Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monia

Facet pisze nie dzwoni

Polecane posty

Gość Monia

Witajcie, chciałabym uzyskać kilka opinii nt. relacji mezczyzny na odległość, ktory codziennie po kilka razy pisze ale nie dzwoni. Spotkalismy sie trzy razy, w wiadomosciach pisze, że mu zależy i nie chce mnie stracić ale nie dzwoni co jest dla mnie dziwne...znamy sie 2 miesiace, facet mieszka za granica. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Co w tym dziwnego? Niektórzy wolą pisać. Sms sa zwykle tańsze.

A Ty dzwonisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia

No raczej dziwne, whats up jest darmowy i poprzez ten komunikator też piszemy. I to facet powinien dzwonić do kobiety i o nią zabiegać, nie na odwrót. A dwa miesiące to długo i zastanawiam się czy nie odpuscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
2 minuty temu, Gość Monia napisał:

No raczej dziwne, whats up jest darmowy i poprzez ten komunikator też piszemy. I to facet powinien dzwonić do kobiety i o nią zabiegać, nie na odwrót. A dwa miesiące to długo i zastanawiam się czy nie odpuscic

Jesli Ci zalezy, to tez powinnas dzwonic do faceta. Ale widac Ci nie zalezy. Uwazam, ze powinnas odpuscic, moze chlopak znajdzie kogos sensownego, bo Ty sie nadajesz do spuszczenia w toalecie z takim podejsciem, a nie do zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żona w drugim pokoju to nie dzwoni:classic_biggrin: woli pisać po cichaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
8 minut temu, Gość Kiss napisał:

Jesli Ci zalezy, to tez powinnas dzwonic do faceta. Ale widac Ci nie zalezy. Uwazam, ze powinnas odpuscic, moze chlopak znajdzie kogos sensownego, bo Ty sie nadajesz do spuszczenia w toalecie z takim podejsciem, a nie do zwiazku.

Serio tak uważasz?? Chyba żyje na innej planecie. Miałam kontakty z różnymi mężczyznami i to zawsze oni zabiegali i dzwonili do mnie. Raczej to z nim jest coś nie tak niż ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Serio uwazam, ze dojrzaly czlowiek w dojrzalym zwiazku tez pokazuje, ze mu zalezy, a nie gra nafochana niedostepna krolewne.

No chyba, ze lubisz niedojrzalych, niedowartosciowanych facetow, bo normalny jak spotka taka panne, to nie bedzie sie z nia zadawal az dwa miesiace 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Serio uwazam, ze dojrzaly czlowiek w dojrzalym zwiazku tez pokazuje, ze mu zalezy, a nie gra nafochana niedostepna krolewne.

No chyba, ze lubisz niedojrzalych, niedowartosciowanych facetow, bo normalny jak spotka taka panne, to nie bedzie sie z nia zadawal az dwa miesiace 🙂

Jak dla mnie to właśnie dojrzały mężczyzna zdobywa kobietę a nie może czeka aż ona zadzwoni. Na początku przynajmniej, w związku później jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana
42 minuty temu, Gość Monia napisał:

Witajcie, chciałabym uzyskać kilka opinii nt. relacji mezczyzny na odległość, ktory codziennie po kilka razy pisze ale nie dzwoni. Spotkalismy sie trzy razy, w wiadomosciach pisze, że mu zależy i nie chce mnie stracić ale nie dzwoni co jest dla mnie dziwne...znamy sie 2 miesiace, facet mieszka za granica. 

Może tak mu zależy ze boi się ze palnie coś głupiego albo rozmowa nie będzie się kleić a jak pisze to ma chwile żeby pomyśleć zanim odpisze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
9 minut temu, Gość Ana napisał:

Może tak mu zależy ze boi się ze palnie coś głupiego albo rozmowa nie będzie się kleić a jak pisze to ma chwile żeby pomyśleć zanim odpisze 

Ale, ale...kiedyś w końcu trzeba się realnie skonfrontować przecież? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość K4k napisał:

Ale, ale...kiedyś w końcu trzeba się realnie skonfrontować przecież? 🙂

Napisała że spotkali się 3 razy, więc kogoś ma tam gdzie mieszka i nie może dzwonić lub coś z nim nie tak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ale po co sie uganiac za kims nie zainteresowanym albo udajacym brak zainteresowania?

