Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KtośZPytamy.pl

Pytamy.pl

Polecane posty

Gość KtośZPytamy.pl

Nie zaglądałem sporo czasu na pytamy.pl. Teraz gdy wpisałem ten adres, wyskakuje mi ta strona.Tak więc mam pytanie, czy to nowe pytamy.pl lub jej odpowiednik, oraz jak wam się ono podoba? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeglądając fora zauważyłam, że po wpisaniu pytamy.pl pojawia się kafe... Chyba juz wszystkie dawne fora zniknęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtośZPytamy.pl
4 minuty temu, marawstala napisał:

Wczoraj przeglądając fora zauważyłam, że po wpisaniu pytamy.pl pojawia się kafe... Chyba juz wszystkie dawne fora zniknęły...

Też mnie to zdziwiło, a szkoda.Lubiłem od czasu do czasu wchodzić na tamte forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xd

Zlikwidowali to forum gdzieś dwa miesiące temu było ogłoszenie na stronie głównej że tam którego czerwca forum zamykają i przestanie istnieć .Ale tamte usery z forum są na forum które ktoś tam utworzył z pytamy specjnie dla nich .To forum tutaj co wszedłeś to ma być takie nowe dla tych co byli na pytamy .Ale oni i tak siedzą na jakimś forum innym i tutaj nie zaglądają w ogóle bo ktoś im utworzył forum i tam jest cała świta pytamy .Tak więc maja swoją ostoję gdzie się gnieżdża .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtośZPytamy.pl
6 minut temu, Gość Cycu xd napisał:

Zlikwidowali to forum gdzieś dwa miesiące temu było ogłoszenie na stronie głównej że tam którego czerwca forum zamykają i przestanie istnieć .Ale tamte usery z forum są na forum które ktoś tam utworzył z pytamy specjnie dla nich .To forum tutaj co wszedłeś to ma być takie nowe dla tych co byli na pytamy .Ale oni i tak siedzą na jakimś forum innym i tutaj nie zaglądają w ogóle bo ktoś im utworzył forum i tam jest cała świta pytamy .Tak więc maja swoją ostoję gdzie się gnieżdża .

Ok, teraz rozumiem. Dzięki za odpowiedź 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex

większość przeniosła się na pytamy.online (lub forum.pytamy.online)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtośZPytamy.pl
19 godzin temu, Gość rex napisał:

większość przeniosła się na pytamy.online (lub forum.pytamy.online)

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex
1 godzinę temu, Gość KtośZPytamy.pl napisał:

Dzięki

Bóg z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rex

To już wszyscy piszą jako gość rex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare Pytamy zostało skasowane - wszystkie pytania, odpowiedzi, komentarze (a pewnie i konta) zniknęły chyba bezpowrotnie.

Niestety


Poza kafeterią są dwa fora założone przez Użytkowników Pytamy:

www . pytamy . darmowefora . pl
i
http :// pytamy . y0 . memberlist . php

Oba adresy Internetowe oczywiście bez odstępów


Jest też www . forum . pytamy . online (też bez odstępów), więc jest kilka miejsc, na których można się spotkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedorobiony2

tylko że na tym nowym online to tylko sami emeryci ze swoim Alzheimerem się tam produkują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×