Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Daria

Ekologiczne środki czystości

Polecane posty

Gość Daria

Cześć wszystkim :)

Pomyślałam,  że napiszę tutaj, bo może ktoś się akurat zainteresuje.

Po namowie koleżanki wypróbowałam ekologiczne środki czystości amerykańskiej marki Melaleuca. I wiecie co, w życiu się tak nie zaskoczyłam.  Ja wiem, że każdy z nas ma swoje ulubione produkty, ja też je miałam.  z resztą ekologiczne środki jak wszystko, co jest eko, są drogie. Ale ja te produkty kupuje praktycznie 30% taniej! I wcale nie wychodzą drożej niż Vanish czy Mr Muscle. Może któraś z was chciałaby porzucić ciężką chemię i na rzecz mniej inwazyjnych i ekologicznych produktów?  chętnie udzielę więcej informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adus

Ja też się przekonałam do ekologicznych detergentów, używam akurat marki Biozym, bo są wydajne i niedrogie. Nie uczulają ani nie są toksyczne, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też używam ekologicznych środków czystości 🙂 ocet,soda, borax,szare mydlo, olejki, cytryna

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to właściwie znaczy ekologiczne środki czystości?

Ja polecam profesjonalne środki czystości, porządne firmy z mocnymi koncentratami. No i trzeba nauczyć się sprzątać, wielu ludzi nie potrafi. Używamy zimnej, wody, porządne ścierki i płaski mopy - koniecznie z mikrofibry.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyściki z nanosrebrem
Dnia 9.09.2019 o 08:50, katheriiina napisał:

ocet, cytryna, soda oczyszczona. najlepsza rzecz na świecie. 🙂

Nano Silver Technology. Czyści się bez żadnej chemii samą wodą, wszystkie brudy na każdej powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po occie śmierdzi w domu i ma się strasznie suche dłonie ja też stosuję produkty Melaleuca i jestem zadowolona są skoncentrowane i bardzo wydajne na bazie naturalnych składników. Polecam zwłaszcza przy dziecku z alergią i astmą. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak środki czystości codziennego użytku kupowane w drogerii czy sklepie zawierają wiele szkodliwych substancji chemicznych i nam szkodzą powodując alergię oraz mają działanie rakotwórcze. Polecam zgłębić temat i zastanowić się czy dalej chcemy truć siebie i swoją rodzinę. Jeśli ktoś chce ekologiczne środki czystości to pisz na e-mail annakubinska1990@wp.pl mam je w dobrych cenach polecam najpierw przetestować jeśli ktoś nie chce zakładać konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

Naturalne to te co nie uczulają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie stacjonarnie dostanę takie ekologiczne środki czystości? Szukam już w którymś z kolei sklepie i nie ma ;( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj w sieci i tu od razu warto dodać, że jak naturalne to nie znaczy że nie uczulają bo to są przeróżne kompozycje składników i zawszę warto przeczytać ulotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zwrcam na to uwagę - na to czego używam do czyszczenia powierzchni, zwłaszcza w kuchni. Korzystam z produktów Yope - pięknie pachną, nie uczulają moich wrażliwych dłoni i czyszczą 😉 Często można je nabyć w lidlu w promocyjnych cenach. Wiem, że lidl wprowadził też swoje produkty, któraś z Was korzystała i ma jakąś opinię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam Frosch, bo są dobre. Chciałam się przerzucić na tańsze, takie z Lidla, ale kiepsko czyszczą, w szczególności płyn do szyb. 😞

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, a powiedzcie, czy używałyście już czegoś z firmy Biostar? Polecacie któreś produkty??

