Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moniaa242

Prezent na urodziny teściowej

Polecane posty

Mam problem z prezentem dla przyszłej teściowej , w piatek ma 52 urodziny, ale ona praktycznie wszystko ma pomóżcie. Myślałam nad tym żeby dac 100zl w kopercie i dokupić jej coś do tego ale mam kompletna pustkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi 30

Ja tesciowej nigdy nie dalam pieniedzy w prezencie, tez wszystko maja, pieniadze tez. Ja bym na Twoim miejscu kupila piekny bukiet kwiatow, jakies czekoladki, alkohol, jesli jest zwolenniczka zdrowego odzywiania to kosz owocow- takich co nie je sie na codzien. Ewentualnie jesli znasz jej gust to cos z drobnej bizuterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Ja bym jej dal przysmak teściowej dobra przyprawa z dodatkiem muchomora i jadu żmiji xd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoniaF

pieniądze to chyba nie jest najlepszy pomysł przynajmniej moim zdaniem. Ja ostatnio kupowalam mamie zegarek na urodziny z Jordan Kerr. Wydałam troche ponad stówke ale mamie się bardzo podobał. Z tego co zauważyłam to często go zakłada więc chyba udany prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Greenlon

Do 100zł idzie kupić dobry wibrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja, mąż, męża brat i szwagierka złożyliśmy się dla teściowej na irobota. Ciężko jej się nachylać bo po operacji jest, a w domu lubi mieć czysto, uznaliśmy , że ten prezent ją ucieszy i nie pomyliliśmy się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×