Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak zmienił się rozmiar ubrań w ciąży.

Polecane posty

Gość Gość

Czy dużo zmienił wam się rozmiar ubrań podczas ciąży?

Z odzieży ciążowej noszę tylko spodnie ze względu na wygodę i wysoki stan. 

Obecie jestem w połowie ciąży i na razie dalej noszę rozmiar odzieży sprzed ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papapa

Nie zmienił się. Zawsze nosiłam obszerniejsze ciuchy, nie obciskające okolic brzucha. Dokupiłam dżinsy ciążowe i jedną ...enkę, ale to raczej dlatego że mi się podobała niż z konieczności. Na sam koniec ciężko było z bielizną, rozcinałam gumki w majtkach. Ze stanikami przeszłam na sportowe i nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Papapa napisał:

Nie zmienił się. Zawsze nosiłam obszerniejsze ciuchy, nie obciskające okolic brzucha. Dokupiłam dżinsy ciążowe i jedną ...enkę, ale to raczej dlatego że mi się podobała niż z konieczności. Na sam koniec ciężko było z bielizną, rozcinałam gumki w majtkach. Ze stanikami przeszłam na sportowe i nie było problemu.

Oo dzięki fajne pomysły, szkoda mi wydawać kasę na nowe ubrania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pierwszej ciąży przytylam 6 kg i nosilam obszerniejsze bluzki, legginsy, spodnie na gumce. Ale w rozmiarze s. W drugiej ciąży w 4 msc juz nosilam rozmiar m. Do końca przytylam 16 kg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przed ciąża nosiłam xs lub s. W ciąży przytyłam 15 kg. Pracowałam do 6 miesiąca więc musiałam kupić spodnie do pracy żeby nie uciskaly mi brzucha. Piersi mi urosły o 3 rozmiary więc bardziej obcisłe bluzki które się nie rozciagaly odpadły . Ale jak miałam jakieś luźne bluzki czy ...enki to do końca ciąży w nich przechodziłam 🙂 nienie kupowałam typowo ciazowych ciuchów. Ogólnie zakupy mnie dolowaly bo wszystko źle leżało 😄 teraz miesiąc po ciąży zostały mi tylko 3 kg. Ale piersi dalej są, nawet większe niż w ciąży bo karmię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Papapa napisał:

Nie zmienił się. Zawsze nosiłam obszerniejsze ciuchy, nie obciskające okolic brzucha. Dokupiłam dżinsy ciążowe i jedną ...enkę, ale to raczej dlatego że mi się podobała niż z konieczności. Na sam koniec ciężko było z bielizną, rozcinałam gumki w majtkach. Ze stanikami przeszłam na sportowe i nie było problemu.

Staniki sportowe mają dokładnie taką samą rozmiarówkę i tak samo się je dobiera, jak normalne, przy wzroście biustu choć o jedną miseczkę (2 cm w obwodzie) trzeba kupować nowy rozmiar. Chyba, że mówisz o takich topach? Ale to nie są staniki, i mają tragiczne podtrzymanie (a to jest w ciąży bardzo ważne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papapapa
9 minut temu, Gość gość napisał:

Staniki sportowe mają dokładnie taką samą rozmiarówkę i tak samo się je dobiera, jak normalne, przy wzroście biustu choć o jedną miseczkę (2 cm w obwodzie) trzeba kupować nowy rozmiar. Chyba, że mówisz o takich topach? Ale to nie są staniki, i mają tragiczne podtrzymanie (a to jest w ciąży bardzo ważne).

Prawda, ale ja jestem leń i z brafittingiem mi nie po drodze a rozmiar biustu niespecjalnie mi się zmienił. Jestem już po karmieniu (rocznym) i nie obwisło. Takie geny widocznie. Nie naśladujcie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×