 To jakaś nowa marka, mało recenzji jest w sieci, a te co są są bardzo pozytywne hmm 🤔 (podejrzane?) ładne fioletowe opakowanka przyciągneły moją uwagę w carrefourze i kupiłam kilka produktów. Używam teraz zamiennie z Yopami i muszę powiedzieć, że te Biostarowe są moimi ulubionymi teraz. Pianka do mycia prysznica i pianka przeznaczona do kuchni to totalny sztos, nigdy z taką łatwością nie sprzątałam dwóch najgorszych w moim domu pomieszczeń. Teraz kupiłam też kapsułki do zmywarki i liczę, że też okażą się takim hitem, dam znać 🙂 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2020 o 15:03, Megania napisał:

Używam Frosch, bo są dobre. Chciałam się przerzucić na tańsze, takie z Lidla, ale kiepsko czyszczą, w szczególności płyn do szyb. 😞

Te z lidla są słabe, ich jedyny plus to składy, bo są naturalne, ale tragicznie czyszczą...

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystając prawie 2 mies z produktów Biostar mogę coś już powiedzieć, na ich temat 😉 Nadal korzystam zamiennie z Yope, bo kocham zapach wanilii, ale lawenda też jest super, kapsulki do zmywarki dobrze czyszczą, kieliszki się błyszczą, dokupilam też kapsułki do prania i jestem zadowolona 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z biostar mam płyn do naczyń i do zmywarki, wszystko super się sprawdza, do kabiny prysznicowej woda z octem najlepiej się sprawdza, tylko trzeba trochę odczekać z takim "preparatem" zanim się to zmyje, ewentualnie kiedyś korzystałam z cytrynowego płynu ekos, to polecam 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z produktów Frosh i Biostar, na zmianę, w zalezności co mąż znajdzie w sklepie jako pierwsze 😄  Polecam to i to, mam swoich ulubieńców do sprzątania konkretnych rzeczy i pomierzczeń, ale to za dużo by tłumaczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mg
2 godziny temu, aśkarybka napisał:

Korzystam z produktów Frosh i Biostar, na zmianę, w zalezności co mąż znajdzie w sklepie jako pierwsze 😄  Polecam to i to, mam swoich ulubieńców do sprzątania konkretnych rzeczy i pomierzczeń, ale to za dużo by tłumaczyć 

Próbowałam płyn do kabin y z Frosh.Przyjemny winogronowy zapach. Jednak słaby jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince
Dnia 31.08.2020 o 13:04, MariaG92 napisał:

Te z lidla są słabe, ich jedyny plus to składy, bo są naturalne, ale tragicznie czyszczą...

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2020 o 18:51, _Mg napisał:

Próbowałam płyn do kabin y z Frosh.Przyjemny winogronowy zapach. Jednak słaby jest.

Wypróbuj sobie Biostar 🙂 bez porównania do Frosha i też super pachną, lawendowo 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory używałam produktów Forsh, ale chętnie wypróbuję Biostar. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 😇, polecacie Biostar i Yope, powiem tak, korzystałam z tego i tego i to dwie dobre marki. Ale ze względu na cenę i dostępność w rossku pod blokiem większości produktów Biostar korzystam z nich, seria z aloesem petarda, w końcu nie musze zakładać rękawiczek do mycia naczyń i sprzątania kuchni, bardzo dobre produkty 🤗

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mogę polecić szczerze produkty biostar, głównie płyn uniwersalny, rozrabiam z wodą jak to w starej szkole i ściereczką myję nim dosłownie wszystkie powierzchnie, jest tani skuteczny, EKO i pięknie pachnie 🙂 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie kupić ten seventh generation? frosh i biostar znam, wolę biostar ze względu na lawendowe zapachy i duże pojemności opakowań, po co kupować dwa razy płyn po 350/400 ml jak można do tego być eko i kupować 800 ml, mogliby dać opcję dolewania samych płynów, wtedy byłoby idealnie 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seventh jest w drogeriach internetowych, teraz też Babushka Agafia wypuściła uniwersalny środek czyszczący. Jestem zadowolona z ich kosmetyków, mam zamiar spróbować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam produkty do czyszczenia ZIELKO lub po prostu domowe sposoby, czyli roztwór z wody, soku z cytryny, octu i sody oczyszczonej. Można też dodać do tego płynu do naczyń. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszanka octu i sody to najlepszy środek na kamień i trudny brud 😉 niestety tylko ten zapach... ale spróbuje następnym razem dodać płyn do naczyń może zniweluje 😉 wcześniej nie pomyślałam o tym nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×