Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zalamana2828

Zdrada?

Polecane posty

Moj narzeczony calowal sie z dziewczyna z pracy . Kiedys wyszli z kolegami i ona tez tam byla . Teraz sie zwolnila z pracy juz tam nie pracuje . Wybaczylam choc bylo mi ciezko . Bylo to 2 lata temu a ja dalej nie umiem zapomniec ciagle sledze ja na istagramie faceboku i nie umiem zapomniec choc juz jestesmy po slubie ... uwazam ze jest lepsza odemnie zazdroszcze jej ze jest ladniejsza i niszczy mnie to od srodka... co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona9

Hej kurczę wiem co czujesz. Jest tylko jedna rada. Powiedz ufasz mu zaufalas mu ponownie  w całości po tym co zrobił ? Musisz uwierzyć w siebie. Starac się mieć większą pewność siebie. Jak ci sie zyje w małżeństwie? Nadal sie boisz ze on moze to zrobic ? Wiesz jesli ożenił sie z toba to napewno jestes dla niego najlepsza na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona9

Możemy pogadać. Będę zaglądać na tego posta. Ja też byłam przewrazliwona na punkcie faceta. A pewnosc siebie miałam zerową 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

Ale seksu nie było i nie wkładał jej penisa w szparkę ani nie robiła mu ona loda ani nie było że ją bierze od tyłu tylko pocałunek . Jakby uprawiali seks byłoby że zrobił jej dobrze a to pocałunek to jeszcze nie takie najgorsze bardziej złe jest jak już idzie z nią do łóżka . To myslę że większy cios byłby dla ciebie i bardziej naprawdę już pokaz tego że nie kocha i nie zależy mu jakby się już kochali na stole a ty ich nakrywasz .To jeszcze myślisz o tym pocałunku jak to już było dawno przecież ta sytuacja jak opisujesz miała miejsce już dwa lata temu a ty myslisz o tym jakby to było wczoraj albo tydzień temu .No to spotykają się może że twój mąż nadal ma z nią kontakt widuje ją na  co dzień ? bo z tego co widzę to może nawet już nie mają kontaktu ona żyje swoim życiem on swoim .Kurna sama siebie dołujesz i zadręczasz i masz jakieś schizy na jej punkcie jak ona może już dawno żyje z kim innym i sobie życie ustawiła .Jejku no nie możesz dowiedzieć się czy nie ma obecnie jakiegoś partnera czy nie żyje z kimś w związku bo może nawet twój mężuś jej zwisa i zapomniała o nim dawno ? to nie możesz się zapytać męża powiedzieć mu że widzałaś jak się całował z ta koleżanką z pracy swojej że chciałaś wiedzieć co między nimi było czy to było coś więcej ? matko tak trudno mu powiedzieć że chcesz żeby ci wyjaśnił dlaczego ją wtedy całował jak był wtedy z tobą w związku ? no przecież może ci powiedzieć .Już nie chce gdybać i ciebie dołować co mógł jeszcze z nią więcej robić bo pocałunek widziałaś aby tylko .No a wiesz coś więcej czy może smsowali do siebie albo pisali do siebie maile ? przecież nie wiadomo co ich łączyło tylko tyle że pocałunek jakiś no i co to taka tragedia jakby zaraz ją posuwał w pipę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

Ale seksu nie było i nie wkładał jej penisa w szparkę ani nie robiła mu ona loda ani nie było że ją bierze od tyłu tylko pocałunek . Jakby uprawiali seks byłoby że zrobił jej dobrze a to pocałunek to jeszcze nie takie najgorsze bardziej złe jest jak już idzie z nią do łóżka . To myslę że większy cios byłby dla ciebie i bardziej naprawdę już pokaz tego że nie kocha i nie zależy mu jakby się już kochali na stole a ty ich nakrywasz .To jeszcze myślisz o tym pocałunku jak to już było dawno przecież ta sytuacja jak opisujesz miała miejsce już dwa lata temu a ty myslisz o tym jakby to było wczoraj albo tydzień temu .No to spotykają się może że twój mąż nadal ma z nią kontakt widuje ją na  co dzień ? bo z tego co widzę to może nawet już nie mają kontaktu ona żyje swoim życiem on swoim .Kurna sama siebie dołujesz i zadręczasz i masz jakieś schizy na jej punkcie jak ona może już dawno żyje z kim innym i sobie życie ustawiła .Jejku no nie możesz dowiedzieć się czy nie ma obecnie jakiegoś partnera czy nie żyje z kimś w związku bo może nawet twój mężuś jej zwisa i zapomniała o nim dawno ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

Jejku no nie możesz dowiedzieć się czy nie ma obecnie jakiegoś partnera czy nie żyje z kimś w związku bo może nawet twój mężuś jej zwisa i zapomniała o nim dawno ? to nie możesz się zapytać męża powiedzieć mu że widzałaś jak się całował z ta koleżanką z pracy swojej że chciałaś wiedzieć co między nimi było czy to było coś więcej ? matko tak trudno mu powiedzieć że chcesz żeby ci wyjaśnił dlaczego ją wtedy całował jak był wtedy z tobą w związku ? no przecież może ci powiedzieć .Już nie chce gdybać i ciebie dołować co mógł jeszcze z nią więcej robić bo pocałunek widziałaś aby tylko .No a wiesz coś więcej czy może smsowali do siebie albo pisali do siebie maile ? przecież nie wiadomo co ich łączyło tylko tyle że pocałunek jakiś no i co to taka tragedia jakby zaraz ją posuwał w pipę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

Jakby jej pipę przeorał albo ona by z nim się seksiła na stole to byłoby gorsze i bardziej już zdrada z jego strony a tutaj jakiś pocałunek przeżywasz jak to było jak pisałaś dwa lata temu już dawno i ona może już dawno żyje z kim innym i sobie życie ułożyła .Może nawet nie pisze do niej twój mąż ani nie utrzymują ze sobą już kontaktu i każdy żyje swoim życiem że ona już ma inną pracę i innych znajomych . Matko dla mnie to jest chore żyć jakąś jedną siksą bo kiedyś całowała się z twoim mężem i teraz przeżywać może będziesz do śmierci to ? weź ty się kobieto ogarnij bo teraz będziesz myśleć do końca życia o jakiejś siksie z pracy twojego męża i będziesz rozmyślać o tym czy było coś więcej między nimi przecież to już jest jakaś paranoja ;/ serio teraz chcesz przeżywać ciągle jedną osobę jak teraz może nawet już ona nie zna już się z twoim mężem od tamtego czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×