A tu u Was i tak nie wiadomo, co bedzie, bo to zwiazek na odleglosc. Z tego powodu bedziesz go poznawala o wiele dluzej niz w nornalnej relacji i bedzie mogl wiele przed Toba ukryc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

On przypadkiem nie jest kierowcą zawodowym?:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Napisała że spotkali się 3 razy, więc kogoś ma tam gdzie mieszka i nie może dzwonić lub coś z nim nie tak.

 

Moze dzwonić, chyba po prostu mu tak nie zależy i tyle. Chciałam z ciekawości zobaczyć co napiszcie.  Ale dla mnie sprawa jest raczej jasna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
5 minut temu, Gość Kiss napisał:

Ale po co sie uganiac za kims nie zainteresowanym albo udajacym brak zainteresowania?

A tu u Was i tak nie wiadomo, co bedzie, bo to zwiazek na odleglosc. Z tego powodu bedziesz go poznawala o wiele dluzej niz w nornalnej relacji i bedzie mogl wiele przed Toba ukryc.

Dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piwny bandzioch z remizy o

Ma inną naboju, ja też tak robiłem. Daj sobie spokój, 3x to nie związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
7 minut temu, Gość Piwny bandzioch z remizy o napisał:

Ma inną naboju, ja też tak robiłem. Daj sobie spokój, 3x to nie związek.

Mówisz, że ma inną..możliwe. A 3 spotkania to żaden zwiazek tylko tak mysle, ze moze dać temu czas i spotkac sie jeszcze ze 2 razy...moze wyczuje go bardziej i luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Monia napisał:

Mówisz, że ma inną..możliwe. A 3 spotkania to żaden zwiazek tylko tak mysle, ze moze dać temu czas i spotkac sie jeszcze ze 2 razy...moze wyczuje go bardziej i luz

Jedno pytanie, byłaś u niego w domu, mieście?

Czy tylko on u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jedno pytanie, byłaś u niego w domu, mieście?

Czy tylko on u ciebie?

On był u mnie jak na razie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Napisała że spotkali się 3 razy, więc kogoś ma tam gdzie mieszka i nie może dzwonić lub coś z nim nie tak.

 

No wlasnie, 3 spotkania w ciagu 2 miesiecy to słabo...bardzo prawdopodobne ze facet kogoś ma w swoim.mieście a autorka jest tylko odskocznią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Monia napisał:

On był u mnie jak na razie 

No to mimo wszystko powodzenia, moim zdaniem jesteś kołem zapasowym.

Zawodowo bywa w Polsce czy specjalnie do ciebie przyjechał?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

No to mimo wszystko powodzenia, moim zdaniem jesteś kołem zapasowym.

Zawodowo bywa w Polsce czy specjalnie do ciebie przyjechał?

 

Specjalnie z Anglii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Monia napisał:

Specjalnie z Anglii 

No w to nie uwierzę:classic_biggrin: w 2 miesiące 3x z UK i nie potrafi zadzwonić?

Bawi mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

No w to nie uwierzę:classic_biggrin: w 2 miesiące 3x z UK i nie potrafi zadzwonić?

Bawi mnie to.

Wiem...mnie też, dlatego pytam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
12 minut temu, Gość Monia napisał:

Wiem...mnie też, dlatego pytam 

Może ty do niego zadzwoń, niech się wytłumaczy;) 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
14 godzin temu, Gość K4k napisał:

Może ty do niego zadzwoń, niech się wytłumaczy;) 🙂

Nadmieniłam w smsie - to zero reakcji, więc odpuszczam i znikam, może jeszcze powalczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo

Mialam tak samo, tylko pisał nie dzwonił, odpuściłam sobie całkowicie i też to był związek na odległość.Mysle że jak facet tak się zachowuje, to ma inną na boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjjj

Mój narzeczony po raz pierwszy zawdzwonił do mnie po roku związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia
21 minut temu, Gość Kleo napisał:

Mialam tak samo, tylko pisał nie dzwonił, odpuściłam sobie całkowicie i też to był związek na odległość.Mysle że jak facet tak się zachowuje, to ma inną na boku.

No widzisz.  Moim zdaniem jeśli komuś mocno zależy to będzie dzwonił. Jak długo to u Ciebie trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×