują reguł wiary pewnie kolejny zbok stary . Uważaj bo jeszcze ciebie zgwałci nie idź do niego bo jeszcze ciebie tam będzie chciał obmacywac .Ja to bym nawet do takiego do spowiedzi nie chodził jak on sam grzeczny a jak on może dzieci gwałci na plebanii i wiadomo każdy taki dobry ksiądz a potem się okazuje że dziecko mu zaufało a on je wykorzystał potem . Idz lepiej na inna parafie a do tego zboka nie isc jak ma potem macac ciebie albo dotykac .Potem może jeszcze ci majtki zdejmie albo każe sobie gacie zdejmowac to jest ksiadz czy już oddał sie pokusie i chce zgrzeszyc ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie
2 godziny temu, Gość Cycu xd napisał:

To jakis zbok jest jak to nie jest jakas prowokacja i nie podpucha .Ten temat piszesz dla prowokacji czy na poważnie ? Bo tak jak czytam to widze że jakbym ogladal film sekielskiego tylko nie mów nikomu pewnie ma ochotę na ciebie nie każdy ksiądz jest porządny .Niestety wielu to ma coś na sumieniu człowiek jest samotny nie ma nikogo bliskiego pewnie chce ciebie zerznąc tam na plebanii to ciebie zaprasza zbok xd To nie wiesz co się teraz dzieje że księża teraz są gorsi od zwykłych ludzi ? Pewnie tak się mu podobasz że chce na siłę ciebie wziąć w obroty .Jak to wyposzczone jest a co jak ksiądz to święty oni bardziej czasami maja na sumieniu od ciebie albo twoich bliskich .Facet widać nie radzi sobie z sobą wiadomo ile już dzieci zbałamucił ? Księża to też są erotomani co nie szanują reguł wiary pewnie kolejny zbok stary . Uważaj bo jeszcze ciebie zgwałci nie idź do niego bo jeszcze ciebie tam będzie chciał obmacywac .Ja to bym nawet do takiego do spowiedzi nie chodził jak on sam grzeczny a jak on może dzieci gwałci na plebanii i wiadomo każdy taki dobry ksiądz a potem się okazuje że dziecko mu zaufało a on je wykorzystał potem . Idz lepiej na inna parafie a do tego zboka nie isc jak ma potem macac ciebie albo dotykac .Potem może jeszcze ci majtki zdejmie albo każe sobie gacie zdejmowac to jest ksiadz czy już oddał sie pokusie i chce zgrzeszyć? 

pisze wszystko na poważnie i to nie sa jedyne sytuacje jakie się wydarzyly, dużo by opowiadac. na początku jak miałam 13 lat kiedy przyszedł na nasza parafie i bylysmy w organizacji która zalozyl to te zachowania wydawaly mi się normalne, takie mile po prostu, a teraz z wiekiem coraz dziwniej mi się na to patrzy i mam wrazenie ze jakby mnie to nawet przytłacza. niestety do innej parafii pojsc nie mogę bo najblizsza mam ok 20 km od siebie a do spowiedzi do innego księdza tez pojsc nie mogę bo mamy tylko tego proboszcza, zadnego wikariusza. dziadkowie i ogolnie mama ciesza się ze ksiądz mnie lubi, zawsze pochwali, pyta co u mnie odkad skonczylam gimnazjum i już mnie nie uczy, i nawet mieli pretensje do mnie ze nie poszlam wtedy na plebanie po "niespodzianke". mogłabym tu pisać i pisać jakie sytuacje miały miejsce. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×